La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1079 Culés

11

Panowie, krótka piłeczka:

-Coutinho - 60-70 baniek
-Rakitić - 20 baniek
-Rafinha - 10-15 baniek
-Neto - 10-15 baniek

To tak na szybko (pomijam już takie nazwiska jak Dembele / Griezmann, bo zaraz zlecą się ludzie i napiszą, że oni nigdzie się nie ruszają, co oczywiście jest możliwe) daje nam 100-120 baniek. A powiedzmy sobie szczerze - powyżsi zawodnicy na 99% odejdą. To daje nam już raptem 44-64 bańki różnicy od kwoty 164m (mowa o tej, która ostatnio się pojawiła i na tyle wycenia Neya FIFA). Dodajmy do tego chociaż 15 baniek dorzucone z własnej kieszeni pewnego Brazylijczyka, to zostaje 30-50 melonów do dopłacenia. I to bez żadnych negocjacji, włączania innych zawodników w transfer, rozbijania płatności na raty itd.

Pamiętajmy również o tym, że:
-Do lipca wartość może trochę spaść (zwłaszcza jak do tego czasu sezon nie ruszy)
-Sprzedany może zostać jeszcze jakiś inny zawodnik (Vidal - 20, Braithwaite - 15, Todibo - 25, ktoś z wypożyczenia - powiedzmy, że z 10)
-Klub taki jak Barca dostanie w banku bez problemu kredyt, zwłaszcza tak niewielki
-Jakiś zawodnik może zostać włączony w transfer dla zbicia ceny

To tak apropo tego, że transfer Neymara jest w 100% niemożliwy do zrealizowania z powodu wirusa. Tak, wiem, że już o tym pisałem, dlatego proszę sobie darować durne komentarze. Napisałem to, ponieważ czasem pod dyskusjami widzę, jak ktoś upiera się, że Barcy nie będzie stać. Nie chce mi się za każdym razem tłumaczyć i rozpisywać. A tak sobie zapiszę teraz link do tego postu i w razie czego będę pod odpowiedzią wklejał.

Pozdrawiam.

Komentarz usunięty

6

@LuisSalvano Już widzę jak ci piłkarze są rozchwytywani.

47

@LuisSalvano Kochana wierze, wierzę w miłość..

33

@LuisSalvano Serio?Chcesz sprzedać pół składu żeby kupić jakiegoś Brazylijczyka który nas olał 3 lata temu i poszedł do PSG.Ja coś czuje ze to się skończy tak,Neymar podpisze nowy kontrakt z PSG.

42

@LuisSalvano Człowiek mem.

8

@Chwytliwy o jak prychłem ;p. Dobre, dobre.

2

@Kajtek77 Nie muszą być rozchwytywani. Cou bez problemu znajdzie klub w Anglii. A pozostali? Rafinha chce zostać w Celcie, Rakitić bez problemu znajdzie klub (Sevilla go chce), a Neto ma wrócić do Valencii. Nie wspomnę już o takim Vidalu.

14

@LuisSalvano Tobie to już dziękujemy.

3

@Chwytliwy Ty to lubisz tak od czapy napisać komentarz. Jak popsuty bot :D Też czasem dostaję podobne wiadomości na gmail, które lądują w spamie.

0

@Mns21 Nie bardzo rozumiem. Tak jak wspomniałem - ci zawodnicy i tak na 99% odejdą latem, więc w czym problem? Jeden Neymar jest nam bardziej potrzebny niż wyżej wymienieni razem (no może nie licząc Rafinhii) :)

17

@LuisSalvano A ty zdajesz sobie sprawę, że każdy klub w jakimś stopniu będzie miał kryzys? To jak oni mają kupić tych naszych piłkarzy???

23

@LuisSalvano już widzę jak Sevilla płaci nam 20 baniek za Rakitica, a potem ochoczo pokrywa jego pensje, która pewnie na ten moment wynosi z 20% całego jej budżetu placowego

9

@LuisSalvano Nie pomyślałeś, że inne kluby mogą nie chcieć szastać kasą? O takich kwotach za piłkarzy mówiło się przed pandemią.

0

@Kajtek77 Przecież nie podałem wygórowanych kwot. Akurat 15-20 mogą płacić spokojnie. Trochę gorzej z 60-70 za Coutinho, ale akurat Angole na brak szmalu nie narzekają.

1

@LuisSalvano Mamy na -140mln XDD

21

@LuisSalvano
Wiem, że Neymar to Twój mokry sen, ale już chyba 127 pościel narzeczona musi wymieniać. Co do samego Neymara to powinien być witany tabliczką "Zakaz wjazdu" - przy autostradzie do Barcelony.

0

@DLFCB Szkoda, że nic mądrego nie miałeś do powiedzenia, gdy zakładałem inne wątki wczoraj i dziś (wybór klatki dla myszy, wątek Maradony). Jednak jak widzisz "Neymar" to ręce same rwą ci się do pisania.

1

@LuisSalvano Skąd wiesz, że mogą płacić takie kwoty?

3

@AmigoBlancos O kurde, kibic Realu wypowiada się o tym, czy Neymar powinien być miło przyjęty w Barcelonie haha. Napisałbym o tabliczce dla kibiców Realu na tej stronie, ale oszczędźmy sobie tego ;)

konto usunięte

8

@LuisSalvano Barcelona która już wcześniej szastała sianem i prawdopodobnie będzie potrzebować pieniędzy żeby chociaż budżet zrównoważyć, nie będzie tylko sprzedawała żeby sobie kogoś kupić. To jest raz. Dwa to już ktoś nawet z redakcji wysyłał link do artykułu w którym jest wytłumaczone, że taka matematyka to może być w podstawówce a nie na rynku piłkarskim. Piłkarzy inaczej się bierze w rozliczenie, dochodzi rozłożenie pensji itd. Ja sam nawet się na tym zbyt dobrze nie znam, ale wiem, że to nie takie proste. Dochodzi jeszcze potrzeba kupna chociażby pomocnika których po sprzedaży chociażby tego Rakitića będziemy mieli za mało. Także Ci którzy pisali Ci (w tym ja), że transfer (nie)kochanego Brazylijczyka jest mało możliwy, mają najpewniej rację.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Kajtek77 A skąd @NaFazieHitman wie dokładnie, ile mamy kasy? Nie są to kwoty zawyżone. Z resztą poczekajmy jeszcze z miesiąc i zaczną pewnie pojawiać się pierwsze oferty (nie mówię tylko o tych dot. naszych piłkarzy) i zobaczymy, ile kluby oferują.

19

@LuisSalvano
Krótka piłeczka.
Na ksiegowego sie nie nadajesz
Do zwolnienia.

11

@LuisSalvano
A co ma do tego, to komu kibicuje? Napluł na Barce, a Ty udajesz, że pada deszcz ok niech tak będzie :D

7

@LuisSalvano Kim później będziemy grać? Sam Neymar nie da gwarancji ze wygramy jakieś trofeum.Tak jak ktoś tu napisał dzisiaj,drużyna przedewszytkim musi walczyć tak jak robi to LFC czy Atletico Madryt.

0

@Douglasinho Można zostawić Rafinhę i włączyć Puiga do pierwszego składu. Jaki to problem? I tak nikogo z topu do pomocy w tym oknie nie kupimy.

13

@LuisSalvano Celta da 15 mln? Ich rekord transferowy to nieco ponad 13. Dodaj sobie ewentualne straty finansowe spowodowane koronawirusem.

0

@Rogalson @Moderacja , @wpwelement Bardzo proszę. Po ostatnim banie znów rzuca inwektywy pod moim adresem.

0

@Kajtek77 Napisałem 10-15.

19

@Mns21 Neymar gwarancją Ligi Mistrzów xd. Zawsze śmieszy.

9

@LuisSalvano "Jak poinformował serwis ESPN, FC Barcelona musi sprzedać minimum dwóch zawodników za łączną kwotę 124 milionów euro, by wraz z końcem czerwca przyszłego roku nie znaleźć się pod kreską."

Sprawozdanie finansowe za obecny sezon musi zostać zdane 30 czerwca 2020. By model finansowy obrany przez klub działał bez zarzutu, niezbędne jest uwzględnienie sprzedanych piłkarzy za wspomniane 124 miliony euro. Niektórzy członkowie zarządu są poważnie zaniepokojeni sytuacją ekonomiczną w katalońskim gigancie. Ponoć podczas ostatniego spotkania wytknięto m.in. prezydentowi, że ten próbując uniknąć podobnego problemu w tym roku, czym prędzej sprzedał bramkarza Jaspera Cillessena do Valencii." ~2019

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/fc-barcelona-musi-zarobic-na-sprzedanych-pilkarzach-124-miliony-euro-liga-hiszpanska,975840.html

Do tego kupili Braithwaite'a :D

1

@LuisSalvano Dla nich nawet te 10 to duża kwota, a teraz to już wogóle.

2

@LuisSalvano Klatke to w tej chwili ma Neymar, i to złota.

0

@LuisSalvano O ile Rakieta, Rafinha i Neto odejdą na 99% jak wspomniałeś, to z Coutinho bym polemizował. Myślę że Setien nie odpuści okazji i będzie chciał go sprawdzić u siebie, z drugiej strony jakby miało to pomóc w ściągnięciu Neymara to takiej okazji nie odpuści tymbardziej :D Jedno jest pewne, żeby operacja z Brazylijczykiem się udała to ktoś z trójki Griezz, Dembele, Coutinho musi zostać sprzedany

0

@Mns21 Ter Stegen / Pena
Semedo / Roberto
Pique / Lenglet / Umtiti + włączenie Araujo
Alba / Firpo (aczkolwiek Firpo bym na kogoś innego wymienił)
Busi / De Jong / Arthur / Vidal / Puig (można zostawić też Rafinhę)
Leo / Suarez / Neymar / Griezmann / Dembele / Fati + ew. Braithwaite

2

@NaFazieHitman Jemu i tak przemówisz,będzie pisał że transfer Neymara jest realny.

Komentarz usunięty

10

@LuisSalvano Mam parę pytań do Ciebie, bo naprawdę nie wiem, czemu tak ślepo chcesz kupna Neymara.
1. Jak twoim zdaniem ma wyglądać drabinka płacowa? Barcelona płaci swoim piłkarzom najwięcej na świecie a Ty chcesz kupna gościa, którego pensja byłaby ogromna.
2. Żeby kupić Neymara chcesz sprzedać czterech zawodników i jeszcze dopłacać. Czy naprawdę twoim zdaniem jest to warte takiej ceny?
3. 164 mln euro to ogromna kwota. Można za nią kupić kilku piłkarzy z topu, a Ty jesteś naprawdę za wydaniem jej na piłkarza, który ma 28 lat i jest podatny na kontuzje?
4. Jak to możliwe, że nie widzisz potrzeby odmładzania składu?
5. Powiedzmy, że tak jak według twojego planu sprzedajemy Coutinho. To jak twoim zdaniem na napadzie pomieszczą się: Messi, Suarez, Griezmann, Dembele, Fati, Braithwaite i Trincáo, a do tego jeszcze Neymar?
6. Co gwarantuje nam Neymar, którego wg. Ciebie pozyskany za astronomiczne 164 mln euro? Skąd wiesz że nie odnowi mu się uraz?

0

@Mario96w No i właśnie największe prawdopodobieństwo jest takie, że odejdzie z tej trójki Coutinho. Dembele zapewne zaweźmie się i uprze, że chce zostać, a Griezmanna raczej Barca nie puści, bo nie sprzedają po roku od zakupu (no chyba, że miałby być włączony w transfer Neya).

Agent Coutinho podkreśla, że ten chce iść do Anglii. Z tego, co wiem, to są tam nim różne kluby zainteresowane. Była mowa o 80 bańkach, ale w to raczej nie wierzę, więc typuję 60-70.

konto usunięte

2

@LuisSalvano Rafinhę który ma słabe zdrowie i Ruiqi'ego który ze względu na chociażby warunki fizyczne nadal nie jest gotowy do gry na poziomie Barcelony. Także to jest nadal problem bo jeżeli wyjdziemy z takimi rezerwowymi to jesteśmy zgubieni i nie uratuje nas nawet dwóch Neymarów, z czego i tak jeden z nich będzie na urodzinach siostry. Poza tym Brazylijczyk kasuje więcej niż Rafinha, Puig, Arthur i Frenkie razem wzięci. Nie można poświęcić projektu sportowego dla jednego gwiazdora bo piłka nożna to sport drużynowy.

8

@LuisSalvano
Sprzedaj pół Barcy Camp Nou, a Neymar pogra dwa sezony po czym tupnie nóżką i pójdzie grać do Newcastle dla odmiany. Pisałem Ci już kiedyś, że Neymar nie jest gwarancja zawodnika na lata. Poprzez swoje humorki..

0

@NaFazieHitman Nikt się do tego oficjalnie nie odniósł. Nie wiemy jak jest naprawdę oraz do kiedy faktycznie Barca musi to zapłacić.

0

@Mns21 Wyżej napisałem, dlaczego jest realny. No, ale rozumiem. Niektórym nic nie jest w stanie przemówić do głowy.

19

@TheGoldenEleven Neymar kocha Barcelonę i będzie grał za 3 posiłki dziennie.

0

@ronni37 Gościu, ty lepiej weź spójrz w lustro, a później z innych się śmiej.

0

@TheGoldenEleven Wówczas Braithwaite można sprzedać. Dembele już rok temu chciałem sprzedać.

9

@Kajtek77 Tak i jeszcze dopłaci do transferu brakujące 50 mln euro. To co od dłuższego czasu wypisuje tutaj @LuisSalvano to nonsens

0

@LuisSalvano Jak się wypowiesz na temat ogromnej pensji dla Neymara?

0

@TheGoldenEleven Być może ciężko dziś pracowałeś i jesteś już zmęczony, przez co źle doczytałeś. Nic nie szkodzi. Wkleję dla Ciebie ten fragment: "Dodajmy do tego chociaż 15 baniek dorzucone z własnej kieszeni pewnego Brazylijczyka".

0

@TheGoldenEleven Po pierwsze, nie wiem, ile on miałby u nas zarabiać. O tym wie tylko on, jego agent i zarząd Barcy. Wątpię jednak, żeby tyle samo, ile w PSG. Tym bardziej, że on chce uciec stamtąd i wrócić do nas.

Po drugie, zwolni się kilka pensji (w tym wysokich po Coutinho i Rakitiću).

2

@LuisSalvano Znasz jakiś przykład, gdzie na tym poziomie jakiś zawodnik wyłożył na siebie pieniądze, żeby go ktoś kupił?

6

@LuisSalvano spojrzałem i jest świetnie, natomiast Ty musisz widzieć obraz zenujacego doroslego faceta ktory płacze za jakimś typem jak dziecko ktore nie dostalo lizaka, wspolczuje i jednoczesnie mi na Twoim miejscu bylo by sie wstyd tak zachowywac nawet w internecie, jestes marudny i to Ty powinienes zostac zbanowany bo prowokujesz ciagle tymi samymi wpisami choć wiesz, że denerwujesz wszystkich wokoł

24

@LuisSalvano Zapomniałeś o najważniejszej kwestii czyli tego ile Barcelona straci pieniędzy przez koronawirusa. Początkowo mówiło się o 150M euro, ale jeśli do grudnia będą grać bez kibiców to ta kwota może się zbliżyć do 300-400M euro - tak podało dziś radio SER więc pieniądze ze sprzedaży piłkarzy nie pójdą na nowych piłkarzy, tylko na to by uregulować dziurę w budżecie po kryzysie koronawirusa.

1

@LuisSalvano Sorry, ale co to w ogóle za zdanie? Skąd 15 mln, jaką pewność że tyle dorzuci? Dlaczego miałby to robić? To żadne wytłumaczenie.

1

@LuisSalvano Z tobą dyskusje to nigdy są się krótkie.

3

@LuisSalvano Czyli według ciebie w pomocy ma grać Busi ktory z roku na rok gra coraz słabiej i jest coraz wolniejszy?Puig który nie łapie się do reprezentacji bo jest za słaby fizycznie,Vidal który jest tylko dobry jako zawodnik z ławki,Arthur który ma problemy z kontuzjami?Z taką pomocą to nas Sevilla czy RSSS ogra ze spokojem.

0

@TheGoldenEleven Rok temu chciał dorzucić 20. To nie pierwszy przypadek, kiedy piłkarz, któremu bardzo zależy, dopłaca do transferu (Fabregas, Masche).

0

@Mns21 To powiedz, kogo realnie być do tej pomocy na ten moment kupił. Też mi się marzy De Bruyne, ale wiem, że na 90% nie ma szans na jego transfer.

2

@LuisSalvano Chciał dorzucić 20 mln? Skąd takie informacje? Sam to sobie wymyśliłeś jak niedawno z 15 mln?

1

@BarcaInfo A Jakby tak Messi dał 20 baniek, Suarez 15 i Pique 10 to byśmy mieli już 45mln + 15/20 mln wyłoży Neymar to już 60mln na transfer jest do tego 70mln za Coutinho i gotowe

1

@LuisSalvano Skąd wiesz ze chciał dorzucić 20mln euro?Po drugie skąd wiesz ze chce uciec z PSG?Może właśnie podpisze nowa umowę z PSG na mocy której ma zarabiać 38 mln a w Barcelonie mu tyle by nie dali.

0

3

@LuisSalvano Nie widzisz potrzeby odmładzania kadry? Chcesz wydać ogromne pieniądze na zawodnika tuż przed trzydziestką? Wiesz jak będzie wtedy wyglądała nasza kadra za trzy lata? Pique i Suarez 36 lat, Messi 35 lat, Alba, Busquets 34 lata, Griezmann 32 lata, a twój Neymar 31 lat. Zamiast na zmianę pokoleniową pieniądze Barçy chciałbyś wydać na twoją zachciankę?

0

@NaFazieHitman Pomysł ciekawy, ale nie dołożą aż tyle. Jeżeli ktoś miałby dołożyć to pewnie tylko Leo z Luisem, ale to zapewne po max 5 baniek na głowę. W co i tak wątpię i mogłoby się wydarzyć tylko w bardzo awaryjnej sytuacji.

0

@TheGoldenEleven Tak, uwielbiam, gdy moje zachcianki są spełniane.

0

@Mns21 Ostatni akapit:
https://www.fcbarca.com/92894-sport-neymar-powalczy-o-powrot-do-barcelony-do-samego-konca.html

A o tym, skąd wiem, że chce odejść to pisałem już wiele razy i wklejałem linki do oficjalnych wypowiedzi.

5

@LuisSalvano ja Cie krynce, jak napisał to sport to musi tak być !

6

@LuisSalvano Podajesz mi link ze Sportu? Naprawdę? To żadne źródło. Sport pisze żeby się sprzedawało i klikało. To żadne rzetelne źródło informacji.

6

@LuisSalvano Skąd "sport"wie czy Neymar chce wrócić czy zostać w PSG?

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@El dominatore O masz, to nie czytałem tej wypowiedzi. Z kolei w ostatnim czasie rzuciła mi się w oczy inna. Ktoś z zarządu Barcy ponoć powiedział: "Wiemy, że ponowne sprowadzenie Neymara wywoła wielki smutek u malkontentów z portalu fcbarca.com, jednak taka już tego cena. Mamy nadzieję, że kiedyś nam wybaczą".

0

@Mns21 Matko, człowieku, litości. Nie mówię w tym wypadku o Sporcie. Messi i Suarez jakoś 1-2 miesiące temu wypowiedzieli się w wywiadzie, że Neymar chce wrócić. Jeden i drugi to powiedział. Były artykuły na fcbarca.com.

Zajrzyj czasem na stronę główną, a nie tylko LR.

0

@TheGoldenEleven Podały to też inne źródła, ale to miałem pierwsze pod ręką. I tak nie powinienem wyszukiwać za was, bo sami macie ręce. Już latem zeszłego roku była mowa o tym. Barca oferowała 130 baniek + Todibo + wypożyczenie Dembele + 20 baniek od Neymara", ale był problem z FFP i transfer spalił na panewce.

3

@LuisSalvano Jak w zeszłym roku był problem to teraz nie ma tematu w ogóle gdy jest kryzys gospodarczy i Barca straci bardzo dużo pieniędzy.

2

@LuisSalvano Przeciez wiem, ze tak na prawde nie chcialbys przyjscia Neya i tylko trollujesz.
Jesli jestes kibicem Barcy, to doskonale wiesz z jakimi obciazeniami finansowymi Barca musialaby sie zmierzyc, nawet jakby wyprzedala pol skladu.
Doskonale wiesz, ze brakuje nam klasowych graczy na innych pozycjach.
Na pewno zdajesz sobie sprawe, iz Barca sprowadzajac Neya, ktory spieprzyl tylnymi dzwiami nikomu nie mowiac, wystawilaby sie na jeszcze wieksze posmiewisko.
Trolluj sobie dalej.

2

@LuisSalvano Ok, ale jak sam zauważyłeś sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Bartomeu zawsze liczy na dobre wyniki finansowe klubu, a Barca traci coraz większe pieniądze ze względu na wiadomą sytuację. Kupno Neymara będzie finansowo strzałem w kolano.

4

@LuisSalvano Nie widzisz potrzeby wzmocnienia ,,9"? Suarez wiecznie grać nie będzie. Pomoc też prezentuje się słabo, przydałoby się odmłodzenie pomocy nowym, młodym, utalentowanym zawodnikiem. Alba ma już 31 lat i potrzebuje zastępcy. Jego forma spada. Stara gwardia odchodzi i to ich trzeba w pierwszej kolejności zastępować.

0

@El dominatore Oczywiście. To mój drugi etat - naczelny troll. Hahaha, te wasze teorie są coraz bardziej zabawne.

1

@LuisSalvano Ta kadra nie jest legalna, bo Araújo, Arthur, Vidal i Neymar nie mogą być w jednej drużynie.

5

@LuisSalvano Po tym co piszesz trudno nie twierdzić, że jesteś trollem.

0

@PatrickoBarca Kolejny, któremu trzeba coś pewnie udowadniać. Może koszulkę z nadrukiem Neya mam Ci jeszcze pokazać?

2

@LuisSalvano
" O masz, to nie czytałem tej wypowiedzi."

Ciezko sie czyta w radiu.

0

@El dominatore Tak, ale zazwyczaj BarcaInfo, albo redakcja podają tutaj informacje także z radia.

0

@LuisSalvano Neymar to szklanka może przyjść za darmo jak skończy mu się kontrakt. Zmień plakat nad łóżkiem, to może zacznie Ci się śnić coś innego niż Neymar.

0

@LuisSalvano Neymarowi zostały 2 lata kontraktu. Skończy się to za pewne tym, że PSG rzuci teraz zaporową cenę za Neymara, którą Barcelona nie będzie w stanie zapłacić ze względu na straty finansowe. A w połowie następnego sezonu PSG zaoferuje Neymarowi jeszcze wyższy kontrakt niż ma obecnie i go podpiszę :)

0

@Wichurek Dlaczego teraz mieliby chcieć większej kwoty niż rok temu?

1

@LuisSalvano Kto powiedział, że mają chcieć większą? Na tą chwilę taka sama kwota jak rok temu jest dla Barcelony nie realna. Nie zapominaj też jak już tak bardzo wrzucasz słowa innych, że sam Setien powiedział, że liczy na Coutinho jak wróci z wypożyczenia więc dlaczego miał by się go pozbywać? Nowy trener, nowe rozdanie, nowa szansa dla Cutinho. Nie licząc wydatków na inne potrzebne wzmocnienia i opłacanie pensji. Weź też pod uwagę, że dalej nie podpisali nowego kontraktu z Ter Stegenem co wiąże się z kolejnymi przetasowaniami w drabince płac itd. Ty nie patrzysz na tą całą sytuacje całościowo. :)

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

1

@LuisSalvano Twoje założenia miały rację bytu, przed tym kryzysem.

Angole mają kasę bo stacje telewizyjne bardzo dużo im płacą, a obecnie chyba nie bardzo.

Prywatni inwestorzy też mają kasę ze swoich firm, a wiadomo jaki jest teraz przestój.

Neto do Valencii jeszcze przejdzie.

Ale Sevilla i Rakitic - z taką pensją? Nie ma opcji...posprawdzaj sobie ile oni płacą.

Celta i Rafinha.....Vigo ma zrobić rekord transferowy po takim kryzysie. Teraz był problem na wypożyczenie go dać, a co dopiero za taką kasę, gdzie w Celcie nie jest jakiś wybijający się ponad resztę. Do tego jak zwykle wypadł na trochę przez kontuzje.

A teraz przejdźmy do najważniejszej kwestii...Barcelona też będzie po kryzysie. Skąd wiesz ile muszą przeznaczyć ze sprzedaży na pokrycie kosztów? Teraz nie ma kasy z kibiców, TV, reklam, zwiedzających. Wiadomo, pensje zawodników zmalały, ale jak reszta? Obsługa stadionu, raty kredytu też nie odraczają w nieskończoność, opłaty itd.

Pensja Neymara.....dostanie mniej niż w PSG, ale to nie jest piłkarz, który będzie zarabiał 10 mln tylko dwa razy więcej - a i tak wtedy znacznie obniży.

Neymar podniesie nas sportowo to jasne......tylko ile razy wygraliśmy LM z nim w składzie? Bo teraz wygrywamy LL bez niego. Raz na 4 lata....gdzie MSN było w świetniej formie, do tego pomoc - Busi, Rakitic, Iniesta - byli w formie. Na zmianę Xavi. Alves jako PO.

A Ty chcesz wygrać LL i LM ze starszym MSN, gdzie Suarez bardzo obniżył swój poziom, do tego pomoc, która nie rozgrywa, De Jong i Arthur podają w tył lub do boku, Busi to od dawna zawodzi. Na ławce wątły Puig, którego kolejny trener odstawił. Vidal nie nadaje się do gry w ataku pozycyjnym.

Barcelona musi ściągnąć top rozgrywającego - Neymar dobrze gra w PSG, ogólnie atak dobrze sobie radzi, ale mają Verrattiego. U nas też jest potrzebny taki ktoś.
Potem LS, 9, PO....bo Semedo się nie nadaje, tak samo Roberto.

Neymar nie uzdrowi naszej całej gry.

0

0

@LuisSalvano Jak dla mnie to Barcelona powinna najpierw zastanowić się czemu piłkarze do niej przychodzący seryjnie obniżają loty. Jeśli udałoby się temu zaradzić to żaden Neymar nie byłby potrzebny. Ja tam bym się skupił na tym, żeby odbudować Coutinho, De Jonga, Arthura, dał jeszcze jedną szansę Dembele. Wszak ich zła dyspozycja w oczach wielu tutaj była wyłączną winą Ernesto Valverde. Co więcej zostawiłbym z wymienionych przez Ciebie Vidala. Taki piłkarz zostawiający serce na boisko zawsze się przydaje. Rakiticowi zostawiłbym wybór: Albo akceptuje status rezerwowego, albo na sprzedaż. A Rafinhe faktycznie, bym sprzedał. Ryzykować można kolejną szansę tylko w wypadku jednej szklanki.

Podsumowując dla mnie czas po epidemii to taki moment, w którym należy uspokoić płace, trochę zaciągnąć pasa, dać szansę tym, którzy póki co zawodzili, aby się odbudować w nowej koncepcji gry, a także chłopakom z La Masii, a nie nadwyrężać budżet kolejnym transferem powyżej 100 mln (nawet powyżej 150) i następnym piłkarzem o ogromnej pensji. Budżet płacowy zaraz nam wybuchnie!

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Komentarz usunięty

0

@CZaras Przecież po odejściu wyżej wspomnianych zawodników budżet bardzo by się odciążył. Zobacz, ile zarabia chociażby sam Cou z Rakietą łącznie.

0

@LuisSalvano Zobacz ile sam Neymar zarabia :)

0

@CZaras I wg. ciebie miałby u nas zarabiać tyle samo, co w PSG?

0

@LuisSalvano Nie, ale wciąż dużo. Po Twoich propozycjach zaś może to się złoży, ale na 3 pozycje w pomocy będziemy mieli: Busiego, Arthura, De Jonga i... Tyle? Czy o kimś zapomniałem przez te przerwę pandemiczną? W każdym razie po takich zmianach potrzebne byłyby kolejne transfery pomocników, które dodatkowo nadwyrężałyby budżet.

Komentarz usunięty

0

@CZaras Vidal, Puig. Na dobrą sprawę można zostawic Rafinhe, a sprzedać Alene.

0

@LuisSalvano Puig się nie przebija do składu. Vidal w podstawowym składzie rzadko kiedy daje radę, lepiej mu idzie, jako zmiennik, a Rafinha jest szklany.

1

@tombard Człowieku, ja mam prawo codziennie o nim pisać, bo to nie jest obraźliwe dla kogokolwiek. Czy widziałeś, abym napisał: "Po powrocie Neymara będę współczuł partnerkom jego przeciwników, bo pewnie będą się na nich wyżywać teraz?". Ja sobie mogę pisać o nim tyle, ile chcę, bo nie łamię tym regulaminu, a jeżeli czujesz się sprowokowany słowem "Neymar" to problem ze sobą masz ty, a nie ja. Do tego mieszasz dziewczynę / rodzinę, aby paru buraków przybiło tobie żółwia. Szkoda nawet komentować twój poziom. Tyle dobrego, że chociaż przed urlopem potrafiłeś się pożegnać.

0

@LuisSalvano I to, że sprzedamy tych graczy oznacza, że cała ich pensja ma iść na jednego zawodnika tak? Człowieku Ter Stegen czeka na podpisanie nowego kontraktu co będzie się wiązać z wyższymi zarobkami a to z nim w pierwszej kolejności trzeba przedłużyć kontrakt a nie ściągać piłkarza z wiecznymi humorkami. Po drugie Coutinho się gdzieś wybiera? Skąd ta pewność? Bo ja po ostatnim wywiadzie Setiena stawiam, że i Cou i Alenia będą brani pod uwagę w kadrze na następny sezon. Pamiętaj też, przyjdzie do nas Trincão i być może Emerson, którzy za darmo nie będą grali. Więc to są tylko jakieś Twoje wyliczenia w Excelu, które nie mają kompletnie pokrycia z rzeczywistością. Co z Fatim? Co z Trincão? Co z Braithwaite? Co z Griezmann? Kolejne bezsensowne wypożyczenia albo sprzedasz zawodników a później narzekanie, że Barcelona nie ma ławki rezerwowej a piłkarze w lutym/marcu oddychają rękawami? Dziwisz się, że ludzie Cię hejtują jak Ty ciągle piszesz o jednym i to w stylu sprzedajmy 5 zawodników w jego miejsce kupmy jednego Neymara bo ja tak chcę. To nie oni prowokują, tylko Ty ich ciągłym i jednym tematem. I każdy kolejny taki temat będę również zgłaszał do moderacji ;)

0

@Wichurek To sobie zgłaszaj, szczęścia życzę, haha

0

@LuisSalvano "Vidal, Puig. Na dobrą sprawę można zostawic Rafinhe, a sprzedać Alene." To jest właśnie Twoje myślenie, nie ważne, że Vidal ma już swoje lata i najlepiej gra jak wchodzi z ławki a Puig na tą chwilę jest przez każdego kolejnego trenera odpalany. Więc zostawmy ich plus szklankę Rafinhe a sprzedajmy z nich najlepszego Alene bo można na nim będzie zarobić więcej do transferu Neymara.

2

@LuisSalvano No tak cały Ty odpisujesz tylko na to co wygodne ;) Myślisz, że jak większość użytkowników zacznie Cię za to zgłaszać bo ich to już zwyczajnie w świecie wkur..... to będziesz bez karny i wiecznie prowokował a takie Twoje wpisy "To sobie zgłaszaj, szczęścia życzę, haha" tylko dobitnie o tym świadczą? I gdzie odpowiedz, na resztę mojego postu? A wiem gdzie, nigdzie bo prawda boli ;) Ale zdążyłem się już przyzwyczaić, że odpisujesz tylko na to co Tobie pasuję a resztę olewasz ;)

4

@Wichurek On chyba lubi zgłaszać,sprawia mu to wielką przyjemność.Zaczyna temat,daje swoje nic nie warte argumenty i czeka na burzę.Taki pasywno-agresywny,tu niby on jest wyzwany,on nic złego nie robi, jakąś szpileczke wbije,ale taką ostrożną żeby bana nie dostać.Po prowokacjach zgłasza tych,którzy połknęli haczyk i szczęśliwy jakby zdobył gola w finale LM.

0

@LuisSalvano I jeszcze jedno bo rozmowa z Tobą jak widać nie ma sensu. Nie masz żadnych argumentów, żadnych. Twój argument to jest coś w stylu sprzedam wszystko co mam drogocenne w domu, żeby kupić nowy samochód, który od czasu do czasu da mi trochę szczęścia jak się nim przejadę a tak będzie stał w garażu. ALE NOWY SAMOCHÓD MAM. Szkoda tylko, że gołe ściany, półki i bieda w domu ;) Więc uwierz mi, że lepiej mieć zrównoważoną kadrę niż gwiazdorka, który tupnie nóżką i odejdzie po raz kolejny bo Messi i Suarez wiecznie grać nie będą ;) Bez odbioru ;)

1

@dominik127pl Szkoda czasu na niego. Już któryś raz komentuję pod jego postem i jest dokładnie to samo. Odpisze na to co chcę a resztę oleje bo to nie wygodny temat. Walić go nich żyję w swoim świecie :)

1

@dominik127pl
Potwierdzam lubi, bo potem szczyci się tym na priv jak coś znika.

0

@LuisSalvano zapomniałeś tylko o 1 szczególe - jego pensji. 70mln euro brutto

0

@MarioVeB! Serio?

0

@LuisSalvano Juz tak czysto hipotetycznie , czyli tak samo jak opierasz swoje wyceny i teorie oraz różne warianty.

Skąd pomysł że ktoś będzie chciał tych zawodników od nas kupić ? To raz
Zawodnik musi się zgodzić na odejście! To dwa

Już poprzednie okno pokazało że zmusić nikogo nie można ( patrz Rakitic ) czy nie zawsze znajdą się chętni na kuno ( patrz Cou )
Żaden z wymienionych przez Ciebie zawodników nie błyszczał formą w zeszłym sezonie ( lekko mówiąc) , najlepiej wyglądał szklany Rafinha

Więc idąc dalej skoro nikt nie błysnął oraz mamy kryzys i kluby jeszcze mniej chętnie będą wydawały pieniądze, to jak znaleźć kupców na cały szrot z zespołu kiedy nie mogliśmy ich sprzedać w czasach bardziej sprzyjających???

0

@Wichurek
Tak

0

@MarioVeB! To jest z nim gorzej niż myślałem. Proponuję pod jego następnym takim durnym postem zgłaszać to tylko a nie odpisywać i tyle. Może da sobie w końcu święty spokój bo z tego co piszesz i co zdążyłem zauważyć on szuka tylko atencji i nic więcej a Neymar kolejny gwiazdorek mu w tym tylko pomaga ;)

0

@PatrykBarca Agent Rafinhii powiedział, że ten chciałby grać w Celcie, agent Cou wspomina o Anglii. Odejście Rakitića też wydaje się raczej przesądzone.

0

@Wichurek Na głupoty nie zamierzam odpisywać, podobnie jak udzielać odpowiedzi na te same pytania po kilka razy. Zgłaszaj, zgłaszaj. Moderacja już kiedyś tutaj się na ten moment wypowiedziała.

1

@dominik127pl Wniosek? Nie obrażać mnie, nie wyśmiewać i banów nie będzie. To, że ktoś czuje się sprowokowany słowem "Neymar" to jego problem. Wyjdź na miasto i dzwoń na policję, gdy zobaczysz kogoś we fryzurze, lub ciuchach, które ci się nie podobają, bo to przecież te prowokujące.

0

@Wichurek No faktycznie, sprzedaż 3-4 zawodników, którzy i tak mieli odejść w tym okienku to idealny moment na porównanie tego do pozostawienia domu bez mebli, haha.

2

@LuisSalvano chyba ci sie zapomnialo policzyc premii za podpisanie kontraktu dla niego i dla ojczulka (przypominam ze sam ojczulek ostatnio wydebil 26mln prowizjii po czym po roku zwali). Oraz zapomniales ze trzeba tez kupic innych grajkow a nie tylko jednego Neymara ktory jak juz to nam doda kolejny problem a nie usunie wszystkie

0

@barteq
Daj spokoj przecież to szczegół ,a Barca ma worek bez dna
U niego amortyzacja nie wystepuje

0

@LuisSalvano Jakbyś zrozumiał o co mi chodziło to byś nie pieprzył głupot ale Ty masz swój świat i swoje kredki więc nie ma na co liczyć bez odbioru :)

0

@barteq Człowieku, jakie premie? Jedyna premia wpłynie dla agenta. Serio uważasz, że Neymar dostałby teraz jakąś premię, kiedy ledwo na niego uciułamy? Dla niego ważne, żeby uciec z tego PSG i znów zagrać z przyjaciółmi w Barcy.

0

@Wichurek Czy zatem mogę liczyć, że odpierniczysz się ode mnie w końcu?

1

@LuisSalvano hahah Luis tak dlugo jak dyskutujemy o Neymarze to teraz powiedziales najbardziej oderwana rzecz od rzeczywistosci. Jakikolwiek transfer wykonmany bez premii za podpisanie kontraktu. No gdzie ty zyjesz stary. Neymar za kazdy podpisany kontrakt czy to bedzie PSG Barca czy Real wykosi hajs nie dosc ze na siebie i na swojego agenta to jeszcze na Seniora.

Premia 'lojalnosciowa' badz premia za podpis to standardowa rzecz przy podpisywaniu kazdego kontraktu. Dlatego tutaj masz wlasnie problem twojego myslenia: nie uciulamy na Neymara bo to nie tylko twoje wziete z jakiegos tam zrodla 164mln tylko duzo duzo wiecej.

Neymarek zagra z przyjaciolmi z Barcy wiec zrezygnuje z premii i jeszcze obetnie pensje do 10mln na sezon:)

Badzmy powazni. Musieliby sprzedac polowe skladu zeby uciulac na realny transfer Neymara biorac pod uwage pensje, premie dla niego, seniora i agenta itd. Ale wtedy beda skonczonymi debilami do potegi entej i nawet ty to przyznasz:)

0

@barteq Tylko Ty trochę mylisz sytuacje. Owszem, zazwyczaj piłkarz dostaje mniejszą, albo większą premię. Tylko czym innym jest premia dla takiego np. De Ligta, który sobie przebierał w ofertach i decydował, gdzie chce iść, a czym innym kupno zawodnika, po którego żaden inny klub się nie zgłasza (co samo PSG potwierdziło) i który samemu chce uciec z obecnego klubu, a do tego wszystkiego kluby poniosły spore straty wynikające z obecności wirusa. Sprowadzając go ponownie, zarówno Barca, jak i Neymar zrobią sobie wzajemnie przysługę i jedyna premia jaka wpadnie to dla agenta za wykonanie swojej pracy. W ostateczności może pojawić się taki zapis, że premię za podpis otrzyma po zakończeniu kontraktu (czy tam po którymś roku kontraktu). Skoro on jest tak napalony na odejście z PSG, to nie sądzę, aby żądał jeszcze premii za podpis i to znając obecną sytuację.

1

@LuisSalvano a skad ci przyszlo ze on taki napalony na odejscie?:) jakos nie widze jego wypowiedzi.

Masz wypowiedz Wagnera Ribeiro ze wiele razy widzial sie z Perezem bo ten chcial Neymara do Realu sprowadzic.

Nie wierz za bardzo w dobre serduszko Neymara bo tak jak mowilem premia bedzie bez wzgledu na to co zrobi. Bo rownie dobrze moze podpisac nowy kontrakt z PSG bo o tym tez byla mowa ze mialby tam zarabiac 38mln

1

@LuisSalvano
Najlepsze to są trolle na tej stronie, które piszą a po co Neymar.
Dla tych ignorantów, najlepszym rozwiązaniem by było pozostawienie Neymara w PSG a Barcelona niech się kolejne lata buja bez skrzydeł. Neymar to podstawa by Messiemu się jeszcze chciało, inaczej Messi odejdzie przedwcześnie a klub będzie bił się o puchar utrzymania w lidze.

0

@monsterrize
Ignorancja co najwyżej unosi sie z takich postów jak twoj

Neymar to nie pepek swiata sa inni skrzydłowi jeżeli już się kogoś ma sprowadzic ,a nie ma takiej koniecznosci.
Najgłupsze twierdzenie to ,że od przyjscia brazola co kolwiek zależy i jest czego kolwiek gwarancja.

Do was nie dociera ,że nie ma przesłanek ekonomicznych ,że Nerymar tu przyjdzie.
On nie zejdzie z pensji ,ani PSG go nie sprzeda
Koniec tematu.

1

@MarioVeB!
Ignorancje właśnie pokazujesz ty ;

Kogo chcesz sprowadzić na LS o podobnych umiejętnościach co Neymar ?
Każdy kto ogląda mecze widzi, że brakuje gościa, który popchnie zespół gdy gra nie idzie, od odejścia Neymara nie mamy nikogo takiego. Gwarancją jest / był i będzie, ligę francuską rozkłada na łopatki - wiadomo poziom słabszy, lecz widać gołym okiem, że umiejętności pokazuje podobne, które pokazywał w Barcelonie.
Dla Neymara najważniejsze jest tylko nie łapać kontuzji, resztę ma wyłożoną na talerzu.

0

@LuisSalvano Barcelona to nie klub do spełniania życzeń zawodnika czy agenta. Gdyby się tym sugerować to co okienko każdy zawodnik by zmieniał otoczenie żeby prowizja leciała. Czasy są jakie są i NIC nie wskazuje na to aby klubu sobie szastaly kasą na lewo i prawo, bo ktoś jest gdzieś niezadowolony albo potrzebuje kasy na kogoś i innego.

0

@monsterrize
Sane roczny kontrakt, Latem do wyjecia za 60 -70 mln. Boga z Sasuolo młody po kapitalnym sezonie w Seria A itd
Neymar to nie pepek swiata pojmijcie to w koncu ,a obecnie nie ma nawet dla niego tu miejsca

0

@monsterrize Na LS mamy Dembele.

1

@tristan87 LS to skrót od lewy szpitalny? (abstrahując od tego, że przyjście Neymara to absurdalny pomysł)

1

@monsterrize Pozdrówki ziomeczku. Jazda z nimi :)
Jeden z nich chce budować skład na wiecznie połamanym Dembele, który jak już gra, to nawet nie pokazuje połowy tego, co Ney, a do tego pobiera krocie oraz na młodziutkim Fatim (do którego nic nie mam, ale litości...).

Oni są oderwani od rzeczywistości. Tzn. jeszcze mogę zrozumieć kogoś, kto np. preferuje innego zawodnika bardziej niż Neya. Ale tych, którzy będą otwierać szampany jak Ney nie wróci to aż mi żal. Neymar i tak wróci, bo jak nie stanie się to w tym okienku (jeżeli finanse jednak nie pozwolą, mimo, że wczoraj rozpisałem to ładnie i powinno się udać), to przyjdzie za rok, gdy zostanie jemu rok kontraktu i szejk będzie musiał się go pozbyć, aby coś zarobić.

2

@LuisSalvano Ty piszesz, że ktoś jest oderwany od rzeczywistości? Aha

1

@LuisSalvano Krótka piłeczkuniunia:
-Coutinho - 60-70 baniek
-Rakitić - 20 baniek
-Rafinha - 10-15 baniek
-Neto - 10-15
Straty w zakładanych przychodach na podstawie materiału Stanowskiego (w którym liczby wydają się zaniżone):
- 20 mln euro z zamkniętego muzeum, zwiedzania stadionu oraz La Botigi
-10 mln euro ze sprzedaży miejsc karnetowiczów
-26 mln euro ze sprzedaży licencjonowanych produktów
- 30 mln strat z umów sponsorskich
- 30 mln strat na prawach telewizyjnych
Link: https://youtu.be/s-WHyacsc3w
Pozdrawiam.

0

@LuisSalvano To że sobie dodasz cyferki ze sprzedaży to nic nie zmieni, ty nie zdajesz sobie sprawy że to nie działa jak w fifie i te pieniądze ze sprzedanych zawodników nie pójdą tylko na transfery, ale w tym wypadku (wirus) głównie na wynagrodzenia pracowników klubu. Większość klubów przechodzi kryzys, a zwłaszcza barca, która ma króla biznesu bartka oraz jego ferajne reszte zarządu. Oczywiście, że jest szansa na sprowadzenie tego tfu zawodnika, ale wartość procentowa pewnie jest w granicach 1%.

0

@LuisSalvano to jest tak niepoważne, że przeczytałem większość komentarzy. Uważam, że jesteś chory i powinieneś iść do lekarza. To nie atak, po prostu chce ci pomóc.

Twoje wyliczenia są absurdalne, rodem z podstawówki. Nawet wydaje mi się czasem, że jesteś po prostu trollem i wypisujesz te bzdury licząc na szitstorm.

0

@Plague_tale Dobrze, panie zdrowy. Zatem proszę podać mi ceny tych zawodników. Tak z perspektywy osoby zdrowej.

Za pomoc podziękuję. Gdybym miał coś z głową, to bym tyle lat w branży nie pracował i nie był wychwalany.

0

@MarioVeB!
Sane będzie prawdopodobnie grać w Bayernie.
Do Serie A, rzadko co sięgamy.
Ale liczę na to, że rodak będzie grał w Juve :)

1

@LuisSalvano
Ja bym to bardziej określił tak, ;
temat Neymara jest nahajpowany mocno a szczególnie modne jest pisanie, że po co on a dlaczego, przecież to zdrajca. Liczą na zielona lub chcą być akceptowani społecznie, no bo jak większość mówi be to ja też powinienem tak powiedzieć.
Podobnie jest między obywatel a rząd. Rząd mówi maseczki to każdy jak ta małpka kapucynka; trzeba nosić maseczki!
Co do Neymara, jak by przyszedł i zaczął strzelać co mecz po parę bramek to znów by każdy smarował ;))) Tacy są ludzie.

0

@monsterrize Nic dodać, nic ująć ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy