La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 736 Culés

3

Jaki piłkarz według was powinien zagrać w Barcelonie a nigdy nie zagrał? Według mnie Pirlo, geniusz. Idealnie by pasował do Barcelony w tamtych czasach, zawsze marzyłem by zobaczyć to w barwach blaugrany

10

@reloaded David Silva

2

@reloaded zdecydowanie KdB. Bo watpie ze juz zagra jak sie nie myle to juz powoli 30 na karku

0

@reloaded i dodalbym jeszcze Pogbe ale za jego czasow w Juve gdy byl naprawde kozakiem.

1

@reloaded Marco van Basten

0

@reloaded Diego Godin. Ernest Wilimowski. Kazimierz Deyna

2

@reloaded Kiedyś bardzo chciałem Gundogana w Barcelonie. Ale niestety okazał się szklanką. Ze skłonnościami do grubnięcia.

4

@reloaded Aguero, Piszczek, Thiago Silva, Isco, David Silva

1

@reloaded Torresa można myło wyciągnąć jeszcze z Atletico, Aguero, Isco, Veratti.

0

@reloaded Modrić

0

@reloaded Szewczenko

0

@reloaded Cristiano Ronaldo jak miał 18-22 lat, mielibyśmy najlepsze skrzydła przez dekade. Poza tym taki tytan pracy świetnie wpływa na prace reszty zespołu.

0

@reloaded cristiano

0

@reloaded Santi Cazorla

« Powrót do wszystkich komentarzy