La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 419 Culés

111

Ja się dziwię jednemu.
Czemu Redakcja nie zatrudni użytkownika BarcaInfo?
Miałby swój osobny dział na stronie. Np.
"Nowości na portalach społecznościowych"
Oraz osobne eventy jak np. "Transfer Coutinho". Podawałby tam najświeższe informacje z różnych portali społecznościowych.

Wydaje mi się, że ten użytkownik zasługuje na to, bo robi kawał dobrej roboty!! Dobrej...ŚWIETNEJ!
Co Wy o tym sądzicie?

6

@michal26 To jakiś żart?

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

@michal26 Ciekawy pomysł, ale myślę, że lepiej będzie tak jak jest. La Rambla jako internetowy szwedzki stół, w której każdy znajduje to co lubi :D
No i mam nadzieję, że twój komentarz nie wywoła całej lawiny, tak jak wczoraj.

12

@michal26 a może jeszcze pomnik mu postawimy na stronie co? jest dobrze tak jak jest

4

@BARCA171 Co wie? Kopiuje wszystko jak leci z twittera "świetna robota". Szacunek za to, że mu się chce ale każdy ma jakies zajęcie.

6

@michal26 Dzielmy użytkowników na lepszych i gorszych. To świetny pomysł.

2

@michal26 W sumie pomysł niegłupi...
Dzięki temu jego posty by nie znikały w morzu innych, wszystko mielibyśmy podane w trybie ekspresowym. Jestem za :)

1

@michal26 Klikasz nick danego użytkownika i masz wszystkie jego komentarze na stronie.

0

@KapiFCB Jakie dzielenie na lepszych czy gorszych?

Czyli co? Przyznanie mu złotej piłki podzieliło La Ramblę na lepszych i gorszych? No chyba jednak nie..

Mój post odnosi się do tego, by gościa docenić oraz wynagrodzić za to co robi. Myślę, że sprawiłoby Mu to przyjemność, gdyby Redakcja podjęła taką decyzję. Nie widzę powodu, by nie wykorzystać Jego zdolności.

Uważam też, że niewiele zmieni to na La Rambli. Wciąż pozostanie takim miejscem, jakim jest. Czy dodawanie artykułów przez redakcje zmienia La Ramblę? Nie. Zatem przyłączenie BarcaInfo do Redakcji, oraz stworzenie osobnego działu, za który byłby odpowiedzialny, też tego nie zmieni. Będzie po prostu więcej się działo poza Rambla...

0

@michal26 Gościu po co wywolujesz burze?

0

@Chaoss Nie mam na celu wywoływać burzy. Jak ktoś nie potrafi dyskutować - jego problem. Pisząc komentarz uważałem, że raczej są tu osoby inteligentne (są i głupi ludzie, jak wszędzie). Wpadłem na pomysł, to chciałem się nim z Wami podzielić. Tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy