La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 886 Culés

28

Tego to się nie spodziewałem.
Wchodzę na La Ramblę i widzę rzeczową ocenę sytuacji, trzeźwe spojrzenie i docenienie bramki oraz remisu na niesamowicie trudnym terenie.
To mi się podoba ;D.

13

@VamosRakieta To chyba nie było Cię tu wczoraj zaraz po meczu. Miałem ochotę usunąć konto.

3

@VamosRakieta
człowieki dojrzewajom

0

@VamosRakieta Ja tam widzę znaczne obniżenie oczekiwań kibiców Barcelony, skoro jesteśmy zajarani remisem z europejskim średniakiem, ale każdy ma swoje spojrzenie :)

6

@skakun95
To nie jest europejski średniak, tylko dobra drużyna, która u siebie jest naprawdę mocna...

0

@macio_944 Ja na to patrzę trochę inaczej, w porównaniu do nas są średniakiem. Dla mnie powinniśmy mieć takie nastawienie jak miał wczoraj Bayern, który jedzie sobie na trudny teren do Chelsea i pakuje im trójkę. Napoli może i u siebie jest mocne, ale gdzie Napoli, a gdzie Barcelona.

0

@KamQiX No dobra, fajnie, a ja mogę wrzucić screena z porażki z Leece lub innych wpadek ze słabeuszami :D

5

@skakun95 Chelsea jednak wyszło grać w piłkę i zostawiali sporo miejsca piłkarzom Bayernu. Ciekawe czy Bayern tak super wyglądałby przeciwko Napoli, które broniło się na 16 metrze

0

@ksobi To ja równie dobrze mogę to zinterpretować w swoją stronę, może jakby się cofnęli to by im Bayern zapakował piątkę bo by ich ciągle napierał. Takie gdybanie jest bez sensu, lepiej opierać się na faktach.

2

@skakun95 Chciałem tylko pokazać, że bycie lepszym nie oznacza wygrania meczu i tutaj porażki Napoli z Lecce też są tego przykładem, więc możesz wrzucić :)

Poza tym mamy masę osłabień. Brak Suareza, Dembele, Alby, Roberto...

1

@KamQiX Cóż, trudno się nie zgodzić.

2

@skakun95 No nie ma w tym zbytnio logiki ale ok, możesz tak to zinterpretować. Ile razy widziałeś, że padł wysoki wynik, kiedy drużyna ogranicza się głównie do obrony ?

0

@ksobi Jestem kibicem Barcelony, widziałem taki scenariusz wiele razy :D

0

@skakun95 Gdy w polu karnym zaparkowany jest przegubowiec, to i najwyższa forma średnio pomoże, skoro nie ma przestrzeni do gry. Takie ustawienia po prostu wymusza na przeciwniku grę po obwodzie.
Nawet taki "średniak" jak Napoli, gdy tylko dobrze się zorganizuje, będzie kompaktowy i będzie biegał, stworzy trudny do przebicia mur.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?