La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1914 Culés

25

Valverde jest zdenerwowany tą sytuacją. Nikt z zarządu nie powiedział mu o negocjacjach z Xavim. Uważa to, za brak szacunku [sport]

145

@itmustbejoke brakiem szacunku był brak jego dymisji po meczu z Liverpoolem

117

@itmustbejoke W ramach zemsty Valverde poda się do dymsji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

65

@itmustbejoke na miejscu Valverde bym się wkur...i odszedł;)

13

@itmustbejoke Valverde naprawde jest zaskoczony tym jak ten zarząd działa? Jest tutaj blisko 3 lata, powinien być świadom tego z kim ma do czynienia.

30

@itmustbejoke Brakiem szacunku było traktowanie tak Malcoma, Aleny czy Todibo. Todibo niesamowity mecz z Interem, niesamowity drybling jak na obrońcę, a on dalej na trybunach. Takie rzeczy tylko w Barcelonie.

1

@robsesh traktowanie Malcoma? Tego który ani przez moment nie pokazał, że jest lepszy niż Carles Perez? Todibo? Tego który konkuruje z mistrzami świata, świetnym Lengletem a w całej karierze zaliczył tylko kilka spotkań? Ciekawie.

15

@itmustbejoke Jego taktyka to brak szacunku dla tego klubu i Cruyffa

3

@robsesh albo Carlesa Aleni w meczu z Interem takiego Rakitica łyknął jak pelikan a warto dodać że nie grał parę miesięcy praktycznie

1

@Avada Kedavra o Jezusie, jak się zgadzam mocno z ta wypowiedzią. :D

1

@koksik2700 cieszę się ale jednak wolę Bartosz niz Jezus :-D

2

@Avada Kedavra Bartosz zbyt podobny do Bartomeu. Zmień na Jezusa.

1

@Kompletny niech on zmieni, ja jestem ważniejszy i mniej złego robię Barcelonie

1

@Avada Kedavra on nie lubi zmian. Nawet nie usunie drugiego imienia, a wtedy zarobki mógłby dzielić na pół między Josepa i Bartomeu, a tak jeszcze 1/3 dla Marii.
Ale Josep Maria Jezusmeu brzmi dumnie.

1

@Kompletny albo Josep Maria Dzbaneusz

1

@Avada Kedavra Prezydent Josep Maria Jezusmeu Bartomeu Ernestovalverdemanaszepełnezaufanie Odnotowaliśmyrekordoweprzychody Dzbaneusz I

0

@Avada Kedavra Po romie juz powinien sie podac.

0

@itmustbejoke Co on myślał że dostanie nowy kontrakt?

0

@itmustbejoke Valverde też nam, Cules, nie powiedział, że naściemniał w CV i od trzech sezonów udaje, że ogarnia temat. Uważamy to za brak szacunku.

0

@itmustbejoke Ale w sumie się mu dziwicie? Ma kontrakt, a klub rozmawia za jego plecami w oficjalnych wywiadach wysyłając gości, którzy mówią, że "jego pozycja jest niezachwiana" czy coś w tym sensie. Ja byłbym zły jak cholera na pracodawcę, że jedną ręką mi podaje dłoń, a drugą sięga do kogo innego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?