La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 906 Culés

1

Jeszcze tylko gola brakuje Panu Dos Santos Aveiro do takiej fajnej okrągłej liczby goli w karierze

1

@Triv44 Messiemu 28, a jest dwa lata młodszy i zagrał grubo ponad 100 meczów mniej.

1

@SkN tak, ale tak z 3-4 lata temu Messi miał najwięcej bramek w historii LM, Ronaldo już był po 30,Messi 2 lata młodszy, wydawało się wielu pewnie, że już mu tylko będzie uciekał a jak to było później to wiemy. Różnie jeszcze może być. A w ogóle to czy zawsze trzeba ich porównywać? W każdym komentarzy o jednym czy drugim?

0

@Triv44 Ja ich nie porównuje tylko stwierdziłem fakt tak jak Ty.

0

@Triv44 I generalnie ostatnie 3 sezony to jest spore odrabianie goli przez Messiego, na minus dla CR7 jest to że już nie gra w ofensywnym Realu ale trochę w tej Italii też postrzela no i zostają eliminacje z ogórki, nie wiadomo tylko co z tą LM i ile pograją obaj panowie

0

@SkN akurat zrobiles porownanie, fakt ze obiektywne (czysto statystyczne) ale wciaz ;)

0

@Phatro choc akurat poczatek tego sezonu przez kontuzje trudny dla Leo. Cr wprawdzie tez wiele nie ukasil ale na razie te kilka goli wiecej ma.

0

@mekston Ee to są przy ich liczbach "groszowe" sprawy, decydujące jest kto ile pogra, ale ratio liczb/mecz Leo będzie miał i tak wszędzie lepsze, a nawet jak nie to nadrabia asystami i samą grą

0

@Phatro w LM ratio jest wyrównane, w LA lidze Ronaldo ma lepsze bo wiadomo grał tam w najlepszym okresie kariery

0

@Triv44 w całej dotychszasowej karierze Messi ma lepsze ratio. Zawodników rozlicza się z całych karier, a nie tylko części lub wycinków.

0

@Kapitan hawk wiem, podaję tylko statystykę

0

@Triv44 statystyka również tyczy się dotychczasowych karier.

0

@Kapitan hawk to inaczej, podaję tylko informację bo miałem taką ochotę

0

@Triv44 Podajesz zatem informację niepełną. Powody są znane. Półprawda to nie prawda.

0

@Kapitan hawk podaję całkowicie prawdziwą informację, fakty. Nie mogę powiedzieć np. Że Messi strzelił w poprzedniej edycji LM więcej goli, bo w historii to Ronaldo ma więcej i zawsze trzeba to podkreślać?

0

@Triv44 Podając dane zawsze należy podawać pełen obraz. Napisałeś o ratio tylko wycinkowo by coś podkreślić. Doskonale wiesz dlaczego tylko wycinkowo. Na temat pozostałych ratio milczysz. Bo nie masz ochoty? A może pokazuje to coś innego...
Np. 600 gola w karierze klubowej Ronaldo strzelił w swoim 801 meczu.
Messi 600 gola w karierze klubowej strzelił w swoim 683 meczu. Przepaść. Niewygodna więc rozumiem brak ochoty na napisanie tego.

« Powrót do wszystkich komentarzy