La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1202 Culés

0

Cudowne podsumowanie sezonu przez Ferrari. Powinni wypieprzyć stamtąd wszystkich od szefa do sprzątaczki, zaorać i zacząć od nowa. Ilość kompromitacji w tym sezonie już dawno przekroczyła dopuszczalne normy.

3

@kejdzi wina sprzątaczki.
Może jak Bartek zwolni sprzątaczki to wygramy LM?

2

@kejdzi Ja bym jednak sprzątaczkę oszczędził.

1

@kejdzi Moim zdaniem powinien polecieć któryś z kierowców. Raczej zostawiłbym Leclerca.
Plus któryś z dyrektorów także. Zwłaszcza ten odpowiedzialny za taktykę oraz przygotowanie zespołu pit stopu. Mało to razy w pit stopie się kompromitowali.
Oj bardzo chciałbym Kubice zobaczyć w czerwonym bolidzie, ale to raczej marzenie ściętej głowy.

0

@VamosRakieta U nas wystarczy wywalić Valverde, co mam nadzieję że nastąpi już niedługo patrząc jaka seria meczów nas czeka.

0

@kejdzi to by było za proste ;).

0

@kejdzi I myślisz, że to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieni obraz zespołu? :D Chciałbym musieć to odszczekiwać, ale obawiam się, że srogo się mylisz

0

@Bykunn Może nie za dotknięciem różdżki, ale od czegoś trzeba zacząć. Gorzej przecież już być nie może.

1

@kejdzi Gorzej być nie może? :D Rozpieszczenie kibiców Barcelony absolutnie nie zna granic

0

@Bykunn Nie jestem rozpieszczony, pamiętam czasy jak Barcelona cudem wchodziła do pucharu uefa. Z tym składem gorzej być nie może.

« Powrót do wszystkich komentarzy