La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 853 Culés

39

Wstyd żeby taki serwis jak FCBarca.com wprowadzał w mobilnej wersji strony reklamy i metody ich wyświetlania znane mi do tej pory wyłącznie ze stron podejrzanego pochodzenia. Reklamy otwierają nowe zakładki, wibrują, nie da się ich wyłączyć ani cofnąć. To chyba nie przystoi.

konto usunięte

3

@forest Pracują już nad tym, żeby te reklamy nie utrudniały korzystania z serwisu. Ja już od kilku dni nie mam żadnych problemów.

1

@Bartek110 Ja jak dotad nie mialem,a wczoraj wgl nie moglem wejsc na strone bo ciagle mi wyskakiwala aktualizacja tel.

konto usunięte

0

@kuba1624 To ja tak miałem właśnie kilka dni temu. W ogóle nie dało się nic zrobić, bo od razu po wczytaniu się strony, przekierowywało na jakieś niebezpieczne strony. Na razie wszystko się uspokoiło i mam nadzieję, że na amen.

1

@forest Mi jeszcze nigdy nie wyskoczyła żadna reklama na mobilnej, a nawet nie posiadam AdBlocka.

6

@forest Reklamy są wyświetlane przez zewnętrzną agencję reklamową. To jest zmasowana akcja na większą skalę i nie tylko my borykamy się z tym problemem. Regularnie blokujemy źródło takich reklam.

0

@forest Też tak miałem ale niestety nie tylko tu na Onecie i gazecie jest tak samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy