La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1423 Culés

48

Panie Macieju @Janiama niech Pan zobaczy, co ja znalazłam :D

15

@xofcbxo Ale nie z piątej tylko trzeciej ligii. Z kronikarskiego obowiązku się tutaj wtrąciłem. Sądzę, że wybaczysz samowolę.

5

@krzychu1526 Ależ proszę, twoja samowola jest tu mile widziana :)

2

@xofcbxo grubo .

5

@xofcbxo Z tego co pamiętam to ze spadkowicza z drugiej Bundesligi. Ale w moim wieku to mogę już nie pamiętać. No i 1973 rok urodzenia czyli jak u piłkarzy z Afryki przerobiony licznik :)

0

@Janiama Zeigbo był wtedy w Legii?

9

@Janiama Odmłodzili Pana, nic dziwnego. A skąd ten jad w komentarzach twitterowych? :(((

9

@xofcbxo sekcja komentarzy pod tym tweetem ...

5

@xofcbxo Gra piłkarza podlega ocenie. A, że każdy ma inne kryteria. Zrozumiałe.

7

@xofcbxo Jak jesteś słaby to trudno by cię chwalili, najważniejsze co na koncie bo to zawód czyli psy szczekają a karawana jedzie dalej

7

@IronSanHybrid Tak było, kiedy poznałem moją przyszłą żonę to powiedziała że będę grac w Niemczech a potem w Legii i tak było.

2

@Janiama a tak z ciekawości, skoro daewoo było sponsorem dostaliście jakieś autka ?

1

@IronSanHybrid Ja przyjechałem z Niemiec takim autem że sorki ale Daewoo nie potrzebowałem. Chłopaki jeździli Leganzą ci lepsi i Lanosem ci słabsi.

4

@Janiama Naprawdę ma Pan wspaniałą żonę, tylko zazdrościć :)
@krzychu1526 Zgadzam się z Panem. Każdy ma własne kryteria. Jedni spamują na stronach piłkarskich, a inni zarabiają na piłce grube pieniądze. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Piękne słowa.

0

@Janiama Za Twój transfer widzę mocno cisnął Jerzego Kope dlaczego ?

0

@xofcbxo 25 lat jest ze mną więc o czymś to świadczy ale ogólnie to szydzisz chłopie i całkowicie nie potrzebnie. Bo w Legii to każdy chłopiec chciałby grac a w latach 90 dostać się do tego klubu było naprawdę sztuką.

0

@Janiama Kojarzysz takiego gościa jak Arkadiusz Wegier bo On piszę o Tobie : „Mieszkałem z nim wtedy dosłownie przez siatkę. Dlatego miałem nadzieję że będzie solidnym wzmocnieniem. Ale dostał się do Legii bo się zadawał z Kopą.”

1

@Janiama Ale o co chodzi z tym szydzeniem?

1

@IronSanHybrid Takie jest życie, ja podpisałem z Legią kontrakt w grudniu 1997 roku a przyszedłem do klubu w czerwcu 1998. Kopa został trenerem Legii w kwietniu 1998 i tak jak ja pochodził z Poznania. Nie miałem z nim żadnych kontaktów, żadnych kontraktów ale przyjeli że Kopa mnie sporwadził. Legia zapłaciła za mnie 400 tys marek czyli bardzo dużo i nie sądze by to zrobiła bo jakiś tam Kopa sobie mnie wymyslił. Dyrektor Stachurski przyjeżdżał do Oldenburga kiedy Jabłoński był trenerem i razem z prezesem Pietruszką mnie sprowadzili.

1

@IronSanHybrid Nie znam gościa, przed przyjściem do Legii 4 lata mieszkałem w Niemczech a wcześniej w Poznaniu. Nigdy nie spotkałem się z takim nazwiskiem

0

@Janiama Co by nie gadać Twoja kariera z pewnością była niezłą przygodą i ciekawym doświadczeniem.

9

@IronSanHybrid Ale Legia mi nie wyszła, niestety wiele rzeczy na to zaważyło. Między innymi ten przekaz o jakimś przekręcie z trenerem, to bardzo mnie bolało i nie potrafiłem sobie z tym poradzić. Głowa nie zadziałała. Nie żałuję Legii bo poznałem wielu wspaniałych ludzi i miałem nadzieje że będzie dobrze. Myślę że jednak powinienem zostać w Niemczech bo tam byłem szanowany i Hanower chciał mnie kupić ale nie był wstanie przebić Legii a ja byłem cały czas piłkarzem Milardera Pniewy od czterech lat cały czas wypożyczany do klubów niemieckich.

0

@Janiama a jak Cię przyjęła szatnia Legii ? koledzy reagowali na te ploty o Tobie i Kopie ? Jak to się mówi mądry Polak po szkodzie i co by nie było nie jeden chłopak chciałby tak „pobawić” się w piłkę.

5

@IronSanHybrid W szatni miałem problem przez miesiąc bo nie znali mnie z Polski a wtedy nie było tylu informacji w prasie z ligi niemieckiej 2 czy tym bardziej z 3. Potem było już ok, ja jestem normalnym chłopakiem zawsze z humorem. Miałem już rodzinę i byłem ułożonym człowiekiem. Marcin Mięciel Czarek Kucharski, Grzesiek Szamotulski, Jacek Magiera, Artu Boruc czy Maciek Murawski to chłopaki z ktorymi mam cały czas kontakt. Wojtek Hadaj ten spiker z Legii jest moim przyjacielem więc naprawdę nie było żadnych problemów z piłkarzami. Co ciekawe Bosman czyli najważniejszy kibic Legii w tamtych czasach jest moim bardzo dobrym znajomym. Zresztą na Facebooku mozna zobaczyć wśród znajomych jacy goście się pokazują.

0

@krzychu1526 Dokladne info mozna znalezc, w koncu to pilkarz :)
https://www.transfermarkt.co.uk/maciej-janiak/leistungsdaten/spieler/111109

2. Bundesliga w sezonie 96/97, ostatni mecz dla Oldenburga 11.06.1997

0

@Janiama Nie miałeś ciągot do trenerki ?

4

@IronSanHybrid Będąc sportowcem jesteś gościem w domu, zgrupowania, wyjazdy ciągle zepsute weekendy. Miałem już tego trochę dosyć i już w wieku 30 lat zakończyłem grę. Szybko wrzuciłem się w nowe życie i poszedłem w biznes. Skonczyłem ze sportem będą zdrowym człowiekiem i jeszcze w wieku gdzie można znaleźć się szybko w innym świecie tym bardziej realnym. Praca trenera jest jeszcze trudniejsza zwłaszcza patrząc przez pryzmat tego ile jesteś w domu a ile poza domem. Myślę że wybrałem dobrze bo urodziło mi się drugie dziecko i byłem przy wychowaniu od samego początku a jako rodzina wytrwaliśmy do teraz. Nie wiem jakby to wyglądało gdyby praca rzucała mnie po całym kraju a żona z dziećmi zostawała w domu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 barcatv 100 pkt
2 marius64 99 pkt
3 piotrtrzebinia 97 pkt
4 Marjando 94 pkt
5 rambocyc 92 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?