La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 984 Culés

29

- De Jong: ''Byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony, gdy usłyszałem o możliwości transferu do Barcy, kiedy podjąłem decyzję, byłem bardzo szczęśliwy i świętowałem to z moją rodziną.''

- De Jong: ''Prezydent Bartomeu to bardzo dobra osoba, bardzo mi pomógł przy decyzji i dużo mi powiedział o klubie. Zawsze moim marzeniem było zagrać dla Barcelony.''

- De Jong: ''Chciałbym być ważnym graczem dla Barçy i wygrywać z nimi dużo trofeów. Mam nadzieję, że dużo pomogę temu zespołowi.''

- De Jong: ''Myślę, że styl gry Ajaxu i Barcelony jest zbliżony do siebie. Uwielbiam grać cały czas piłką i mieć ją przy nodze.''

- De Jong: ''Jasper powiedział mi, że bardzo szybko będę się tutaj rozwijać, ponieważ treningi są na bardzo wysokim poziomie. To dało mi dodatkową motywacje, żeby dołączyć do Barcelony.''

- De Jong: ''Busquets jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie. Mam nadzieję, że dużo będą mógł się od niego nauczyć. Już nie mogę się doczekać gry z nim, z Arthurem czy Coutinho, który jest również bardzo utalentowany.'' [fcbw]

0

@BarcaInfo Nie mogę się doczekać naszej drugiej linii w przyszłym sezonie :)

68

@Azi Busi - Rakitic - Vidal ?

9

@VamosGirl Busi - De Jong - Arthur?

5

@Rewolucja123 Jakoś bym nie liczył, że de Jong od razu wskoczy do pierwszej jedenastki. Zapewne będzie wprowadzany do zespołu stopniowo.

8

@Rewolucja123 De Jong Arthur Cou ;)

0

@VamosGirl Też na to nie liczę. Ale cieszy mnie że do trójki Busi-Rakitic-Arthur dołączy 4 do brydża :)
Vidal i Alena też się bardzo przydadzą.

Wreszcie będzie kim rotować albo kogo wpuścić na boisko jak rywal zacznie cisnąć.

0

@VamosGirl całkiem możliwy scenariusz przy Valverde, naprawdę nie zdziwię się będzie w jego stylu

1

@goldmetaxa Arthura wprowadził idealnie. Alena też ostatnio zalicza sporo minut. Vidal mocno się pogorszył ale nie tracę wiary. Trochę mu brakuje swobody jaką miał Paulinho, który radośnie wpadał w pole karne. Ale w przechodząc z 442 na 433 druga linia ma więcej boiska do pokrycia.

0

@goldmetaxa Waldek zostaje na przyszły sezon tak ? Bartek mówił, że o nowej umowie z Rakiticem mogą rozmawiać dopiero w okresie wakacji tak ? Na ten moment Chorwat u Waldka jest postacią pierwszoplanową, więc dopóki nie będzie oficjalki że Rakitic odchodzi to nie ma się na to napalać. No dokładnie tak, mamy Alenie, Arthura jak i de Jonga.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Akurat Ty powinieneś wiedzieć, że Valverde przedłużył umowę i nie liczyć na coś takiego.

0

@Kompletny A dlaczego ma nie liczyć na pomoc, która wydaje się wręcz oczywista akurat dla Valverde? :D

Rozumiem że pijesz do Rakitica. Tylko zapominasz że Rakitic gra bo nie ma żadnej alternatywy - mecz z Lyonem pokazał że nawet S. Roberto dużo brakuje do gry u nas w środku pola a co dopiero inni. Akurat po przyjściu de Jonga Rakitic może spokojnie liczyć na mniej minut ale jednak nadal ważną rolę w zespole. Spodziewam się, że de Jong do zespołu będzie wchodził powoli - jak Arthur w tym sezonie. Ale jak już wejdzie to na stałe (taką mam nadzieję). O minuty dla nikogo z ww. czwórki się jednak nie obawiam. Arthur ma problemy mięśniowe i gra co 3 dni to na dziś dla niego za dużo. Busi ma swoje lata i rotacja tylko mu pomoże (dla niego usiąść na ławce to nigdy nie był problem).

konto usunięte

0

@Azi A od kiedy pomoc Busi - De Jong - Arthur jest oczywista dla Valverde? Przecież wtedy zaczęlibyśmy grać kreatywnie, a na to nie możemy sobie pozwolić.

0

@Kompletny Od Lipca

konto usunięte

0

@Azi To że coś jest najlepszym rozwiązaniem, nie znaczy, że Valverde je wykorzysta.

0

@Kompletny To że coś sobie ubzdurasz na temat Valverde to nie znaczy że tak będzie. Skończmy ten temat. Nie mam dziś ochoty na filozofie.

konto usunięte

0

@Azi Nie ubzdurałem, tylko wątpię, żeby po 2 latach zaczął pracować jak na trenera Barcelony przystało.

« Powrót do wszystkich komentarzy