La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 579 Culés

#Tiki-taka

Iker Casillas: Coraz trudniej mi wierzyć w te piłkarskie nagrody. Dla mnie Messi jest jednym z pięciu najlepszych piłkarzy w historii, ale trzeba zacząć potrafić katalogować tych, którzy najbardziej wyróżniają się w każdym sezonie. To nie jest takie trudne, cholera! Inni to utrudniają! [@IkerCasillas]

174

To fakt, też nie rozumiem czemu Ronaldo znalazł się przed Salahem w głosowaniu.

18

Bardzo dobra wypowiedź.

24

przecież ten ballon to 75% jak Eurowizja sympatia nic wiecej

3

Casillas nie wątpliwie jesteś sporo lepszy od Matsa, ale nie masz racji. Messi był the best

111

Jak Modrić dostawał, albo CR niezasłużenie to też tak apelował? No tak właśnie myślałem.... dziękujemy Ikerze za ten niesamowicie rzeczowy komentarz i zacznij myśleć już co za rok wysmarujesz jak Vinicjusz nie dostanie.

0

@arasz1819 tia vinicjusze, pedri czy inne glasi to jeszcze długo nie kaliber złotej pilki

9

Żeby ta złota piłka wiazała sie jeszcze z umiejętnościami lub sukcsesami. Typowy konkurs popularności.

14

Od Jorginho było z 50 lepszych indywidualnie w poprzednim sezonie, a zajął on 3 miejsce, bo był członkiem drużyn, które wygrały Ligę Mistrzów i Euro.
Jak można poważnie traktować taki plebiscyt, który nosi nazwę nagrody dla NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA, nie zaś dla zawodnika który najwięcej wygrał ze swoją drużyną/drużynami?

3

@ZefkaKG Co takiego zrobił że zasłużył na złotą piłkę?Tylko nie wyjeżdżaj z Copa America bo to tylko 4 czy 5 meczy.

4

@catalunya77 miał święta wiosnę cignal barce za uszy, najlepszy na copa America. W psg się nie odnalazł bo w ostatniej chwili laporta zasadzil mu kopa. Od nowego roku znów będzie mlocil bramki. Niestety pochetino to słaby trener

3

@catalunya77 no patrz a jak był mundial w 2018 to postawił klasyfikację na głowie a to tylko 4-8 spotkań :)

0

@arasz1819 modric, CR, i teraz Messi zdobyli zasluzenie złote przez pilki

2

@ZefkaKG Do kropki nawet ujdzie , ale potem to już równo odjechałeś. Wina Lapcia , że Messi nie strzela ogórasom w lidze francuskiej no xD

6

@ZefkaKG Ciągnął strzelał bramki z ogórkami a gasł w meczach z lepszym przeciwnikiem sorry ale oglądałem wszystkie mecze i widziałem zjazd formy Messiego i jego spacery po boisku.

3

@FCBMati10 ogladasz eurowizję?To teraz masz piłkarską Eurowizję!

0

@XTobiX dokładnie to miałem na myśli. Przez łapka, który go wodził za nos nie przepracował pretemporady

5

@ZefkaKG taa ciągnął za uszy, chyba swoje dzieciaki. Gdzie był w przełomowym meczu który mógł dać nam lidera? w dooopie, człapał po boisku, myślami już u szejka.

0

@ZefkaKG ale agent :)

0

@catalunya77 Decydowanie brylował, taki pedri żadnego dobrego meczu nie zagrał a niby najlepszy młody... Więc wiesz

0

@SeWo77 cała drużyna siadła kondycyjnie na koniec sezonu. Szczyt forny mieli w meczu z Realem, który i tak przegrali. Potem był zjazd

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

brawo - dobrze powiedziane - już dawno ten konkurs to plebiscyt sympatii, a nie nagroda dla najlepszego - wstyd i hańba - dziwie się że Leo mimo wszystko ją przyjął. On zakończy karierę i nadal mu będą te Złote piłki przyznawać, a prawda jest też taka, że skoro nie było w zeszłym roku, to powinna być teraz suma za 2 lata - no nic po ludzku szkoda mi bardzo Lewego, bo zasłużył jak nikt a przez gównianą reprezentację i słabego trenera nie może się przebić

1

@ZefkaKG nie wiem w czym, ale ok. Pokazuje to na pewno ilością strzelonych bramek w PSG jak wszechstronnym jest piłkarzem , moze pokazał to w osttanich meczach stojąc na boisku i patrząc jak grają koledzy - sorry - ale Messi byl top5 ale wg mnie nie powinien być nawet w top3

1

@arasz1819 Messi dostał 2 razy za nazwisko - teraz chyba trzeci, Cristiano też minimum 2 razy dostał zeby nie był smuty, co do Modrica to akurat się cieszę i akurat Chorwacja zrobiła wtedy coś nie samowitego z reprą, a Nodric zdaje się bym Most MVP i zgarnał koljeną LM z Realem - nie rozumiem porównania - aczkowliek wtedy chyba też było naciągane - wiem tylko że Messi nie zasłużył i to jest skandal że dostał i w tym momencie wszystkie jego wcześniejsze ZP jak i innych straciły na wartości

1

no Messi utrudnia bo jest najlepszy , peszek Iker :)

1

Gdyby benzema dostał to by pisał zupełnie co innego.

3

Brawo Iker - trzeba jak najwięcej o tym mówić aby w końcu uległo to zmianie.

0

Dobrze prawi Iker.

1

Dobrze mówi. Polać mu!

2

Zgadza się, Messi jest jednym z pięciu najlepszych w historii, a mówiąc dokładniej - najlepszym. Rzeczywiście trzeba zacząć to lepiej katalogować cholera, Ronaldo, który nie wyróżnił się niczym poza głupimi cieszynkami jest tak wysoko w głosowaniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy