La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1290 Culés

1

" Ekstraklasa od sezonu 2021/22 zostanie powiększona do 18 zespołów! Tak zadecydowali przedstawiciele klubów, którzy w czwartek spotkali się ze Zbigniewem Bońkiem. Spadać z ligi mają 3 zespoły. "

Moim zdaniem zmiana ku normalności. Od czegoś trzeba zacząć...

3

@FC1899Barca Więcej ogóreczków. Rzeczywiście, normalność pełną parą. Już teraz kilka zespołów z dołu to poziom, który nie przystoi. Nie wiem jak można się cieszyć, że będzie jeszcze gorzej.

2

@Piotr89Sand Z 16 ogoreczkow zrobi się 18, mala roznica

0

@LukaszFan W sumie masz rację. Tylko to jeszcze bardziej osłabi ogóreczki. Mniej kasy do podziału. Chociaż w Ekstraklasie będą się łudzić, że telewizja da więcej. :D Już teraz mocno przepłacono za prawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?