La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 290 Culés

3

Gdzie najdalej zaszliście w swoich karierach sportowych?Ja max okregówke ale przenioslem sie na futsal bo przyjemniejość wieksza :v

52

@Encore finał turnieju mikołajkowego w gimnazjum przegrany w karnych

0

@Encore Serie B! Już na szczęście nie spadniemy niżej, bo nie ma gdzie. :D
Ale ta liga ma w sobie coś wyjątkowego. Teraz, bez niej, dostaję totalnego świra.

0

@Encore Tylko orlik :)

5

@Encore brązowy medal w międzyszkolnych mistrzostwach miasta w mini siatkówkę dla szóstych (albo piątych?) klas podstawówki.
Po autografy ustawcie się w kolejce, tylko pamiętajcie o odstępach 2 metry B)

0

@Encore ja byłem w A klasie,oraz kilka treningów i meczy w rezerwach klubu z ekstaklasy :) (okręgówka,przyznam,bo nie mieli składu ) :D...w karatę byłem dobry do poki nie złamałem ręki ;/ do dziś żałuje że nie wróciłem po wyzdrowieniu

1

@Encore oblane testy w Lechu Poznań w roczniku 91 jakieś 12 lat temu:D

1

@Vahn no po tobie sie misiek wiecej spodziewałem

3

@ksobi psychologiczne ? :)

5

@Encore grałem w okręgówce, ale finał stawiam wyżej

2

@Encore makro region i chyba to był prime,obecnie rzuciłem okręgowke i mógłbym ja poświęcić na futsal bo wzrok nie ten i przyjemność większą, albo ligi orlikowe

3

@IronSanHybrid Hajto był piłkarzem więc jak ktoś ma z głową to nie problem;) fizycznie byłem za cienki:D o ile technicznie sobie w miarę radzilem to od takiego Salamona odbijalem sie jak od ściany:p

5

@Encore 3 liga niemiecka (3 poziom rozgrywek), mam nadzieje, ze będzie jeszcze lepiej ;)

0

@Thoms94 to we fifie powinieneś być:D

0

@Encore Trzecie miejsce w siatkówce plażowej na olimpiadzie na koloniach :P

0

@Encore nie boisz się że narażasz bardziej kolana sala to dla nich zabujstwo jeszcze ta mała ciężka piłka.Zrezyzygnowałem z chali kiedy zaczęly się robić problemy z kolanami teraz gram na trawie i kłopotów nie mam.

2

@Encore jako pływak pierwsza 10 województwa. Jako trener wychowałem mistrzynie polski i wielokrotnych zwycięzców ligi wojewódzkiej oraz mistrzów województwa.

0

@Encore Biegów nie trenowałem ale tu mi szło najlepiej ;) Pierwsza "10" biegi przełajowe na mazowieckich IMS (igrzyska młodzieży szkolnej - kiedyś było coś takiego nie wiem czy nadal jest), dostalem sie na ten sam etap na 100m... Ale wybrałem ostatnią szkolną wielodniową wycieczkę z ekipą :D Obecnie też biegam, tyle że z gwizdkiem po boiskach ;)

4

@Encore IV liga i mając 20 lat skończyłem grać po dwukrotnym zerwaniu wiązadeł krzyżowych. Na poziomie IV ligi mniej niz 10 meczów ze względu na kontuzję. To było 3 lata temu.

0

@Encore Najlepszy bramkarz województwa w piłkę ręczną juniorów :D Nie pamiętam w którym roku :D

4

@Encore Makroliga w juniorach, 2 krotny król strzelców A klasy(z dwoma różnymi klubami, z jednym mistrzostwo), obecnie okręgowka,mam 23 lata. Króla zdobywalem w wieku 20 i 22 lat, w nowym klubie zarabiam jakieś pieniążki za treningi i mecze, generalnie przez wirusa też na tym tracę. Półka wypełniona pucharami, małe rzeczy, ale cieszą :D

1

@Encore Okręgówka, troszkę kadra województwa i jako mały sukces mogę podać fakt, że jak miałem 15 lat na mecz do mojej wioski przyjechał skaut, obejrzał spotkanie i zaproponował mi przejście do większego klubu, gdzie mógłbym już na poziomie juniorskim grać z tymi firmami typu Widzew Łódź czy jakiś GKS Bełchatów. Wtedy odrzuciłem ofertę, bo po prostu uznałem, że nie będzie ze mnie wielki piłkarz.

0

@Damian11 w jakim klubie teraz grasz ?

1

@Encore Prawie 100 spotkań w IV lidze. Teraz okręgówka ;)

0

@Encore Liga okręgowa na jesieni grałem, a teraz w A klasie będę grał

2

@Encore Awans z I-ligi do ekstraklasy hokeja na lodzie, gdzie już nie zagrałem (koniec przygody ze wzgl. na wiek) + Polska Liga Hokeja na Rolkach.

0

@Encore Ja nie miałem jakiejś super kariery ale mogę się podzielić ciekawostką że w mojej wsi był wikary który kiedyś grał w hokeja i 2x był na młodzieżowych mistrzostw świata :)

2

@Encore 3 Liga w Division Rivals :d

1

@Encore ukończone zawody triathlonowe. Ostatnie miejsce. Nawet medal dali na mecie.

0

@Encore poszedłem na jeden trening lokalnej drużyny

0

@Vahn xdddddddddd

0

@Encore 3. miejsce w licealiadzie w skoku w dal (bez trenowania 5,82cm, 13 cm zabrakło do złota, trochę żałuję że nie zająłem się tym na poważnie), 3. miejsce w licealiadzie w sztafecie 4x100m.
Oprócz tego zdarzały się finały amatorskich turniejów tenisowych, natomiast jeśli chodzi o futsal to szwagierki chłopak będzie grał w barażu o awans do 1. Ligi.

konto usunięte

0

@Encore w wieku 21 lat miałem za sobą cztery kluby. Oczywiście poziom ligi okręgowej. Niestety później kontuzja(baaaaardzo poważna) zabiła moja marzenia o czwartej lidze ; )

0

@Thoms94
Z ciekawości jaka drużyna?

0

@Encore Mistrzostwo Archidiecezji i 13. miejsce w Mistrzostwach Polski LSM ;)
2x gra w II Lidze Wojewódzkiej
a teraz miałem zaczynać pierwszy sezon w LFA 2, no ale wirusik

0

@Encore 2006 roku zdobylem lige mistrzow z Barca..To moj najwiekszy sukces..Strzelilem wtedy 1 z dwoch bramek..Kto oglodal ten wie

0

@Encore 3 tytuły gracza roku z rzędu w Fifie 16

0

@Encore
Wiele,wiele zawodów kolarskich z różnym skutkiem. Amatorsko. Pare medali. Troche tez zawodów plywackich, ale nie az tyle ile kolarskich. Ogolnie na rowerze zjezdzilem pół życia, do czasu kontuzji. W sezonie robilem około500 km tygodniowo bez wiekszych problemów. Niejednokrotnie wstawalem nawet o 5 rano zeby robic trening.

0

@Encore ja trzykrotny młodieżowy mistrz Polski, dwa razy z reprezentacją województwa, raz na Klubowych Mistrzostwach Polski U-15. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?