La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1443 Culés

20

Wiecie jaki był wasz głowny zarzut do Valverde? Że kucał przy linii i zachowywał się jakby spał. Dzisiaj Setien siedział na ławce przy 0 1 i przy 0 2 słuchając asystenta co zmienić w grze. Nie widzę nic złego zarówno w zachowaniu Valverde czy też w zachowaniu Setiena. Każdy trener jest inny tak jak każdy człowiek ma inny charakter. Tylko ta wasza hipokryzja jest nie do powstrzymania, wszystko co robił poprzedni trener było złe. Nowy trener ledwo wygrał z Ibizą i z Granadą, przegrał z Valencią w lidze nie strzelając bramki co wcześniej się nie zdarzało i wypożycza Pereza i Wague kolejnych młodych piłkarzy a wcześniej nie blokując transferu Todibo. Gramy w ofensywie cały czas w ten sam sposób, czyli Messi do Alby Alba do Messiego. Jedyne co jest lepsze to ilośc posiadania piłki i to wszystko. Nie widze ani jednej rozpisanej akcji ofensywnej którą można by było zakoczyć rywala. Nie wykonaliśmy jednego stałego fragmentu gry który byłby zaskoczeniem dla rywala. Przez ten okres, krótki ale jednak intensywny ten zespół nie zaskoczył niczym nowym przeciwnika. Więc po co była ta zmiana trenera?

105

@Janiama „Wiecie jaki był wasz głowny zarzut do Valverde? Że kucał przy linii i zachowywał się jakby spał.” po tym przestałem czytać.... tak to był mój główny zarzut ....

62

@Janiama No ciężko objąć zespół w środku sezonu i po 12 dniach wprowadzić już zupełnie inne schematy taktyczne, zupełnie odmienić grę.
Właściwie powiedziałbym, że się nie da.
Ja wiem, że Setien dziś odniósł porażkę i to twoje zwycięstwo jako obrońcy Valverde, ale weź już skończ chłopie. Wszyscy już znają twoje zdanie.

41

@Janiama Tak tak, mój zarzut był taki że kucał przy lini bocznej. Nieważne, że graliśmy totalne gówno przez 3/4 jego kadencji i drżeliśmy o wynik z drużynami pokroju Levante

18

@Janiama wypisz od razu wszystkie przemyślenia udowadniające, że miałeś rację, żeby po kilku meczach nie były nieaktualne.

17

@Janiama Daj Ty chociaż Setienowo miesiąc. Valverde broniłeś jak niepodległości, kiedy większość w tym ja uważa, że jego misją powinna zakończyć się po Liverpoolu.

10

@Janiama Co Ty oceniasz chłopa po 3 meczach? Valverde był tu za długo, on po Romie powinien wylecieć za fraki z klubu.

12

@Janiama Mamo oni zmienili nam trenera, co prawda dopiero 2 tygodne tu jest i nie wiele się w naszej grze zmieniło ale muszę się wypłaakać... Zabrali mi Valverde:(. Żałosne. Jeszcze byly niby pilkarz sie wypowiada w ten sposób. Naprawdę masz w sobie coś, co napawa mnie sporo nie chęcią do Ciebie

7

@Janiama no, jakby nie kucał, to chciałbym żeby został, ale to przeważylo na mojej niechęci do niego.

4

@Janiama Here we go again ...

4

@IronSanHybrid Znasz się choc trochę na piłce? My jednej akcji nie zrobiliśmy ofensywnej by było widać rękę nowego trenera. Jednego stałego fragmentu gry. Nawet z Atletico pamietasz jak nam bramki nie uznali? Messi zagrał do Vidala a Vidal do srodka lecz był minimalnie na spalonym. Stałe fragmenty gry to jest jedna z nielicznych form które można szybko poprawić. No cóż my nawet rzutów rożnych nie mamy

5

@Janiama Zgodzę się z Tobą, że zmiana trenera w połowie sezonu nie była niczym dobry. Sam jestem zwolennikiem takiego podejścia, że trenera się zmienia w trakcie trwania sezonu tylko jak dojdzie do katastrofy (coś jak Tottenham). Jednak takim samym błędem było zostawić go po poprzednim felernym sezonie. Wszystko prowadzi do jednej oczywistej rzeczy... ten zarząd to patałachy i ich nie cierpię :)

Komentarz usunięty

1

@Janiama My akurat nigdy nie mielismy mega rzutow roznych, nawet za wielkiego Valverde rozgrywalismy je na krotko i nie wiedzielismy co zrobic z pilka

31

@Janiama Dobrze, że Ty się znasz... Jak to było : https://zapodaj.net/dc8ab91086330.png.html

10

@Janiama żartujesz sobie? Kucanie i spanie to był temat do żartów, a zarzuty były zupełnie inne.

Komentarz usunięty

1

@qbuteq A teraz z drużynami pokroju Ibiza czy Granada.

5

@Janiama Odpowiedz na jedno pytanie.

Przez kogo jesteśmy pośmiewiskiem na cały swiat? Przez Valverde czy Setiena?

4

@GeFcIo Hahaha xDDDD Ucz mnie mistrzu. Co pozamiatał.

4

@Janiama Równie dobrze można napisać, że to co teraz dzieje się z zawodnikami itd. jest spuścizną po Twoim Valverde. W sumie taka jest po prostu prawda ;) Od 3 lat zabijał po kolei to co w Barcelonie najlepsze a nowy trener ma to odbudować w nie całe 2 tygodnie.

3

@Janiama Widziałeś wypowiedź trenera? Powiedział, że gra nie miała tak wyglądać, a piłkarze albo nie zrozumieli, albo źle im to wytłumaczyli. Chcesz żeby w 12 dni się zmieniło to co prawie trwało 3 lata, Messi jest tak przyzwyczajony do grania do Alby, że mu to z pół roku będzie z krwi wychodzić o ile w ogóle wyjdzie...

4

@qbuteq "przez 3/4 jego kadencji i drżeliśmy o wynik z drużynami pokroju Levante" - Ciekawe spostrzeżenie mając dwie wygrane ligi już w kwietniu.

1

@Janiama Coraz większa żenada te Twoje wpisy tutaj. A potem placzesz, ze Cie hejtuja. Nie da rady inaczej. Alfa i omega tej strony. Ze

3

@Janiama 100% racji. Niektórzy tutaj po ogłoszeniu nowego trenera wpadli w jakąś histerię z radości. Rozumiem, że można było chcieć zmiany trenera i nie chce tutaj w tym momencie poruszać tego czy słusznie czy nie. Natomiast gdy czytałem komentarze typu „i ma świetnego doradcę, bo stoi przy linii z kartka i długopisem i robi notatki” albo „puig przypomina inieste bo podobnie rękami trzyma balans jak biegnie” to normalnie nóż się w kieszeni otwierał

0

@IronSanHybrid Nic się nie zna, kopnął parę razy piłkę i wszystkim będzie wmawiał że to oni się nie znają. Już mam dosyć typa.

0

@Janiama Nie spodziewaj się że będzie lepiej. Ten sezon może być całkowicie stracony ze względu na t0... w sumie nie chce mi się tłumaczyć bo wiecie o co chodzi. Po prostu jest mi przykro, ale ONI powstaną i każdy będzie to widział. Pozdrawiam na dobre i na złe chłopaki. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Pozdrawiam serdecznie.

0

@Janiama Oj, przydałby się ten Todibo na stoperze zamiast Roberto, który nie tylko nie ogarnia, ale marnuje się na tej pozycji. To nie jest dobry pomysł,niestety.

0

@FeloRPS czy ty naprawdę uważasz że cały problem Barcelony trwa od czasów Valverde? Myślisz tak bardzo płytko, nie wgłębiając się w chociażby dużą winę zarządu czy też samych piłkarzy ,,starej gwardii". Dzisiejsza Barcelona, upokorzona w całej Europie, naprawdę nie jest zasługą wyłącznie Ernesto Valverde.

0

@Janiama "Nie wykonaliśmy jednego stałego fragmentu gry który byłby zaskoczeniem dla rywala."

Valverde miał na to 2,5 roku i też takiego nie uświadczyliśmy *_*

0

@FeloRPS przez Bartomeu.

0

@PJ1985 raczeh po spotkaniu z Roma

0

@Janiama już wiem kto napisał najgłupszy komentarz miesiąca

0

@Janiama Ty jako Pan piłkarz nie powinieneś takich bzdur wypisywać, skoro tak się znasz. Oczekujesz złotych gór po 2 tygodniach pracy nowego szkoleniowca, który musi sprzątać burdel po największym betonie w historii Barcy haha
Wychodzi na to , że w ogóle nie masz wyobraźni i wierzysz w jednorożce.
To tak jakby w Polsce zmienić rząd i mieć pretensje, że po miesiącu nie ma tutaj drugiej Szwajcarii...

0

@IronSanHybrid Hahahahaha
Ale ciasteczko :D

0

@Janiama
Kończ waść, wstydu oszczędź.

0

@SonBarcaGoku @IronSanHybrid @adammilomi Przecież z tym kucaniem to był żart. Aczkolwiek patrząc na wiedzę piłkarska użytkowników to faktycznie był główny zarzut do Valverde. Ja nie oczekuje od Setiena niczego bo wiem że z tą drużyną nic więcej i lepiej nie zrobi niż Valverde. Tym bardziej wprowadzając bez treningów grę na trzech obrońców. Nie jestem żadnym Panem pilkarzem tylko zalogowanym tutaj użytkownikiem i czy się to komuś podoba czy nie będe pisał co uważam za słuszne. Piszę tak by nikogo nie urazić by nie łamać regulaminu. Nigdy nie napisałem murem za Valverde, nigdy nie napisałem Valverde out, nigdy nie napiszę Setien out czy też murem za Kike. Moim zdaniem Setien zostanie zwolniony w czerwcu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 piotrtrzebinia 92 pkt
2 Marjando 91 pkt
3 marius64 90 pkt
4 biczu 86 pkt
5 czarny_w 85 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?