La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

60

Niemiecki ZDF pokazuje mecze na żywo nie kodując ich odbioru poza granicami Niemiec.
Na dodatek niemieccy komentatorzy komentują mecz a nie robią z siebie głównych jego aktorów. Czasem cisza komentatora jest cenniejsza niż bezproduktywne szczekanie dwóch pseudo-gwiazd mikrofonu.
Polsat ze swoim pomysłem płatnego pokazywania meczy o godzinie 18 i 21 doszedł do dna pazerności.
Mam nadzieję że już nigdy nie dostaną możliwości pokazywania wielkiej imprezy sportowej!

konto usunięte

1

@pluszek Taka prawda Polsat jest komercyjną stacją, to muszą jakoś nadrobić stracony hajs na prawa.

Choć masz rację, komentarz tragiczny...

0

@pluszek a jest ZDF na nc+?

0

@urbie999 jest na 245

0

@urbie999 Kanał 245...............

0

@urbie999 Tak - na co najmniej dwóch kanałach - jeden to 513 (przynajmniej u mnie), drugi to chyba 285

1

@pluszek Racja. Ciekawe czy jutro na kanale das erste będzie transmitowany mecz Niemców, niby w rozpisce jest uwzględniony. No i oby te dwa kanały ZDF i das erste nie zostały zakodowane, bo wtedy praktycznie Euro się skończy:D Ja nie będę jednym ze ,,sponsorów" polsatu, ani też nie bd specjalnie wykupywał jakiś pakietów przez neta, bo w necie praktycznie każda transmisja zacina.

0

@pluszek Niestety ludzie i tak to kupują... Także następne imprezy sportowe w Polsacie znów będą zakodowane.

0

@pluszek Jak kupią to dostaną.

A kupią niestety

« Powrót do wszystkich komentarzy