La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1104 Culés

3

Odważne słowa Bonucciego

"Dostanie się do finału w Cardiff to nie wszystko. Teraz musimy przywieść stamtąd trofeum do domu."

Leonardo Bonucci [Squawka News]

101

@VamosGirl Nie bardzo rozumiem. Co w tych słowach jest odważnego? To chyba normalne i logiczne, że skoro dotarli do finału to chcą go wygrać i zgarnąć puchar. Tak chyba ma każdy kto gra w finale.

konto usunięte

4

@VamosGirl "przywieźć", jak już. I również nie widzę w tych słowach nic odważnego.

11

@VamosGirl Przecież to normalne każdy kto gra w finale chce wygrać. No może poza Atletico.

0

@VamosGirl Juventus to nie jest drużyna, dla której finał LM to cos nowego, niespotykanego. Maja mocna, doświadczoną ekipę i normalne, że są pewni siebie przed meczem z Realem, oczywiście trochę pokory też trzeba mieć, ale Leonardo nie powiedział tutaj nic takiego co możnaby odebrać jako przesadna pewnosc siebie i lekcewazenie rywala.

« Powrót do wszystkich komentarzy