La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2657 Culés

55

Carles Pérez po treningu dowiaduje się od Quique Setiéna, że nie widzi go w swoich planach i musi poszukać sobie nowego klubu. Wracasz do domu zły i dowiadujesz się, że twój klub prowadzi rozmowy z AS Romą na temat twojego odejścia. [Gerard Romero - RAC1]

36

@BarcaInfo Czyli w stylu Barcy. Po świńsku.

8

@BarcaInfo Straszne.

109

@BarcaInfo Chociaż szczerze mu przedstawił sytuacje zamiast pół roku powoływać i wysyłać na trybuny

1

@BarcaInfo moze dostali oferty Coutinho się nie sprzedaje.Dembele dobrze wygląda do zamknięcia okienka coraz mniej też trzeba miec kasę na Rodrygo.Klub może dostać ofertęi powoedzieć słuchajcie musimy spytać zawodnika.Kontakt klubu to już jest jakaś faza negocjacji. Klub w takiej sytuacji jedt ok.Też może go wypożyczyć. A nie sprzedać.Wszyscy na tym zyskaja.Perez potrzebuje gry.

1

@FC1899Barca a co w tym swinskiego? Normalna sytuacja, miał mu kwiaty z liscikiem wysłać ?

0

@Borneo ty się naucz pisać nazwiska piłkarzy

0

@Lord_Vader czepiasz się

1

@FC1899Barca ja tu nie widzę świństwa

0

@BarcaInfo Jak żyć.. Normalnie koleś zara samobója walnie..
Ludzie, nie przesadzajcie..
Przecież klub nie będzie informował każdego piłkarza z osobna, a zwłaszcza takiego gwiazdora jak Carles Perez, że rozmiwaiją z kimś zainteresowanym transferem..
Ja nie wiem co się teraz z ludźmi dzieje. Same pipki wszędzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy