La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 603 Culés

12

Co by nie mówić od powrotu z kadry Messi w każdym kolejnym meczu gra co najmniej dobrze a w niektórych bardzo dobrze.

0

@mekston no nie, nie nazwałbym meczu z Nice dobrym. Z Saint-Etienne też zgadzały się głównie liczby. Nawet i dziś różnie. Ja mam wrażenie że on już by chętnie poszedł na przerwę świąteczną, odpoczął.

0

@shaun liczby to cześć gry - 3 asysty z St Etienne i ta do di Marii kapitalna. 3 asysty to bardzo niespotykana sytuacja, a sam Leo zaledwie 4 razy wcześniej tego dokonał.

Mecz z Niceą dobry - wystawił setkę Mbappe choćby i stworzył dwie inne okazje Partnerom.

0

@mekston mimo wszystko mam wrażenie że lepiej grał na samym początku - wtedy gdy wszyscy mówili że gra źle xD

0

@shaun wtedy też dobrze grał - z Lyonem czy Rennes, ale np. z Marsylią słabo. Z Lille też słabo, ale wówczas miał kontuzję i zszedł po 45 minutach

0

@mekston tak, głównie o te mecze mi chodziło, nawet pierwszy z Brugge.

0

@shaun z Brugge to na poziomie meczu z Niceą - poprzeczka i jedno ładne zagranie do Mbappe na świetną okazję, a poza tym potem zgasł.

0

@mekston ale jakoś tak lepiej fizycznie wyglądał. Od tej październikowej przerwy na reprezentacje trochę detka.

« Powrót do wszystkich komentarzy