La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1311 Culés

40

Neymar udostępnił wiadomości z dziewczyną od gwałtu. Wysyłała nagie zdjęcia, a po pierwszym spotkaniu chciała kolejnych XDDD

128

@Dzemix111 I dobrze. Niech jedzie z nią równo.

13

@SeeleyBooth ona musi mieć rozum wielkości pestki arbuza, żeby publicznie oskarżać go o gwałt wiedząc, że posiada archiwalne wiadomości xD

82

@SeeleyBooth wsadzić taka do więzienia i dopier...ić wysoka karę finansową to się może reszta takich ''panienek'' w przyszłości zastanowi. Nie chcę nawet wiedzieć ile niewinnych chłopaków siedzi przez takie ..... nie wiem jak to nazwać

90

@kerouac Mam nadzieję, że jeśli Neymar jest niewinny to ją tak dla przykładu prawnie zgniecie. Oskarży o co może i zniszczy jej życie. Dosyć tych pomówień z gwałtami.

98

@Dzemix111 Niech Neymar ją pozwie na 222mln euro. Odda Szejkom hajs i wróci do nas.

1

@Hosh Geniusz :D

0

@Arthurio takie panny wiedza ze moga ustawic sie do konca zycia, zdoby fejm to ryzykuja

1

@Dzemix111 kolega pyta, gdzie można zobaczyć te zdjecia

0

@Kozinho. U Neymara na instagramie jest filmik z całą konwersacją

1

@Dzemix111 @kerouac @SeeleyBooth
Mamy obecnie tak zwany molest- business. Wiele ofiar cierpiało naprawde, ale niektórzy po prosto wyłudzają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?