La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1510 Culés

14

Niech Liepzig wygra lige. Werner>Lewandowski

0

@MontelQ Lewandowski przynajmniej o klase lepszy niż Werner :D

3

@MontelQ Yyy no chyba nie

1

Werner jest dobry, ale do Lewego to mu dużo brakuje.

konto usunięte

2

@MontelQ niech Lipsk wygra ale Lewy>>>jaki kolwiek napastnik w tym sezonie

0

@Lord_Vader Lewy vs Ciro Imobile?
Ja bym się mocno wachał

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@PJ1985 jednak mimo wszystko nie ten kaliber

0

@Lord_Vader Wyżej stawiam Serie A niż Bundesligę, a gość ma kosmiczne osiągi w tym sezonie.

0

@PJ1985 Ciro to kozak jednego podwórka

0

@MontelQ Werner w tym roku zgarnia armatkę króla strzelców BL. I też mam nadzieję że Bayern nie wygra ligi

0

@PJ1985 Wyrównane ligi. Ja uważam Bundeslige za lepszą.

0

@19cukier48 W LE też mu nieźle idzie

0

@PJ1985 może inaczej tylko we włoszech pokazuje klasę zupełnie nie poradził sobie w BVB i Sevilli

0

@19cukier48 Pełna zgoda, ale co to zmienia?

0

@PJ1985 nic ale też jestem ciekaw gdzie teraz bylłby Lewy jakby wybrał Real

0

@PJ1985 Dużo pewniejsze jest, to że Lewy by sobie poradził dużo lepiej w Hiszpanii i Anglii niż Ciro, który jest bardzo dobrym napastnikiem, ale tylko na ligę Włoską. Poza tym Włoch już próbował w Hiszpanii i w Bundeslidze gdzie mu szło mizernie.

« Powrót do wszystkich komentarzy