La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

0

Przypuśćmy że masz kablówkę za którą płacisz ok 50-60 złotych w których są już Eleveny.
Na razie z topowych lig oglądasz tylko w całości Włoską i po części hiszpańską i francuską. Chcesz te ligi oglądać w całości musisz dopłacić kolejne 50 złotych w Canal Plus i masz jeszcze ekstraklasę. Jednak żeby był w całości pakiet lig (angielska od nowego sezonu w Viaplay) bundesligi i angielskiej musisz wykupić za 34 złote Viaplay. Do tego marzą ci się europejskie puchary płacisz dodatkowe 40-50 złotych aby mieć Polsat Sport Premium. Nie pamiętam dokładnie Ile kosztuje premium z Polsatu.
Kablówka 50 złotych z Eleven, podstawowymi kanałami sportowymi jak nSport, Polsaty Sport i Eurosporty.
Canal Plus dodatkowe 50 złotych
Viaplay dodatkowe 34 złote.
Polsat Sport Premium 40 złotych
Około 180 złotych miesięcznie, przy średnim wynagrodzeniu 3000 zł netto 6% wynagrodzenia musisz dawać na legalną telewizję jeśli jesteś fanatykiem piłkarskim.
Dużo czy mało?

8

@Criss18Barca Horrendalnie dużo...

0

0

@Criss18Barca teraz była promka canal+,Polsaty i eleven za chyba 90 zł

0

@Criss18Barca Ja za polsat sport premium płacę 15 zł.

0

@Criss18Barca ja płacę za hejotv 90 zł na trzy miesiące i mam wszystkie kanały sportowe czyli C+ , eleveny , polsaty sporty , łącznie z viaplay XD

0

@Criss18Barca canal Plus z pełnym pakietem sportowym na którym masz wszystkie eleven, Polsat Sport premium kosztuje 5 dych miesięcznie. VIAplay 34. Polsat Sport 50. W którym swoją drogą masz już Polsat Sport premium, bo zwykłego Polsat Sport na c+ nie ma
Już jest 134. Wychodzi 4,47% wynagrodzenia.

0

@Criss18Barca canal+ online za 60 zł i masz to wszystko w jednym miejscu mordo

1

@dge21
Dodatkowo, możesz podzielić to na dwie osoby, co daje 30 zł/miesiąc.
Canal+online może być odpalone na dwóch urządzeniach jednocześnie, więc spokojnie dwie osoby naraz mogą korzystać. Ja tak ogarniam z kumplem i jest git. : ) I w pakiecie canal+, eleven sports, polsat sport premium.

0

@Criss18Barca
90 PLN max kablówka UPC z elevenami i polstami sport premium wszystkimi do 6 czy tam 8:)
canal plus online 25 pln - jest teraz oferta płatne z góry za 4 miesiace 100 PLN:)

także jak ktoś jest fanatykiem to moze to ogarnac za 115 PLN:)

oczywiście to sama kablówka i canal plus

do tego netflix premium 30 PLN/dziele z siostra, prime video (4pln - 49 za rok), internet 30 PLN i za 180 PLN mozesz miec praktycznie wszystko

« Powrót do wszystkich komentarzy