La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@panczo No to podwójne GRATULACJE!!

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@panczo No to kozak jesteś!

6

@panczo Moje gratulacje, cieszę się ze mogłem zobaczyć kogoś z LR w moim ulubionym turnieju. Gratulacje też z okazji nowo narodzonego dziecka!

1

@panczo W finale wkomponuj jakoś pozdrowienia dla La Rambli xD

0

@panczo A o jakie zawody/konkurs chodzi?

konto usunięte

2

0

@Kompletny Dużo pkt zdobył?

konto usunięte

2

@fcbarcafan19 liczby to nie pamiętam, ale wygrał i tak jak napisał będzie w finale.

1

@fcbarcafan19 zdobyłem 252 :) dziękuję wszystkim jeszcze raz za gratulacje :) pozdrawiam :D

1

@Elosek Wielki Finał już był i nie zdążyłem :( ale karencja trwa 4 lata i następnym razem masz to jak w banku ! :) tutaj powiedziałem w zainteresowaniach, że interesuję się przeszłością i teraźniejszością klubu FC Barcelona, ale odcinek był tak długi, że poszły zapowiedzi bez zainteresowań :D

1

@kubix05 dziękuję bardzo :) naprawdę dużo się działo w życiu ostatnio :) jak jeszcze do tego doliczyć kupowanie nowego mieszkania i zmianę pracy, to jest to matrix niesłychany :)

« Powrót do wszystkich komentarzy