La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 714 Culés

1

Dla przypomnienia Lewandowski 38 trafien w roku kalendarzowym 2019.

Drugi Messi ma 34 i wydaje sie ze walka bedzie miedzy tymi dwoma.

Ciekawy czy Lewy jeszcze da rade dzisiaj cos wcisnac?

0

@mekston a po ile meczów mają rozegranych w tym roku?

5

@mekston na liście 10 najlepszych brakuje CR7 który walnął 5 goli cieniutkiej Litwie

0

@Messibestplayerintheworld Bo Łotwa, której Robert strzelił 3 to potęga europejska

1

@JohnA ale Robert jest na liście i prowadzi, w plebiscytach nie pchają nigdzie Roberta na potęgę tak jak tego przereklamowanego Portugalczyka.

2

@Kapitan hawk Messi 43; Lewy 40

W przypadku Messiego tutaj wchodza tez te minuty tuz po kontuzji - Granada, Villareal. Tak czy inaczej dosc porownywalnie w tym aspekcie.

1

@Messibestplayerintheworld I to trzeba docenić, a nie w żałosny sposób umniejszać komuś innemu. To umniejszanie na sile jest po prostu żałosne. Swego czasu Robert strzelał tylko dla Niemiec, Ronaldo dobijał do pustaka, albo strzelał ogórkom itp. Każdy strzela ogorkom i trzeba to doceniać jeśli wpływa to na wyjątkowy wynik, a nie umniejszać.

« Powrót do wszystkich komentarzy