La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1333 Culés

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

4

@sokot Gratuluję :)

1

@sokot Sprężaj się, 11 musi być! :)

Gratulacje!

1

@Adamski69 Synów mam dopiero dwóch więc kupa roboty przede mną ;) Pierwszy ma 5 lat i już pomyka w klubie :)

2

@sokot Kupa nie kupa roboty, początki zawsze są ciężkie, ale pomyśl - niedługo może być tak, że cały skład będzie biegał z napisem na plecach "sokot jr" ;) Wytrwałości, cierpliwości i powodzonka! :)

2

@Adamski69 A ja się wtedy zabawie w managara hak Stary Neymar ;)

0

@sokot Tego akurat Ci nie życzę, bo średnio go tutaj chyba lubimy :P

1

@Adamski69 Żarcik. Na Barcelonie nigdy kasy bym nie zdarł ;)

konto usunięte

0

@Adamski69 Wy się śmiejecie, a moi dziadkowie naprawdę stworzyli pierwszą jedenastkę, tylko że w skład wchodzą jeszcze kobiety. ;D

0

@xofcbxo Moja babcia urodziła 13 dzieci, jeszcze rezerwowych zapewniła XD

konto usunięte

0

@ivlami Haha pozdrawiam, świetnie jest mieć tak dużą rodzinę. XD takie kobiety to musiały się namęczyć, a niektórzy sobie z jednym dzieckiem nie potrafią poradzić. Co one biedne miały powiedzieć. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy