La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

2

Dużo osób ciśnie po Depay. Widać, że jeszcze się gubi, ale... w lidze już 8 bramek i 2 asysyty. Całkiem nieźle liczby, jak na brak skuteczności i partnerów w ataku. Gość przyszedł bez odstępnego, nie jest typową 9 i coś tam strzela, często gra w ataku bez skrzydłowych. Wedlug mnie jak na początki to całkiem nieźle mu idzie. Wiadomo, że to nie typowy snajper jak Suarez, ale na takie czasy jego poziom w mojej ocenie jest zadowalający. Trzeba też uwzględnić, że on nie odpoczywa - gra wszystko od deski do deski. Oby skuteczność się poprawiła, troszkę bardziej wczuł się w grę Barcy bo czasem wygląda jak ciało obce. Kibicuję Memphisowi, oby było coraz lepiej. Jak dojdą skrzydłowi, to też powinien mieć troszkę łatwiej. W porównaniu do Antoine ma lepsze liczby i jest dużo tańszy. Nie daje tyle gry w obronie, ale coś za coś.

0

@Bogan jak ma grać jak dotychczas to nadaje się na etap przejściowy. Mimo wszystko liczę że Xavi do niego trafi. Niech bierze przykład z Fatieho jak być konkretny

0

@Bogan ,,Całkiem nieźle liczby, jak na brak skuteczności i partnerów w ataku." Chłopie on w każdym meczu ze 2 setki marnuje.

0

@Kwiatek67 Wiem, kazdy napastnik marnuje. Memphis więcej niż przeciętny napastnik. Suarez, Eto czy Ibra też marnowali, ale koniec końców potrafili strzelić coś nieoczywistego. Mam nadzieję, że Depay ureguluje celownik. To nie jest napastnik z ścisłego topu i nie jest też 9. Także 8 goli w lidze na tym etapie to nie taki dramat. Jeśli chodzi o super wykończenie - póki co imponuje Fati. Jego skuteczność jest wręcz niesamowitą tym bardziej na jego wiek.

« Powrót do wszystkich komentarzy