La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

2

Mnie wczoraj dobijało jak komentatorzy zachwycali się "pięknem" wczorajszego meczu. 70 minut kopania się po czole, jedna wielka clown fiesta, a oni co chwilę, że piękne spotkanie

49

@joloskyy A o jakim meczu mówisz? Bo jeśli o bayernie z realem to chyba ogladales inny mecz co wszyscy, ponieważ wczorajsze widowisko było świetne

0

@konraden dla przeciętnego widza może tak, wymiana ciosów i takie tam, piłkarsko słabo.

1

@joloskyy Pewnie ci transmisja zacinała i tak psioczysz na ten mecz :P

0

@Czechuton oglądałem w telewizji

0

@joloskyy mecz byl ciekawy do 81 minuty dopóki Real Postawil autobus i nie oddal zadnego strzalu

1

@joloskyy Chyba jednak inny mecz widziałeś.

0

@RobiS a mogę mieć swoje zdanie czy nie?

0

@joloskyy Czyli taki koneser jak ty woli oglądać jak obie drużyny grają autobus? Daj spokój.....

0

@konraden Nigdzie nie napisałem, że wolę autobus. Wole mecz akcja za akcję, który wynika z dobrej gry obu drużyn a nie z ogólnej mizerii

« Powrót do wszystkich komentarzy