La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

111

Hej @Avada Kedavra pamiętasz nasz zakład? :-)

https://imgur.com/a/rXcpitR

konto usunięte

2

@Pavu też mam do zebrania kilka browarów od osob, które uważały, że LFC i BVB zdobędą mistrzostwo, ale już im odpuszczę xd

konto usunięte

77

@Pavu no pamiętam i miałem racje bo zakład dotyczył tego ze w lipcu 2018 Griezmann zostanie piłkarzem Barcelony. nie został

6

@Pavu Jak dobrze, że jeszcze są ludzie honorowi, którzy przypomną o wygranym zakładzie.

1

@Avada Kedavra Nigdzie tak nie jest napisane. Nie wymiguj się

konto usunięte

2

@Grzesior667nie, on twierdzi ze wygrał. juz mi to na priv napisał w dwóch wiadomościach.

8

@Avada Kedavra Oddawaj wódkę coś przegroł :)

konto usunięte

9

@l0Messini Taki sens tutaj mają zakłady... Ludzie nie mają honoru, a tutaj widać, że masz rację. Teraz próba wymigania się.

7

@Avada Kedavra To źle twierdzi. Zakład był z 2017r. i dot. lipca 2018r. Nikt nie wygrał, bo został w tamtym sezonie w Atleti.

konto usunięte

42

@Wawrzyszewski jaka próba? w listopadzie 2017 roku napisałem ze od lipca czyli wiadomo ze lipca 2018 bo tego tyczył się artykuł Griezmann pójdzie do United lub zostanie w Atletico. tak się stało. jeżeli ktoś to interpretuje inaczej to pokazuje tylko ze nie potrafi myśleć.

6

@l0Messini wyraźnie masz datę 2017, więc wiadomo, że chodziło o zeszle okienko, więc nikt tutaj nie wygrał.

konto usunięte

2

@Avada Kedavra Nie wiem co zaproponowałeś i średnio mnie to obchodzi. Zakład który ON ZAPROPONOWAŁ wyraźnie dotyczy przejścia do Barcelony, a ram czasowych w tym co on proponuje nie ma żadnych. Taka jest treść zakładu.

konto usunięte

31

@Wawrzyszewski to ja byłem pomysłodawcą zakładu, kompromitujesz się.

4

@Pavu przegrałeś (ale można to uznać za remis bo żadne kryterium z zakładu nie zostało spełnione). Miło jednak z Twojej strony, że przypominasz o tym wygranemu koledze... :)

13

@Grzesior667 No raczej w 2017 roku nie chodziło mu o lipiec 2019.

13

@JimMorrisonFCB No jak widać koledze Pavu nie robi to różnicy, który lipiec.

1

@Avada Kedavra że ludziom chce się tyle sprzeczać o flaszkę wódki... :D według mnie 7 listopada 2017r. każdy miał na myśli okienko sprzed roku, a nie teraźniejsze :) ale dla świętego spokoju kupiłbym mu tą flaszkę i miał święty spokój :D

8

@Avada Kedavra ciekawy jestem dlaczego pavu obudził się teraz z tym zakładem, a nie po zakończeniu zeszłego okienka? XD No ale miło że przypomina o przegranym zakładzie :)

0

@Pavu Ja też wygrałem zakład swego czasu na tej stronie i z kumplem, że Barca nie zdobędzie Ligi Mistrzów z Valverde. :)

8

@koksik2700 Ale pavu go nie wygrał XD znając życie to jakby Griezmann do nas nie przeszedł teraz, to by nawet tego ss nie wysłał XD robi z siebie idiotę niestety :)

7

@Avada Kedavra że też znalazło się 50 cepów, którzy poparli Pavu w tym wszystkim xD Oczywiście, że Ty masz rację. Każdy kto choć trochę myśli wie, że to Ty wygrałeś zakład. Flaszka należy do Ciebie (Ty twierdziłeś, że w lipcu 2018 Griezmann będzie zawodnikiem MU albo Atletico @Pavu że Barcelony). Pavu jak ma honor - powinien wysłać flaszkę.

11

@michal26 Nie, flaszka nie należy się nikomu. Zakład brzmiał: W lipcu 2018:
Griezmann przechodzi do Barcy - wygrywa @Pavu.
Griezmann przechodzi do Man Utd - wygrywa @Avada Kedavra.

Griezmann jednak został w Atletico i nie ważne, że w pierwszym komentarzu (na screenie) Avada Kedavra napisał, że jego zdaniem może tak też być.

2

@KamQiX a fakt. Nie doczytałem.

2

@Pavu kolega pewnie po kilku flaszkach, zaczął przeglądać scr no i zobaczył że może mieć jeszcze jedną :D a tu jednak nie (wybaczcie mu.. :D)

1

@Krzychuu_77 Taa tylko jest jeszcze 70-sięciu co myślą tak jak on ;)

1

@kerouac @Avada Kedavra @Grzesior667 @jaras121 @Wawrzyszewski @Kredon @JimMorrisonFCB @michal26 @KamQiX @Krzychuu_77
Nienawidzę ludzi bez poczucia humoru, a zakład traktuję w kategoriach właśnie czysto humorystycznych. Z racji uprawiania sportu nie piję alkoholu (mocnego), więc nie trzeba się bać, że pod jego wpływem lub w w poczuciu jego potrzeby wykłócam się o "flaszkę". Jeśli uważacie, że zakład został przeze mnie przegrany ok bez problemu przekażę nagrodę wygranemu. Nie martwcie się też miśki kolorowe wygraną oddałbym na poczet ewentualnego zlotu, zjazdu czegokolwiek użytkowników fcbarca.com ;-)
Pozdrawiam :)

1

@Pavu Po prostu słabo doprecyzowaliście zasady zakładu. Moim zdaniem bliżej wygranej jest @Avada Kedavra i nie wiem dlaczego taka opinia miałaby świadczyć o braku mojego poczucia humoru.

1

@JimMorrisonFCB Racja że słabo sprecyzowany bo to tak jak pisałem humorystycznie i spontaniczne było, a moje przypomnienie nie miało na celu "wyłudzenia". Brak poczucia humoru odnosi się do kolegi z którym zakład był zawierany ; - )

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy