La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

95

Douglas: 1 gol
Paco Alcacer: 0

konto usunięte

8

@Indyczka O proszę, a jeszcze nie dawno nie mogłaś na niego patrzeć i twierdziłaś, że się do niczego nie nadaje. Cóż za zaskoczenie.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

3

@Indyczka Ten klocek osiągnął więcej niż ty i 90% ludzi na tej stronie także sprawdzaj co piszesz na przyszłość :)

2

@Razorek I co teraz będziesz go bronił i liczył że wróci do Barcy. Haha

A nie rozumiem czemu redakcja nie daje bana za takie obelgi na tej stronie. Zwłaszcza wobec kobiety. Chamstwo

0

@Damian100 Złotej Piłki to on nie ma więc nic nie osiągnął :)

1

@Indyczka Czyli dla ciebie występy w Barcelonie, bramka w La Lidze itp. to nic? Jednak coś z tobą nie tak...

ps. Idąc twoim tokiem rozumowania, Xavi oraz Iniesta nic nie osiągnęli? Znów nie myślisz co piszesz. Jak tu cię traktować poważnie?

konto usunięte

6

@Indyczka Zwłaszcza wobec kobiety? Czyli uważasz, że masz prawo regularnie OBRAŻAĆ piłkarzy Barcelony? Bo właśnie przed chwilą to zrobiłaś. OBRAZIŁAŚ Douglasa który wciąż jest piłkarzem Barcelony.

1

@Indyczka Nie martw się, od Razora nie bije taka hipokryzja, jak od Ciebie kiedy Roberto zaczął bardzo dobrze grać.

0

@PatrychoO Bo ja jedyna na tej stronie krytykowałam Roberto. Na tej stronie to było tysiące takich osób. :)

2

@Razorek No to jest kobiece myślenie. Z jednej strony chcą uprawnienia ale z drugiej jak coś napiszesz to pojawia się argument "Ale do kobiety tak?" a później przepuszczaj w drzwiach zamykaj za nimi drzwi od samochodu i tak dalej. Hipokryzja pełną gębą.

0

@Razorek On dla mnie nie jest piłkarzem Barcelony i nim nie będzie a to że zarząd zrobił wałek. To już nie moja wina
Sorry ale nie mam najmniejszej ochoty z Tobą dyskutować.

3

@Indyczka Nie rozumiem. Co to zmienia? Jeżeli ktoś tak robił to również ty musisz tak robić? Myślałem, że ludzie mają swój rozum ale być może się myliłem.

konto usunięte

0

@Indyczka XDDDDDDDDDD
Nie jest piłkarzem Barcelony ale ma kontrakt. NO TO MA SENS.

3

@Indyczka Co Ty się teraz ośmieszasz pisząc takie rzeczy, to nie mam pytań.

« Powrót do wszystkich komentarzy