La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2435 Culés

0

Suarez ma umowe do 2021, uważacie, że klub powinien przedłużyć z nim kontrakt?

4

@fcbheroes Nie. Za 2 lata to on już tak spatyczeje że piętami będzie strzelał w chwili gdy będzie chciał piłkę kopnąć prosto ... xD

Po końcu tej umowy powinien odejść. Prawie 35 lat będzie miał. Starczy.

4

@fcbheroes Nie , jeżeli przyjdzie Lautaro to powinien być jego zmiennikiem do 2021 roku , a potem odejść.

0

@fcbheroes
Nie powinien.
Na dzień dzisiejszy zapewne przedłuży bo żadnych innych opcji nie widać.

0

@fcbheroes Jak przyjdzie Lautaro Martínez w 2020 roku to powinien być jego zmienikiem a później odejść.

5

@fcbheroes Nie. Moim zdaniem już latem powinniśmy go wymienić na Lautaro. Niby strzela cały czas, ale nikt nie psuje tyle sytuacji co on. Ma już problemy z przyjęciem łatwych piłek, a jego drybling nie istnieje.

0

@fcbheroes pewnie nie, Suarez jest kapitalny i zawsze doceniam jego zaangażowanie i przepiękne bramki, jednak czas odświeżać. Polityka klubu jest śmieszna, powinien już w tamtym sezonie rozglądać się za konkretną 9, która mogłaby wejść w buty Suareza i wprowadzać się do drużyny już od tego sezonu, co byłoby z korzyścią dla klubu i samego zawodnika u boku Suareza na treningach. My tym czasem gdy nie mamy dostępnego Suareza, dalej kombinujemy jak koń pod górę z ustawieniem.

0

@fcbheroes Według mnie w lato powinniśmy go pożegnać. Stał się poniekąd legendą tego klubu ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Nadal potrafi zaskoczyć, strzelić świetną bramkę, zaliczyć ładną asystę ale problem w tym że psuje już za dużo akcji. Nadal jest nieobliczalny bo potrafi strzelić fajną bramkę zaraz po tym jak zepsuł 3 setki ale to nie jest już ten sam piłkarz. Zatracił szybkość, drybling itd. ale wieku się nie oszuka bo za chwile będzie miał 33 lata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 barcatv 106 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 97 pkt
4 Tomini 95 pkt
5 TrogluS 95 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?