La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 674 Culés

87

Przydałby się filtr na LarRambla, np "sport", "film " , "gry", "dowcipy", "polityka" itp. Widziałbym to tak ze wpisując komentarz trzeba byłoby zaznaczyć 1 lub wiecej okien czego on dotyczy, a wchodząc na LaRamble można byłoby rozwinąć zakładkę i zaznaczyc ulubione/niechciane .

Moj komentarz "podpinam" do tematu poniżej.
Mysle ze wszyscy byliby zadowoleni.

Kto jest za- łapka w górę :)

konto usunięte

0

@Marcello Jeszcze kategoria erotyka by się dla niektórych przydała :P

2

@Bambus150400 Miałbym gdzie w końcu pokazywać swoje seksi stópki xDD

2

@GenerałXavi i czarnolisty rodem z wykopu xD

konto usunięte

1

@sebasek99 Z całą pewnością mógłbyś się tu wybić :D

0

@Marcello Zdecydowanie popieram , ostatnio dużo tu o polityce i o filmach/serialach, za którymi nie przepadam i muszę ciągle scrollować by w końcu coś o sporcie poczytać.

0

@Marcello Mniej więcej w drugiej połowie roku planujemy wdrożyć system tagów na Rambli, to rozwiąże sytuację. Aktualnie kodujemy nowy wygląd dostosowany do 4.0. Plan uruchomienia przełom lutego/marca.

« Powrót do wszystkich komentarzy