La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1367 Culés

48

Bomba transferowa w przyszłym tygodniu będzie, ale nie chodzi ani o Lautaro Martíneza, ani Rodrigo. [Catalunya Ràdio]

28

@BarcaInfo Neymar fichado :)

198

@BarcaInfo Arda Turan z nowym kontraktem.

10

@BarcaInfo obstawiam, że Werner

39

@BarcaInfo
Valverde za Setiena!

1

@BarcaInfo Werner, Ben Yeder moje typy

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo Ben Yedder stawiam.

0

@BarcaInfo To chyba w tym tygodniu, bo dzisiaj zaczął się nowy tydzień:D

2

@Kapitan hawk Marzenie...

4

@BarcaInfo jeżeli bomba to jak Ben Yedder xD

22

@Veb1233 Paulinho :P

0

@BarcaInfo To mam mind faka.

5

@BarcaInfo giroud 100%

1

@BarcaInfo Pio Pio inc.

6

@BarcaInfo Jeśli tak, to mam nadzieje, że wymiana za De Jonga. Środek pola Vidal-Rakitic-Paulinho, i powrót na ławkę trenerska Valverde. To byłoby coś pięknego.

4

@amanter To raczej nie bomba, a jakiś taki pikolak :P

0

@BarcaInfo Piątek na bank.

0

@BarcaInfo niestety bez szans na Lewandowskiego. :)

0

@BarcaInfo takie wlasnie bombeczki u nas:)

2

Ja obstawiam Aubameyang

9

@BarcaInfo Młody i zdolny czyli Paweł Brożek

0

@tristan87 nawet sobie tak nie żartuj...

2

@BarcaInfo miała być bomba, okaże się że będzie to kapiszon...obym się mylił.

0

@kolo123 ponoć za Ben Yedera Janusze z Barcelony oferują 80 mln...(nie wiem skąd?) ale Monaco mówi, że mało...

0

@tristan87 wydaje mi się, że zbyt duże drewno i zbyt przewidywalny i słaby w grze kombinacyjnej.

0

@BarcaInfo Thiago Messi na pozycję nr 9 :)

0

@BarcaInfo Pedro

0

@BarcaInfo Ben Yeder byłby kozacki, Ilićić tez

2

@BarcaInfo kto by nie przyszedł to popadnie w kompleks Messiego i tyle będzie. Forma w dół, podania ja do Ciebie a Ty do mnie więc nic się nie zmieni.

0

@BarcaInfo
Chciałbym bardzo Wernera ale wątpię żeby Barca go kupiła. Timo bardziej pasuje do szybkiej gry żeby gdzieś się urwać na wolne pole itp.
Wydaję mi się że może to też być Gabriel Jesus lub niestety Ben Yedder, piszę niestety tylko ze względu na wiek zawodnika oraz cenę jakby był z 4 lata młodszy to byłby super transfer.

0

@BarcaInfo Samuel Etoo

1

@BarcaInfo A się okaże, że poszła totalna bomba i Bartomeu wróci z Paryża z żółwiem ninja. To chyba jedyne co nazwałbym bombą. Mam jednak nadzieję, że nie ważne kto to, to się zaskoczę.

1

@BarcaInfo Tzn. jak dla mnie Lautaro i potem długo nikt, jeśli chodzi o profil, więc jeśli nie Martinez, to widzę, że zarząd jak zwykle w formie.

1

@BarcaInfo skoro nie Lautaro, to już raczej nie będzie bomba, a jakiś półśrodek/niewypał. Carlos Vela by na te pół roku mógł przyjść.

1

@BarcaInfo Bomba to tylko Neymar albo Mbpape.

0

@BarcaInfo jak bomba, to tylko Janczyk.

0

@BarcaInfo Olivier Giroud :)

1

@BarcaInfo
David Villa

1

@BarcaInfo bomba to by była jakby Mbappe kupili a to nie jest możliwe

0

@klopx tego się obawiam....teraz zydka a latem MoNey iż robi się dom starców á la AC Milan przed Laty....jak rondla nich się skończyło,widzimy dzisiaj....

konto usunięte

1

@BarcaInfo cr7 wymiana za Rakitica

0

@BarcaInfo Przydałoby się kilka bomb LS , SP , ŚO

2

@brzucho Jagerbomba

0

Albo Messi zapowie, że po sezonie odchodzi....

1

@BarcaInfo na ostatniej prostej Barca zabierze Cavaniego Atlético D:

1

@BarcaInfo Cavani.

0

@BarcaInfo Fernando LLorente? Oby nie. Poza tym Emre Can odchodzi za 30 mln do BVB więc może Juve jednak skusi się na Rakiticia. Niech dają 20 mln i adios.

0

@BarcaInfo Christiano Ronaldo

« Powrót do wszystkich komentarzy