La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1536 Culés

57

Xavi Hernández na temat Dembele na trybunach jeśli nie przedłuży umowy: "Nie jestem za tym by piłkarz, który ma ważny kontrakt siedział na trybunach. On musi grać. To również ważne dla wizerunku klubu." [FCB Live]

30

@BarcaInfo I to podejście mi się podoba, a nie że na trybuny bo nie chce kontraktu przedłużyć. Bezsensem jest płacenie piłkarzowi za siedzenie na trybunach jak trener może z niego skorzystać.

6

@BarcaInfo o tym wczoraj pisałem. Nikomu to nie pomoże. My uszczuplimy atak na pół roku, a on i tak zrobi swoje, bo taki ma charakter. Zawsze stawia na swoim.

1

@Bobo25 sadza się go na trybuny nie po to żeby mu za to płacić ale żeby wymusić na nim odejście w zime i cokolwiek na nim zarobić jak na Moribie

1

@lukas10 Dembele to chłop co poleciał sobie do Francji i wyłączył telefon na tydzień jak chciał do nas odejść. Imo w jego przypadku to nie zadziała.

1

@BarcaInfo Lubie te odpowiedzi Xaviego, na prawde rozsądny gość.

0

@BarcaInfo no i gitara, dojadą go, kontuzji dostanie i będzie skomlał żeby podpisać kontrakt :)

2

@lukas10 Nie wiem czy na nim akurat to zrobi wrażenie....
A poza tym tak jak powiedział Xavi to też byłoby nienajlepsze dla wizerunku klubu.
Teraz każdy kolejny przychodzący będzie się zastanawiał, że jak coś pójdzie nie tak, w sensie będzie chciał odejść czy posprzecza się z zarządem itp to wyląduje na trybunach.

Poza tym jestem za tym by to trener decydował kogo chce wystawić na dany mecz a nie dyrekcja mu się wpiep... i mówi że tego nie wystawisz bo za karę na trybuny go odsyłamy.

1

@BarcaInfo W Realu też grał Beckham ostatni sezon będąc kluczowym wręcz piłkarzem. To samo może być z Dembele, a może nieoczekiwanie przedłuży kontrakt.

Komentarz usunięty

0

@masq może zadziałać że względu na zbliżające się MŚ ,tylko to mnie przekonuje

0

@Bobo25 trener sobie może decydować ale niech później świeci oczami przed ludźmi że nic na nim nie zarobiliśmy,no ale tak wizerunek najważniejszy heh

0

@lukas10 Dobra, niech będzie, mamy styczeń 2022 r., Dembele dalej nie zdecydował się podpisac kontraktu. Decyzją Laporty ląduje na trybunach. Kończy się styczeń, kończy się zimowe okienko. Dembele ani nie przedłużył ani nie podpisał kontraktu z nowym klubem. Co dalej? Do końca sezonu trybuny czy jednak trener może z niego skorzystać?

0

@Bobo25 trybuny,muszą obowiązywać w tym klubie zasady żeby pokazać że tu się nie przychodzi tylko po wypłate za siedzenie w szpitalu i przed tv

0

@lukas10 Aha, czyli część pilkarzy zrezygnuje z transferu do nas i wybierze inne kluby, które szanują swoich zawodników.
Właśnie tak psuje się wizerunek klubu, a poza tym nic z tego nie mamy bo do czerwca i tak pensje płacić mu trzeba będzie a trener nie będzie mógł z niego skorzystać...

0

@lukas10 na szczescie tylko ciebie. ?Nie kompromituj sie piłkarze to nie zabawki

0

@BarcaInfo akurat w przypadku Dembele to nie jest prawidłowe podejście, wyjdzie na boisko i za tydzień dwa będzie połamany.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy