La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2372 Culés

2

Firmino z.srany...A tak liczyłem ze to Totki utrą nosa pyszałkowatemu Liverpoolowi...

1

@Bernard777 GO, GO The Reds!!! :)

0

@Bernard777 Ja liczyłem na nyl nyl dro, czyli to co Mourinho uwielbia :)

0

@Bernard777 jak Var nie działa w Anglii to tak.sie dzieje. Nie powinno być autu dla liverpoolu, z którego wpadła bramka. Var takie coś powinien wyłapać.

0

@maniak33333 Takie rzeczy jak auty raczej nie mogą być, a na pewno nie są sprawdzane przez sędziów.

0

@maniak33333 Z autu padła bramka? Daj spokój. Zaraz będziecie pisać, że nie powinno być tej bramki w 60 minucie meczu, bo w 2 minucie meczu sędzia nie widział faulu w środku pola.

0

@kamilo0066 Tak, poniekąd z autu padła bramka. Aut należał się Totkom. Kropka. Już nie raz sędziowie VAR cofali akcje, bo gol padł, a 30s wcześniej gdzieś tam w środku boiska był faul, którego sędzia nie wyłapał.
Problem z VARem jest taki, że nikt nie wie w zasadzie dokąd on ma sięgać. Jak dla mnie to powinien do rozpoczęcia akcji z której padł gol. Czyli analiza powinna iść od przejęcia piłki, czy stałego fragmentu gry (włącznie ze sprawdzeniem czy ewentualny się należał). A jak jest to w sumie nikt nie wie. Bo raz te akcje są cofane, a raz nie. Czyli zależy od widzimisię sędziów. Czytaj możliwość wypaczania meczów w żywe oczy.

0

@kamilo0066 przecież bramka padła kilka sekund po wykonaniu autu... czyli faulu też nie ma co.gwizdac bo minęło kilka sekund. Proszę Cię ewidentny błąd sędziów A Ty jeszcze idziesz w zaparte.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 barcatv 106 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 97 pkt
4 Tomini 95 pkt
5 TrogluS 95 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?