La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 863 Culés

15

Popłakałem się gdy wspominali Jana Pawła II w wiadomościach, łezki same do oczów poszły, zdecydowanie najwybitniejszy Polak w dziejach

5

@Damian11 Zdecydowanie nie :) Naszą rodaczką była najwybitniejsza kobieta naukowiec w historii. Gdzie tu porównywać

4

@Bykunn Kopernik?

3

@tristan87 Nie. Skłodowska-Curie.
Kopernik też jest dobrym przykładem.
Rejewski, Zygalski, Różycki.. Ktoś o Nich w ogóle pamięta? Uratowali niezliczone życia ludzkie.

3

@Bykunn Faktycznie, najwybitniejszą.

3

@Bykunn Adam Małysz i Pudzian jak już.

0

@tristan87 Jeśli to ironia to wymień wybitniejszą ;)

2

@tristan87 Nie załapał chyba :D

0

@Bykunn Pani Maria absolutny top. Jednak biorąc pod uwagę historię, a z nią razem wszelkie inne aspekty jak ekonomia, handel, siła polityczna i geopolityczna, to ewidentnie król Kazimierz Wielki.

3

@Damian11 Dla mnie przez większość życia Jan Paweł II był autorytetem i niedoścignionym wzorem człowieka. Od jakiegoś czasu mam jednak ciągle pytanie: czy wiedział jaki syf panuje w kościele? Niestety, ale wątpię, żeby tak inteligentny człowiek chociaż się nie domyślał...

0

@kamzar Ten syf zaczał się głównie za pontyfikatu Ratzingera, a nawet jeśli pod koniec kadencji naszego papieża to nie spodziewajmy się cudów po człowieku już schorowanym i starym.

« Powrót do wszystkich komentarzy