La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1066 Culés

34

Mam wrażenie, że wczorajszy nasz mecz był podobny do spotkania Liverpoolu z Atletico (tego nie oglądałem), z tą różnicą, że po strzeleniu bramki przez gospodarzy udało nam się przełamać ich autobus i zdobyć niesamowicie ważną bramkę.
Według mnie dzięki temu wracamy do Katalonii z tarczą ;).

6

@VamosRakieta Oczywiście że na takim wyjeździe, gdzie drużyna z Włoch grała formacją 10-0-0, z rewanżem u siebie. To taki wynik jest naprawdę bardzo dobry. Wiesz, na ten moment awansujemy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy