La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1736 Culés

7

Coutinho007:
31 min temu: Isak to dzisiaj wygląda jak typowy jeździec bez głowy.
7 min temu: W sumie. Weźmy tego Isaaka do siebie :D

GeraltzKatalonii:
28 min temu: Isak to chyba jakiś zamach na kibiców Realu na trybunach za bramką robi
4 min temu: Isak jak Suarez. Najprostszych strzelać nie potrafi ale z przewroty walnie

Volk:
37 min temu: Isak ty kotlecie
5 min temu: Manita na BernaLeo xD

HansLanda:
37 min temu: Isak cos nie tak dzisiaj xD
10 min temu: Isaka w połowie podmienili

ChampionLW:
32 min temu: Ale ten Isak gra tragicznie
5 min temu: Co oni temu Isakowi zrobili w szatni

Granto: Boże Isak jakie drewno.

HIPOKRYZJA. Napisałem że nie podoba mi się skład zostałem odrazu zaatakowany przez kilku użytkowników zwyzywany zmieszany z błotem następnym razem zastanówcie się 2 razy co piszecie bo nawet nie można wyrazić swojej opinii.. Moderacja też coś powinna robić z tego typu bohaterami, piękny Real, Sociedad :D

2

@jedrek7000 spokojnie swirze

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@jedrek7000 ale jaka hipokryzja? gdzie ona?

2

Sytuację komentuje na bierząco, sytuacja zmienia sie dynamicznie więc nic dziwnego takie komentarze, zwlaszcza, że Isak zagrał wybitnie slaba pierwszą polowe i wybitnie dobrą drugą.

konto usunięte

1

@jedrek7000 tylko krowa nie zmienia zdania. Przed przerwą grał tak jak grał.

0

@jedrek7000 Jeszcze a pro po 1 komentarza się zgodzę. Lecz do pozostałych gdzie widzisz hipokryzje? Ja w pozostałych widzę komentarze typu zdziwienia zmiana jakości gry w meczu.

1

@jedrek7000 No i co niby wstawiles? Zaraz ci zylka peknie koles,lyknij tabletke

0

@jedrek7000 Jak gra dobrze to należy pochwalić a jak gra tak jak w 1 połowie to skrytykować, jest to logiczne.

1

@jedrek7000 Czy Ty znasz pojęcie słowa hipokryzja? To że ktoś oceni zawodnika według tego co prezentuje, a później zmieni opinię bo zawodnik zaczął grać inaczej to nie hipokryzja xD

1

@jedrek7000 aha, czyli jak ktoś w pierwszej połowie napisze "Isak gra słabo" a w drugiej "łoo Isak w drugiej połowie Kozak" to jest hipokryta? Jezusie XDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?