La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1092 Culés

84

Kurde, ale to jest śmieszne jak ludzie piszą, że Liverpoolowi należy się mistrz za ten sezon. Za to jak grają, ile mają punktów, itp.,itd. Tak jakby City punkty, które wywalczyło dostało za darmo. Kij z tego, że jak wygrają będą ich mieć więcej, kij z tego że grają świetną piłkę. Mistrzostwo należy się Liverpoolowi. Ja mam nadzieję, że Live zostanie znów bez niczego, od tak.

2

@Kurkmen A ja mam nadzieję że City z niczym, a od tak.
Śmieszy mnie już ten cały hejt na Live i ich kibiców.
Visca łebki na pewno lepsi

14

@Kurkmen Zasłuży ten kto będzie miał najwięcej pkt.

5

@Kurkmen Tu nawet nie chodzi o styl. Masz więcej punktów? Zdobyłeś je uczciwie? Należy Ci się dane miejsce, bo uzbierałeś więcej punktów. Nawet jeżeli styl jest paskudny, każdy mecz wygrywasz 1-0 i murujesz bramkę? Należy Ci się, bo uzbierałeś więcej punktów. To nie skoki narciarskie by przyznawać punkty za styl. Liczy się efekt, nawet jeżeli grasz okropną piłkę, ale jest ona skuteczna, masz do tego prawo. Proste.

4

@A_Gomesinho_21 Ty jesteś za Liverpoolem,ja jako bezstronny kibic chcę, żeby mistrzostwo obronił Guardiola i tyle w temacie.

0

@A_Gomesinho_21 A i poza tym to chyba City wygrało już w tym sezonie jeden puchar, także nie zostaną z niczym.

0

@Kurkmen Nie jestem za Liverpoolem.

1

@A_Gomesinho_21 To po prostu niech wygra ten, który zdobędzie więcej punktów i oby bez żadnych przekrętów się obyło. ;)

0

@Kurkmen Liverpool zdobyl 11pkt w lidze nie regulaminowo. Z varem by mieli teraz 83 pkt

0

@FAB1O No właśnie wiem, że sporo w tym sezonie było pomyłek na ich korzyść.

« Powrót do wszystkich komentarzy