La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2609 Culés

10

João Felix: „Teraz, gdy jestem tutaj w Madrycie, czasami idąc spać myślę, jak dobrze mi było w ojczystej Portugalii. Czułem się jak w domu, miałem wspaniałe życie, miałem przyjaciół, było idealnie. Chciałbym powrócić i zostawić swoje imię zaznaczone w historii ukochanej Benfiki Lizbona.”
https://en.as.com/en/2020/01/06/football/1578310148_436702.html

Wydaję mi się, że chłopak za szybko chciał wypłynąć w lepszej lidze i trochę go to spaliło.

3

@Keriox Wygląda jakby już chciał się poddać.. Fakt ostatnie mecze mega słabe, jak oglądałem to miałem wrazenie, że nie chce mu się nawet biegać do przeciwników, jakieś powolne ruchy. No ale jest młody, pierwszy sezon i to w Atleti, które nie słynęło nigdy z dużej ilości bramek..
Dziwne.

4

@Keriox skąd pewność, że to prawda? Źródło?

3

@Keriox Jesli to prawda, to mało ambitnie. Kibice raczej zachwyceni nie są

6

@Keriox miliony zarabia niech nie jęczy jak stara baba.

1

@Keriox Ja myślę, że inaczej wyobrażał sobie grę w Atletico. Diego Simeone ma swój styl, gdzie każdy ciężko pracuje.

Sam byłem zawodnikiem ofensywnym i kreatywnym. Któregoś dnia zmienił nam się trener i z 4-3-3 / 3-4-3 zaczęliśmy grać 4-4-2 / 4-5-1. Z lewego napastnika stałem się lewym pomocnikiem. Większość meczu spędzałem na własnej połowie i cała drużyna grała w taki sposób, że przestałem czerpać radość z gry.

Uważam, że w zespole o bardziej ofensywnym usposobieniu Joao Felix wróci do najlepszej dyspozycji.

0

@Keriox przecież to oczywisty fejk

0

@Keriox moim zdaniem bzdura. Gdzie on tak niby powiedział? Źródło? Woli wrócić do miernej Benfiki zamiast robić wielką karierę? Dziwne

0

@Keriox może nie ten styl

0

@Keriox za te jego cyrki w ostatnim meczu z Barca mi osobiście go nie szkoda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?