La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 888 Culés

101

Kto będzie trenerem Barçy w następnym sezonie? Eric Abidal: "Na pewno będzie to Ernesto, ponieważ ma ważny kontrakt. Nie ma wątpliwości." [MD]

Pięknie zaczynamy niedzielę :P

38

@BarcaInfo Uśmiech nie zejdzie z mej twarzy do końca dnia. Dziękuję :)))

0

@BarcaInfo Eric nie strasz proszę :'(

1

@BarcaInfo i cały plan w pi**u. Taka piękna niedziela miała byc

0

@BarcaInfo To chyba jakiś żart. XDD

1

@BarcaInfo mogłeś tego nie wrzucać i nie psuć ludzią humoru... On musi odejść po sezonie.

17

@BarcaInfo A co ma powiedzieć? " Ernesto nie będzie trenerem w następnym sezonie " i rozpocząć burzę w mediach i obniżyć morale samego trenera jak i zawodników?...

2

@BarcaInfo La Rambla zalamana. :Ddddd

5

@FC1899Barca Obstawiam, że większość po takiej wypowiedzi by się ucieszyła i nie byłoby burzy, jednak masz racje, ze Abidalowi nie wypada powiedzieć takich słów.

0

@BarcaInfo Nie ma ważnego, bo w czerwcu sie chyba kończy

1

1

@l0Messini Z opcją przedłużenia o kolejny rok :P

1

@BarcaInfo Na razie nic nie słychać na ten temat. Chyba tylko puchar LM by mu to zagwarantował, na co nie ma szans.

1

@BarcaInfo Valverde to trener na lata, mam nadzieje, ze zostanie do przyjscia Xaviego.

5

1

@BarcaInfo śmieje sie ten kto się śmieje ostatni.

4

@Rewolucja123 Valverde to trener na lata?Nie żartuj sobie.

0

@BarcaInfo Niech ktoś zrobi jakieś czary mary i sprawi żeby był już 2021 bo mi się czekać na nowy zarząd nie chce :P

2

@FC1899Barca równie dobrze może to być zagrywka na uciszenie spekulacji dotyczących jego następcy, a oficjalnie później powiedzą, że zmieniło się coś od tego czasu, media muszą uciszyc by nie węszyli

0

@BarcaInfo Abi chyba sobie żarty robi :D

0

@BarcaInfo po tej informacji powinny pojawic sie husteczki na stadionie.

2

@koksik2700 nie, bo kibice w Hiszpanii sa bardziej cierpliwi i maja szacunek do trenera.

4

@Rewolucja123 ten trener nigdy nie powinien się pojawic w Barcy. Dobry jest na srednie kluby. Nie na Barcelonę. To śmiech na sali, ze dostal szansę.

2

@koksik2700 Skoncz mu umniejszac. Jest to ardzo dobry trener, a ty zwyczajnie nie chcesz tego zauwazyc przez pryzmat przegranych w LM.

0

@BarcaInfo Eric, Eric, a tak cię szanowałem do dziś.

4

@Rewolucja123 taaa. Bardzo dobry trener. Oby jak najdalej od Barcy pokazywał swój wielki kunszt. :D

0

@BarcaInfo dac mu dozywotni kontrakt ;)

4

@Rewolucja123 Nie każdy jest masochistą jak np Ty.

0

@BarcaInfo Erni to odpowiedni człowiek dla tej grupy piłkarzy .

1

@Rewolucja123 mam wrazenie ze nawet jakby Valverde zrobił jakaś poważna krzywdę to i tak będą za nim obstawiac xD

0

@masq @ProMILs Wy mi się nie kojarzycie jako wielbiciele EV, dlatego zastanawiam się czy wiecie że gość pisze całkowicie poważnie.

0

@BarcaInfo Abidal ćpie.. :// pomóżmy mu z tego wyjść..

1

@BarcaInfo A nie mówiłem kochani ;)
@AlvaroHanso Piona mordeczko :D

0

@BarcaInfo Raczej się nie zdziwię.Dopóki zarząd będzie ten sam,zmiany na ławce trenerskiej też nie będzie,musiałaby nastąpić jakaś wielka katastrofa,a piłkarze raczej do tego nie dopuszczą.

3

@BarcaInfo Ten zarząd to zawodowi kłamcy, więc jest spora szansa na zwolnienie Valverde po sezonie. Tylko przypominam, że to nic nie da, bo problem leży w zarządzie, a nie trenerze.

0

@BarcaInfo Neymar też miał zostać na sto procent

0

@ściah Sam odejdzie jeśli już ;)

1

@Barca_Big_Moment Tylko to niczego niestety nie rozwiąże.

0

@ściah Dopóki za sterami tego klubu siedzi Bartomeu to nic się nie zmieni. A Valverde jest jednym z najlepszych trenerów na świecie, no dobra ktoś powie że nie wyszły mu dwa mecze, ale to nie była tylko jego wina, a głównie mentalności zespołu.
Ogólnie to bardzo Cię szanuję, spytam się ciebie czy widziałbyś po odejściu Bartomeu i Valverde z klubu (2021) powrót Guardiolii wraz z wybraniem nowego zarządu?

1

@Barca_Big_Moment Pepa z pocałowaniem ręki. Tylko on miałby autorytet do zrobienia porządku w szatni i nikt by nie pisnął. Cała reszta będzie przychodzić trochę na łasce i w uzależnieniu, więc będą się godzić na kompromisy. Guardiola by się nie zgodził.

0

@ściah Dokładnie, również sam tak uważam. Pep ma autorytet i silną osobowość, zarząd nie wszedł by mu na głowę. Mam nadzieję że nastąpi kiedyś jego powrót, bo nic lepszego nas nie spotka ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy