La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1299 Culés

2

Rozmawiając ze znajomymi z innych krajów śmiało stwierdzam, że tylko w Polsce Robert jest tak pompowany do złotej piłki, w innych krajach, pierwsze miejsce jest zaklepane przez Leo, a jakiekolwiek niewiadome dotyczą drugiego i trzeciego miejsca.

1

@Rielan Ukraincy się nie liczą xD

1

@Rielan ostatnio rozmawiałem z jednym anglikiem
To powiedział mi że raczej napewno Robert dostanie. Więc zdania również mogą być podzielone

0

@BulaKG Niestety nie miałem przyjemności rozmawiać z żadną osobą, która pochodzi z Ukrainy, więc możemy przy tym zostać, bo i tak nie wpływa to na ogólne wnioski na ten temat.

0

@Rielan niewiadome? Robert ma pewne top 2.Ci znajomi to chyba ze sri lanki...

0

@Krystian1588 W firmie mam sporo Anglików i mimo wszystko zdecydowana większość jest za Leo.

0

@lukaszbarca15 To że u Ciebie w domu panuje taka opinia, nie znaczy, że takie są fakty. Przedstawiam tylko to, co mi przekazało kilkadziesiąt osób pochodzących z całej Europy.

0

@Rielan O prosze nastepny biznesman ktory siedzi sobie na la rambli dla relaksu.

0

@Rielan więc jak widzisz zależy od człowieka. Jak wspomniałem mu o copa america to wyśmiał to bo poziom tam jest jaki jest

0

@lukaszbarca15 Nie jestem biznesmenem, pracuje zdalnie w międzynarodowej firmie. Zdaję sobie sprawę, że przez Twoje ograniczone spojrzenie, może to się wydawać "rocket science", jednak takich ludzi w Polsce jest sporo, w sumie - na kogo tracę mój PRYWATNY czas na relaks? Nie pozdrawiam.

0

@Krystian1588 Zgadzam się co do pierwszego zdania, bardziej mi chodziło o podejście dziennikarzy do Złotej Piłki, bo jednak stwierdzenie, że wygrana kogokolwiek innego niż Lewy będzie nieśmiesznym żartem przejdzie tylko w Polsce. Mi osobiście jest to obojętne kto wygra, wkurza mnie tylko narracja, to wszystko.

0

@Rielan no to możemy się tu zgodzić. Ja nie przeżywam tego jakoś za specjalnie.
Nagroda i tak jest oderwana od rzeczywistości.

« Powrót do wszystkich komentarzy