La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 789 Culés

4

Ciekawe jaka jest atmosfera w naszej szatni jak już od 2 lat w kontekście sprowadzenia Neymara wymienia się pół składu. A to Rakitic, a to Dembele, teraz Griezzman. Słabo wygląda handel żywym towarem. Jak czuje się piłkarz którego ciągle wymienia się w kontekście powrotu piłkarza który na nasz klub pierdnął.

0

@betonito Na szczęście wymienia się tylko w nic nie znaczących gazetach :D

0

@betonito Nie czytaj gazet, które to wymyślają więc maja się zapewnia świetnie

5

@betonito Jaki to handel? Piłkarze mają za to płacone i mogą się zgodzić lub nie, na siłe ich nikt nie wepchnie. Więc jeśli przejdą, dostaną wyższy kontrakt itp. to z chęcią zapomną o tej miłości do klubu.

1

@koksik2700 To właśnie trzeba dobrze wytłumaczyć tym wszystkim handlarzom sprowadzającym Neymara i Lautaro w zamian za pierdyliard innych piłkarzy :D

0

@koksik2700 no, ale ciekawe czy nie dzwoni tam Barto do Rakiety i nie nawija makaronu "no weź sie już wynoś stary musimy zrobić miejsce dla nowych" a ten mówi "no wiesz głupio wyszło, ale wygralem tu LM, jest dobra pogoda to zostane sobie jeszcze 2 sezony"

1

@NaFazieHitman Atmosfera to na pewno może być rózna. Jednak nie pierwszy raz dzieją się takie rzeczy w piłce i pewnie nie raz będą się działy. Myślę, jednak że porównywanie to do jakiegoś handlu ludzmi, nawet metaforycznie to jednak przesada. Obowiązują ich kontrakty, które obie strony muszą respektować.

@Bykunn ja jestem za powrotem Neymara, (Lautaro mnie tak nie grzeje) sam z chęcią bym oddał pewnych piłkarzy. Jednak nie moja głowa w tym i jeśli się nie zgodzą to ch** możemy zrobić. :P Na niektórych piłkarzy po prostu patrzę beż żadnego sentymentu, nie ukrywam że jestem bardzo wielkim hejterem Dembele np. :P jednak nie ja tu jestem od wymian. Jako kibic po prostu widzę, że pewne jednostki moga nie spełniać oczekiwań. Jednak jeśli oni biorą również pod uwagę ewentualne przenosiny, to czy jest sens na coś czekać?

« Powrót do wszystkich komentarzy