La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 719 Culés

3

10 największych talentów świata według Goal.com:

1. Rodrygo | Real Madryt;
2. Ansu Fati | Barcelona;
3. Mason Greenwood | Manchester United;
4. Reinier | Real Madryt;
5. Eduardo Camavinga | Rennes;
6. Gabriel Martinelli | Arsenal;
7. Lee Kang-in | Valencia;
8. Mohamed Ihattaren | PSV;
9. Takefusa Kubo | Real Madryt (wypożyczony do Mallorki);
10. Ryan Gravenberch | Ajax

0

@Mns21
Biali mają 3 zawodników z tej listy. Ciekawe czy któryś z tych 10 zawodników zrobi wielką karierę i zapisze się w historii futbolu. Mam nadzieję że Ansu to zrobi.

0

@Mns21 A ten amerykaniec z BVB się nie załapał??

0

@barcafan9512 z tej 10 myślę, że pierwsza trójka ma duże szanse, choć najbardziej stawiałbym na Greenwooda

1

@TheMugShot Pozycja numer 23 w rankingu.

1

@Mns21 Rodrygo to nieporozumienie nie dziwne że odesłali go do rezerw.Poza pierwszą swietna bramką i 3 bramkami ze słabymi turkami niewiele robi na boisku pożytecznych rzeczy i zagrania jego nie przynosżą zysku.Jak mówie zawsze jak dostaje piłkę uważnie się mu przyglądam bo o yym że jest utalentowany słyszałem dużo ale zawsze jego gra jest rozczarowująca.Czasem gadam na jego temat z kibicami Realu i sami przyznają że coś z nim nie tak .Kompletnie nie wierze w tego gracza podobnie jak w Asensio czy Isco choć za walor artystyczny dałby mu plus.Bez produktywny kiwa sie traci piłki.Od Rodrygo lepszy jest vini przynajmniej robi wiatr choć moim zdaniem strzelcem nie będzie bo nie ma do tego drygu.

0

@Mns21 a co z Pedrim

0

@Mns21 Zastanawia mnie co tam robi Rodrygo. Real ma magiczną moc sprawczą, że jak ktoś tam czymś zabłyśnie to nagle lata na ustach wszystkich wszędzie i już mu złote piłki dają.
Tak było właśnie z Rodrygo, który na początku sezonu coś tam błysnął z 3 razy, spuszczali się nad nim wszyscy a on potem wyszedł po angielsku, najpierw ze składu na ławkę, potem z ławki na trybunę a potem do rezerw. A jak dla mnie to on nigdy nie zasłużył na takie pochwały, nie grał nic wielkiego a nawet jego najlepsze mecze... no cóż, jeżeli nawet Benzema wtedy błyszczał, to raczej niczym nadzwyczajnym nie było wyróżnienie się.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?