La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 572 Culés

5

Real jest chyba jedyną drużyną w historii, która wygrała LM ostatniego sprawiedliwego gola strzelając w ćwierćfinale. :)
Chodzi o sezon 2015/16.

1

@Pawlak1992 A które gole są niesprawiedliwe?

0

@Pawlak1992 a w półfinale co Bale trafił City to nie ?

106

@Pawlak1992 Kompletnie bez sensu jest to co napisales. Wez to lepiej skasuj.

0

@Barcelonamojaitylkomoja Gole ze spalonego.

0

@Messibestplayerintheworld Proponuję przejrzeć raport meczowy. Został uznany jako gol samobójczy Fernando.

0

@Qlewer Wyjaśnij mi co jest w nim bez sensu.

konto usunięte

3

@Pawlak1992 Najlepiej jest patrzeć na siebie a nie na Real choć przyznam, że troche się wkur... jak 3 raz wygrają LM bo Hala dzieci wtedy będą gadać, że są "Najlepszym klubem" bo ile to oni tych LM nie mają. No i te rozgrywki będą beznadziejne i oklepane. Trzymam kciuki za mój 2 ulubiony klub Liverpool :)

2

@Pawlak1992 Czyli samobojczy gol jest niesprawiedliwy? Tym bardziej po rykoszecie? Nie chce mi sie kontynuować tej rozmowy, bo szukasz tanich sensacji.

4

@Pawlak1992 Jako ciekawostkę napiszę, że ostatnią bramkę w półfinale LM Barcelona strzeliła 5 maja 2015 roku.

z dystansem ;)

0

@Qlewer Taki komentarz tu trzeba wstawiać bardzo często ;) zaraz będzie pisanina, że karnego z Juventusem nie powinno być ;D

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?