La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1523 Culés

141

- Tebas:"W przyszłym sezonie zostanie wprowadzony system VAR. Niektóre sytuację z meczu Barcelony z Alaves mogłyby wyglądać inaczej."

Gdy po meczu z Betisem w poprzednim sezonie (gdzie nie uznali nam bramki) został zapytany o VAR to mówił, że sędzia popełnia błędy.

94

@BarcaInfo Hipokryzja hard level, ale u tego pana to normalne:)

6

@BarcaInfo Tebas zawsze byl glupiutki,radze nie zwracac uwagi na tego typu wypowiedzi :)

0

@BarcaInfo to samo chciałem wkleić ale widzę że już to jest tak mi podniósł tym ciśnieniem powiedziałbym co o nim myślę ale nie chcę dostać bana jaki to jest koleś jak Real w tamtym sezonie wygrał mistrza dzięki sędziom itd to dobrze ?? WTF

konto usunięte

9

@BarcaInfo Jak ja nienawidzę tego białego rycerzyka.

0

@Barcelismo Real wygral mistrzostwo dzieki sedziom? prosze Cie.. jest taka strona gdzie sa porywnywane mecze Realu i Barcy w kontekscie sedziowania.

0

@BarcaInfo Mądrego to i dobrze posłuchać. Var jest konieczny xD

0

@BarcaInfo Zgadza się, Wakaso nie powinien dograć meczu do końca.

0

@BarcaInfo W poprzednim sezonie przecież nie planował jeszcze wprowadzać powtórek video, to co innego mial mówić? xD

6

@Szczepano Wiedziałem, że znajdzie się ktoś na tej stronie jako fan realu nie wiem ile masz lat ale skoro jesteś fanem realu to co tu robisz? A po drugie czemu jeszcze żaden fan realu nie przyznał, że real mistrza tylko dzięki sędziom w tamtym sezonie zgarnął. Mecz bestisem zabrana bramka i automatycznie 2 pkt mniej. Druga sprawa odgwizdany spalony Pique z malaga którego nie było zabrane kolejne 2 pkt i 3 sprawa piłkarz Villarrealu leząc w polu karnym specjalnie wyciąga rękę do lecącej piłki i karny z automatu powinien być zero reakcji chodź karny to nie gol jeszcze ale licząc tamte 2 mecze zabrano Barcelonie 4 pkt. A w meczach Realu też w kilku meczach po spalonym Ramosa czy to innych piłkarzy zaliczano gole na wagę zwyciestwa czy to 3-2, 2-1. Pozdro

0

@RaulGarciatoGbur Zaczął planować jak sędzia pomógł Barcy. Tebas to otwarty madridista i koleś nawet tego nie kryje. Ciężko wierzyć w obiektywizm tego człowieka.

0

@Szczepano Gdyby był VAR w tamtym sezonie, to mistrzostwa dla Realu by nie było. Barcelismo idealnie podsumował. Chociaż czasami zastanawiam się czy ci sędziowie w Hiszpanii by poradzili sobie z odczytem Video.

0

@Barcelismo Lat mam 24, nie wiem jak Ty ;) jestem tu zeby podyskutowc z NORMALNYMI kibicami Barcelony. Nie mam zamiaru sie z Toba sprzeczac, wiec ok przyznaje, Lige wygrali nam sedziowie, tak samo jak 2xLM z rzedu. Kultura wymaga, zeby pisac nazwy Klubow z wielkiej litery, pisanie z malej to wedlug mnie przejaw braku szacunku.

1

@Szczepano a czy nie pisałem z dużej litery ??? ja też chciałbym porozmawiać z ogarniętymi ludźmi ale jak ktoś napisze że Real w tamtym sezonie nie wygrał dzięki sędziom to mi się nie dobrze robi wiem że Real czekał na ligę od kilku dobrych lat ale gadanie że wygrał tylko czysto sportowo {nie piszę że ty tak napisałeś} a sędziowie nie mieli w tym nic wspólnego to jest śmieszne

0

@BarcaInfo Ten Var to dobra sprawa, według mnie to Real na tym straci więcej niż my :D

0

@dasouzar11 a wedlug mnie zdobyli by, bo sedziowie mylili sie zarowno na korzysc Realu, jak i Barcelony, ale Valverde fajnie to ujal, ze kazdy patrzy na takie sytuacje przez pryzmat swojego Klubu.

0

@Barcelismo pisales z malej, "realu". Szsnuje Twoje zdanie, kazdy w koncu ma komfort posiadania wlasnego ;)

0

@BarcaInfo Serce się raduje jak pomyślę jaki oni ból czterech liter mają teraz w Madrycie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy