La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2295 Culés

98

Cristiano:

- Gdy mój syn zobaczył miejsce, w którym się wychowałem nie mógł uwierzyć. Zapytał: "naprawdę tutaj żyłeś"? Teraz jest łatwo, domy, samochody, ale nie wolno sądzić, że to wszystko spada z nieba. To nie talent doprowadza cię do tego momentu, ale ciężka praca. To jest coś, co chciałbym żeby zrozumiał.

76

@Vxb93 Ronaldo to idealny przykład ciężkiej pracy, za to go szanuje

6

@Vxb93 Piłkarz średni, ale dobry ojciec :]

26

@Vxb93 Trzeba przyznać, że na płaszczyźnie sportowej, jako profesjonalista to wzór do naśladowania. Będąc cule, oddaję mu wszelkie honory i szacunek. Z każdym rokiem zaczynam coraz bardziej doceniać to, że mogę oglądać Cristiano w akcji ;)

5

@Vxb93 Wybitny piłkarz. Profesjonalista. Bardzo dobry człowiek. Bardzo dobry ojciec.

Gdyby nie zabawy z surogatkami to można by powiedzieć że gość niemalże idealny.

Niestety ta dziwna sprawa sprawia że zawsze mi się wydaje że jest w Ronaldo coś dziwnego o czym ludzie jeszcze nie wiedzą...

1

@Hawajczyk Szkoda, że nie docenialiśmy go gdy grał w Realu, takich liczb jak w Madrycie już nie osiągnie niestety...

3

@KSSniper Ja go zawsze doceniałem, nie byłem nigdy nastawiony negatywnie do Ronaldo, już od czasów Manchesteru zyskał mój szacunek to co sobą reprezentował. Idol dla wielu, miedzy innymi i mój. Prawdziwy profesjonalista, trochę mnie uwkurzał, gdy ładował nam bramki, ale myślę, że każdy powinien docenić to co zrobił dla piłki i dla ligi hiszpańskiej, gdzie rywalizacja Messi vs Cristiano była najlepszą w historii, a klasyki z udziałem tych dwóch piłkarzy były na najwyższym poziomie i sportowym jak i emocjonalnym. Nigdy tego nie zapomnę.

0

@Vxb93 Jakby nie patrzeć facet naprawde ciezko pracował przez całe życie. Zreszta podobnie jak Leo Messi

2

@DonAndrzejos ale jaaak, przecież Messi nie pracował, on ma po prostu talent!!1!1

5

@KSSniper Nie mogliśmy skurczybyka doceniać, gdy grał w Realu, bo doprowadzał nas do szału :D 438 meczów i 451 goli, 134 asysty - kosmos, oprócz Ronaldo jest jeszcze tylko jeden gość na tym poziomie i razem hasają sobie w innej galaktyce.

0

@Danny Gaucho Chciałbyś ojca rozsiewacza plemników i braci byle jakich?

1

@Jericho Jakbyś u mnie w domu był.

4

@neymarjr_143 Również doceniałem Cristiano piłkarsko i jako człowieka, ale przez to że grał w Realu często nie docenialiśmy tego co robił, a on jest jedynym piłkarzem który może wykręcać takie liczby jak Messi, a przynajmniej podobne. Jedyne czego do teraz możemy żałować to to, że nie było El Clasico w finale Ligi Mistrzów kiedy był jeszcze Cristiano a okazje do tego były chociażby 2012 i 2015, gdzie obie drużyny dotarły do półfinału a w 2015 Barca do finału. Przecież to byłby mecz nad meczami: El Clasico, dwie najlepsze drużyny w historii piłki w finale LM a na boisku dwaj najlepsi piłkarze w historii! Przecież tego żaden finał Mundialu by nie pobił...

2

@Hawajczyk W 9 sezonów taki wynik wykręcić to jest nie do pomyślenia... Jedynym piłkarzem, który wykręcił lepsze liczby był tylko Messi: 476 spotkań, 472 bramki i 176 asyst w tych samych latach co Ronaldo w Realu. Jak pokończą swoje kariery to obaj będą w TOP2 w historii strzelców piłki nożnej a kto będzie na 1 miejscu? Pewnie ten, kto będzie grał dłużej.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca Owszem - chodzi na modelowanie brwi :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?