La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 592 Culés

1

a co sadzicie o takim scenariuszu:

sprzedajemy Neymara do MUN za 160-170 mln + Martial? na transfery mamy w kasie 25 mln, sprzedajemy Matheiu, Tello, Masche, Samper ( z opcja pierwokupu) dostaniemy 16-18 mln. Zakladajac najgorszy scenariusz mamy 31 mln z kasy i transferow + 160 mln za Neymara to jest 191 mln. Mamy mlodego, szybkiego, przebojowego zastepece Neymara (Martiala) + dokupujemy Deulofeu za 12 mln + Mere za 10 mln + Henrichs za 10 mln + Eriksen 60 mln (powinnismy sie zmiescic, zarzad na pewno ma 10-20 mln zamrozone na jakas nagla sprawe) no i oczywiscie Griezmann za 100 mln caly koszt wyniesie 192 mln euro, czyli nie znacznie przekroczy budzet z poczatku (191 mln) a porownajmy sobie zawodnikow ktorych zyskaky

PODSUMOWANIE:

PRZYCHODZA: Griezmann, Mere, Eriksen, Deulofeu, Martial, Henrichs (6)

ODCHADZA: Matheiu, Mascherano, Tello, Samper (4)

---------------------------------------------------------------

A porownajmy sobie tych zawodnikow:

Griezmann=Neymar

Masche, Mathieu=Mere, Henrichs

Eriksen>Samper

Deulofeu,Martial>Tello

Przypominam, ze to moja subiektywna opinia. Zapraszam do kulturalnej dyskusji ;))

123

@szogetyn Po "sprzedajemy Neymara" przestałem czytać.

konto usunięte

3

@szogetyn To teraz ja.

Przychodzą: Semedo, Sarr, Keita i Deulofeu.

Trener: Blanc

Neymara nie sprzedajemy!

Odchodzą: Tello, Munir, Gomes, Rafinha, Mathieu, Turan, Samper, Douglasinho

5

@Qlewer Ja tak samo.

22

@szogetyn Wyobraźnia cię widzę ostro poniosła. Weź napij się herbaty z lipy, odpocznij a potem zastanów się nad swoim życiem.

konto usunięte

0

@Qlewer Ja tak samo. Nie lubię jego samolubnej gry (jak z Juve), ale umie na siebie wziąć odpowiedzialność kiedy trzeba i jest ważnym punktem drużyny.

0

@szogetyn Manchester na pewno nie da 160 mln + Martiala skoro kupili go za pieniądze ltóre z premiami mogą sięgnąć 80 mln €. Ibtutaj podejrzewam, że w obliczeniach pomyliłeś się o jakieś 100 mln €. Oprócz tego, żeby kupić Griezmanna trzebaby sprzedać oprócz wymienionych przez Ciebie zawodników także Ardę i na Griezmannie zakończyć zakupy. A nie o wzmocnienie najmocniejszego ataku w Europie chodzi naszemu klubowi w tym okienku. Pozdrawiam!

0

@szogetyn WTF ??

1

@szogetyn A Neymar to nie jest młody,szybki, przebojowy?

7

@ViscaElCatalunya To teraz ja,

Odchodzą: Neymar, Suarez i Messi, Pique, Alba i Roberto

Przychodzą: Griezmann, Mbappe, Dybala, Davinson Sanchez, Theo i Bellerin

Nic tylko transferować!

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Moja jest bardziej realistyczna.

0

@ViscaElCatalunya Pomijając fakt, że żaden z tych zawodników nie byłby wzmocnieniem, może poza Semedo, to tak.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Niby czemu? Taki Keita obecnie w Lipsku jest ich płucami i posyła genialne piły.

4

@ViscaElCatalunya Gdzie Lipsk, a gdzie Barcelona. Gomes też w Valencii grał genialne piły, a u nas gra piach.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Tylko, że Gomes miał sezon 14/15 w Valencii udany. Jego drugi sezon tam był słaby.

0

@szogetyn nie dość że brednie piszesz to jeszcze cały post enterami wyłożyłeś...

0

@Qlewer Ja też. Nie warto takich głupot czytać.

1

@ViscaElCatalunya No mniejsza który. Tu potrzeba zawodnika z topu, który potrafi wziąć na siebie ciężar gry i zrobić różnicę, a nie kolejnego młodego zdolnego.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Keita już teraz bierze na siebie ciężar gry w Lipsku. Uważam, że dałby radę nam rozruszać pomoc. Za rok poleci do jakiegoś Bayernu czy Realu za kilkadziesiąt baniek i będziemy żałować że go nie wzięliśmy.

0

@szogetyn A potem 80% budżetu zabierają pensje.

0

@JimMorrisonFCB Co robił Gomes w Valencii?

0

@Chada No z genialnymi piłami może przesadziłem, ale grał dobrze, a potem przeszedł do wielkiego klubu i się spalił.

1

@szogetyn Sprzedajemy Messiego, Suareza i Neymara, dajemy kontrakt Ronaldinho, sprowadzamy z powrotem Guardiole, Pique mianujemy na grającego prezydenta i kupujemy Pogbę, Verattiego, Thiago i jeszcze styknie na Mbappe i Isco.

0

@szogetyn Spoko spoko. Ale Neymara nie sprzedamy.

0

@JimMorrisonFCB Osobiście jako, że oglądałem prawie każdy mecz nietoperków, cieszyłem się że Andre odchodzi. Jednak moja radość zgasła, gdy zobaczyłem dokąd.

0

@szogetyn A ja mam taki scenariusz.Sprzedajmy Messiego,Suareza,Neymara i Pique,a kupmy Pawłowskiego,Giroud,Ronaldo i Pazdana.I jeszcze kupmy na PO Kędziorę i na pomoc Rafała Wolskiego.Oczywiście jest to moja opinia :) XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?