La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 560 Culés

31

Hipokryci!
Moje ciało, moja sprawa!
Lewica i wolność, to brzmi zabawnie. Nic dziwnego, że co wybory łomot. Nikt już patrzeć nie może na zbieraninę i bardzo dobrze!

/photo/1

ps : zapomniałem, dla lewicy wolność jest wtedy ważna, gdy akurat im pasuje.

0

@MESSIah16 Jakby nie patrzeć oni realizują postulat swoich wyborców, którzy jasno wypowiadają się o obowiązku szczepień. Takim czymś głównie stracą elektorat na który i tak nie liczyli xD

5

@MESSIah16 dla konfederacji w sumie też, moja sprawa czy jestem szczepiony, ale czy ty nie możesz byc gejem, choć w te dwie sprawy dotyczą tylko i wyłącznie ciebie.

0

@MESSIah16 po prawdzie to o nas też tak można powiedzieć.
Ciężko jest odróżnić wolność od swawoli. Ciężko jest określić kiedy kończy się wolność jednego a zaczyna się drugiego.

1

@MESSIah16 i tak w sejmie nie przejdzie.

20

@MESSIah16 kiedy możesz sobie wybrać jedną z 56 płci, ale nie możesz wybrać czy się zaszczepisz.

9

@Djzordon nie no. Konfederacja nigdy nie powiedziała, że nie można być gejem. Oni bardziej cisną, że nie są to równe związki względem heteroseksualnych

1

@GeneralXavi no takie absurdu jeszcze nie było xd

1

@MESSIah16 to prawda, Lewica jest bardzo niewolnościową partią. Są przeciwko wolności do jeżdżenia 100km/h w terenie zabudowanym, wolności do molestowania dzieci czy wolności do posiadania broni. Tak się składa, że wszystkie poza jedną partią, która zgromadziła z 5% głosów również są przeciwko tym wolnościom. Wnioskuję, że nasze społeczeństwo ceni sobie pewne rzeczy bardziej od wolności. Ciekawe.

16

@Abominacja szkoda, że nie są przeciwni "wolności" do pisania idiotycznych komentarzy w internecie.

1

@Abominacja czyli można powiedzieć że to partia hipokrytów skoro często promują się wolnością a tak naprawdę w praktyce nie mają nic z nim wspólnego :)

1

@Abominacja jeszcze są za wolnosścią do rozkułaczenia ludzi. Wolno też płacić tylko 75% podatku, są za wolnością słowa, jeśli tylko mówisz to samo co oni. Wolno też wybijać zwierzęta w gospodarstwie pod warunkiem, ze ich nie zjesz, bo w ten sposób ratujesz klimat. Nie ma drugich takich wolnościowców jak oni.

1

@Explode można, jak najbardziej. Ale wtedy pamiętaj by wtedy słowa "wolnościowy" używać tylko w stosunku do partii anarchokapitalistycznych albo anarchistycznych, zależy od tego jak dokładnie je zdefiniować.
PS. Konfederacja nie jest nawet blisko anarchokapitalizmu.

0

@Abominacja chyba nie do końca rozumiesz słowo "wolność"

1

@Explode Wolność – brak przymusu, możliwość działania zgodnie z własną wolą. Sytuacja, w której można dokonywać wyborów spośród wszystkich dostępnych opcji.

Konfederacja chyba nie planuje zlikwidowania wszystkich przymusów.

0

@MESSIah16 to jeszcze pis musisz odrzucić bo wprowadzają obowiązkowe szczepienia dla nauczycieli i lekarzy

« Powrót do wszystkich komentarzy