La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 595 Culés

#Tiki-taka

Barcelona spróbuje pozyskać Hålanda, ale przyznaje, że z powodu fair play będzie jej trudno. Klauzula wynosi 75 mln euro, a do tego trzeba dodać 40 mln dla Raioli i 20 mln dla ojca gracza. [@santiovalle]

58

Ten Santi to jakiś ćpun jest?

36

za 40 mln i 20 dla ojca to za 60 mln można wyciągnąć 2-3 obiecujących graczy

9

Kurde a siano dla ojca to w sumie z jakiej racji? To nie jest łapówka? xd

86

Jeszcze tylko dycha dla babki i można przejść do negocjacji o premię dla psa sąsiada

1

@Joe_Pesci nie tak obiecujących i wielkich jak Haaland

0

Łatwo, Mbappe przychodzi za darmo, to kasa na Halanda będzie :]

1

@abram3k no nie wiem, Dembele, Grizi czy Coutinho mówi Ci to coś? xD

9

Ze wszystkich absurdalnych newsów ten jest najmocniejszy :)

2

Kolejny news nie mający nic wspólnego z rzeczywistością, która dla Barcelony jest niestety brutalna. Ledwo co udało się ściągnąć Xaviego, a oni mówią o Haalandzie....proszę kupmy Adeyemiego bo bardziej nas na niego niż na Haalanda stać

1

@Joe_Pesci niestety, takie są (w tym przypadku to już po prostu chore) bezduszne prawa rynku...

3

@Mario96w i złota buda dla psa

1

Legia do Cristiano się przymierza ????

2

Hoho niby w kasie klubu pusto a tu zaraz sprowadzimy Haalanda, Torresa, Sterlinga i Olmo. Może uda też się wyciągnąć Mbappe po sezonie

0

Jak mają 50 mln na Torresa, to 75 też się znajdzie. Kontrakt niższy i zero prowizji dla grubasa

2

Hahaha haha haha Julia Tys to niezła zartownisia

2

@joloskyy kazdy gracz ustala warunki jakie chce, albo płacisz albo ide gdzie indziej gdzie to spełnią ,proste. Śmieszy mnie to pieprzenie czemu dla ojca itp. Bo taki ma kaprys i tyle I nikt nie musi tego płacić i pojdzie gdzie indziej.

1

@Barca445 tylko Antony z ajaxu

1

jeśli dla ojca ma trafić 20 mln EUR to ja mojego 2 miesięcznego syna od 1 stycznia 2022 zapisuje na treningi lokalnego zespołu i czekam na propozycje

0

To śmieszne żeby premie dla agenta, ojca i stryjecznej cioci wujka wynosiły prawie tyle samo ile klauzula samego piłkarza. To powinno być jakoś uregulowane.

0

@joloskyy bo Go spłodził to Mu się należy.

0

@Barca445 a nie wolisz kupić solidnego obrońcy? My sytuacje jako tako stwarzamy, a mecz z Villarrealem ukazał nasze słabości w defensywie.

1

I do tego ten bezcenny argentyński kaktus :)

3

jaki jest sens pakować się w gracza któremu na starcie trzeba zapłacić ojcu/agentowi 60 mln euro. Przecież przy późniejszych podpisach będą te same cyrki co z Messim

0

@joloskyy Siano dla ojca za zrobienie tego młodego Haalanda. :D

3

40 baniek dla agenta za to, że zawodnik, którego chciałby praktycznie każdy klub na świecie przejdzie akurat tam gdzie zechce pójść? Przecież to powinno być prawnie zakazane.
Rozumiem jak agent załatwia "robotę" jakiemuś no name'owi, który bez starań tegoż agenta to co najwyżej w jakiejś lidze regionalnej by pograł, ale jeśli kluby chcą danego zawodnika to powinny mu wysłać ofertę, ten by ją zaakceptował i odesłał do negocjacji z klubem w sprawie odstępnego, albo nie zaakceptował i tyle.
Zatrudnienie prawnika (który by pobrał "groszową" prowizję), żeby dograć szczegóły na umowie chyba nie jest zbyt skomplikowaną operacją nawet dla średnio ogarniętego zawodnika..

0

@socha To też jest bardzo dobra opcja, ale właśnie nie wiadomo ile za niego trzeba będzie odpalić, bo tani to on też nie będzie.

0

Lepiej wziąć Cabrala, rozsądne pieniądze i całkiem obiecujący napastnik

0

@Woland10 Właśnie Barcelona moim zdaniem powinna wzmocnić defensywę, ale jeżeli chcą wzmacniać pomoc czy atak to proszę bardzo, jak są rozsądne opcje w przyzwoitych cenach to czemu nie.

0

@kuczyniak Jak wygram w eurojackpot i kupię klub to odkupię go za 40 mln + 30 dla ciebie

0

@joloskyy o to samo chciałem się zapytać

1

Klub który zdecyduje się go zatrudnić na tych warunkach to będzie klub jakiegoś szejka ewentualnie klub samobójca. Gosc ma 21 lat życzy sobie około 20 milionów rocznie co jest pensja gwiazdorska a na razie postrzelał trochę w bundeslidze nic nie wygrał a pensja na poziomie najlepszych na swicie to już jest żart, a te premie dla agenta i ojca to w moim mniemaniu dobry kabaret. I w ogóle nie ogarniam jak premia dla agenta to za co dla ojca i odwrotnie? Dobrze ze nie wymyślili sobie jeszcze 5 milionów dla wujka, 3 dla cioci i po 1 dla kuzynów a to że ma ich 20 to już nie ważne ????‍

3

Do pozyskania Halanda na pole position jest Real,PSG i ewentualnie jakiś angielski klub Chelsea lub MC. NAs na niego nie stać nawet jakby się zgodził do nas przyjść. Nie chcę sobie nawet wyobrażać, co by się działo z naszą obroną jeśli on razem z Mbappe zasiądzie na stałe w ataku Realu.

0

i ile jeszcze? Walić to - niech Haland idzie do City, Mbappe zostaje w PSG. A my się bierzemy się za młodych, zdolnych - Ferran, Adeyemi itd. To jest droga Barcy, u nas gracze rosną, niech znów tak będzie! Taka kasa za Halanda przekonuje mnie tylko co do marketingu, bo się zwróci z sponsorów, biletów itp. (jeśli byśmy taką kasę mieli). Gorzej, że jego pensja zrobi komin, a my teraz wszystkich prosimy o obniżki - jak to będzie wyglądać?

0

@socha no i mam nadzieję, że nie trafi do nas. Dziwne masz poczucie humoru, jeśli takie rzeczy Cię śmieszą, ale to nie mój problem ;)

1

@Jeremi Mimo wszystko info ze agenci Dembele wierza w jego potencjal na tyle ze zdobedzie złota piłke pewnego dnia nadal mocno mna poniewiera :D

0

ja tez probuje byc milionerem, ale mi nie wychodzi, a mam chyba wieksze szanse niz oni :)
Ps. Cou I Dembouz chyba ich nie nauczyli ze lepiej sie wychodzi na kupywaniu graczy pokroju Eto`o, Roni, Villa, ktorzy szczyt maja przed soba i sie sa super drodzy.

2

może jeszcze 20mln dla matki? W koncu tez miala udzial w produkcji ;]

0

@XTobiX ok, to ja już zamawiam strój piłkarski i korki dla niemowląt

0

@Joe_Pesci i co z tymi obiecującymi grajakami ktorzy żeby się rozwinąć musza grać ? :)

0

@Naturopata właśnie nie mają 50 mln. Skąd info, że Barca ma taka kasę? Na 5 lat w ratach to pewnie znajdzie;)

2

Chcialbym być ojcem piłkarza

1

Czyli rozumiem że zmieścimy sie z tym transferem w tych 20mln € które mamy na transfery?

1

40 mil. dla agenta + 20 baniek dla ojca piłkarza ? Na niezłych tam prochach jadą.
Wolę Adeyemiego na 9tkę.

0

Coś czuję że Haalanda wyciągnie Bayern. Może wtedy wypożyczymy Lewego na 2 lata?

2

"przyznaje, że z powodu fair play będzie jej trudno"... tak, z takim podejściem to mogą nawet nie startować...
A tak w ogóle to kiedyś dzieci chciały być, piłkarzami, pilotami lub strażakami... a teraz chyba każdy chce być Raiolą :-)

0

@Joe_Pesci dorzucą jeszcze dwa chomiki i suchy chleb dla konia i bierą!!!

0

Kuźwa to szok co dzieje się na tym pustych łez padole. Za co takie prowizje? Powinno to uregulować

0

Haland... Haland... Hmmm, nie znam... Nie było takiego z głosowaniu na ZP, jakiś noł nejm.

« Powrót do wszystkich komentarzy