La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 561 Culés

9

Zagadka. U mnie w aptece pracuje 17 osób. 15 jest zaszczepionych, 2 nie. 2 osoby zostały odesłane do domu, bo są pozytywne i mają objawy. Które to osoby :P Serio przypadek z dzisiaj.

16

@masq Dwie z tych 15 zaszczepionych?

5

@MesQueUnClub_87 no widzisz akurat nie :D

14

@Mario96w za mało danych, ale jeszcze spróbuję z delty policzyć

P.s co to za apteka, że tyle.osob tam pracuje :o

0

@masq Liczyłem na ciekawszy scenariusz, ale jednak wieje nudą :D

0

@mrboom apteka Lewandowskiego :D

1

@mrboom apteka wewnayrzszpitalna wydająca na oddziały

59

@masq Zaszczepiliscie się , i teraz zarażacie tych niezaszczepionych . Masakra....

14

@PatrykBarca siewcy śmierci , zero odpowiedzialności

9

@masq przechorują i wrócą do pracy... ja się dziwię, że dopiero teraz po 2 latach zachorowali :-) i dziwne jest to, że 2 na 15 osób, które mają wykształcenie, pracują w szpitalu, nie chciały się zaszczepić.

A tak serio, to nie rozumiem, czym się podniecać? Że nie szczepieni? Ich wybór, ich życie i jak widać, niezaszczepiony - szczepionych nie zaraził, więc niech każdy patrzy na swoją książeczkę szczepień ;-)

0

@masq poczekaj chwile i złapie tych zaszczepionych

1

@masq matka koleżanki mojej żony pracowała rok w covidowym i odradza szczepienia. Bądź tu mądrym...

1

@masq No kto by się spodziewał, szok i niedowierzanie. A przecież na arabskim twitterze pisało że szczepionki nie działają :O

0

@masq Jak widać na poniższym obrazku,nie ma reguły. Druga sprawa, to jeśli wierzyć w doniesienia mediów na temat tego nowego wariantu, to już niedługo nie będzie to miało żadnego znaczenia- czy zostałeś zaszczepiony, czy nie, to będziesz na równi z niezaszczepionymi i obecna narracja legnie w gruzach- certyfikaty będzie można wyrzucić do kosza.

No ale ostatnia prosta...wytrzymajcie jeszcze dwa tygodnie.
https://ibb.co/wsVWK7j

2

@ferdas_rawa mój teściu nie wrócił, a minęło pół roku...

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

4

@endriuuu2 matka koleżanki mojej żony xD koleżanka koleżanki kolegi też pracuje w covidowym i poleca się szczepić

0

@Ls0811 moja znajoma jest pielęgniarką w szpitalu i podobno najwiecej chorujących w szpitalu to zaszczepieni :) widać że różne przypadki są.

3

@dasouzar11 kolejny .. znajoma , podobno. rozmawiajmy o przypadkach które znamy z autopsji

1

@masq Zaszczepione przecież ;)

0

@masq a mój wujek po 3 dawce Pfizera leży nieprzytomny pod respiratorem... a jeszcze jeden zmarł tydzień po podaniu 1 dawki, zmarł na serce mimo, że nigdy na serce nie chorował, 52 lata.

Możemy dajej sobie wymieniać takie pojedyńcze przypadki, tylko chcesz rozmawiać na tematy szczepień posługując się przykładami z twojego/mojego życia? Czemu teść się nie zaszczepił? Czemu jako jego 'rodzina' nie namówiłeś go na szczepienie? Poniekaąd Twoja bierność, jest twoją winą i wpółudziałem.

Bo nie akceptujesz, że to był jego wybór? Nie?

2

@mrboom Se myślę kiego uja mi o jakiejś aptece gościu gadasz ile ja wczoraj wypiłem, a ten źle oznaczył tylko xD

1

@Mario96w bo dalej jest błąd, po kliknięciu na telefonie dwa razy "entera", żeby zrobic przerwę, to znika cały tekst i zmienia się oznaczana osoba, wybacz ;)

0

@masq Ale serio w szpitalnej pracujesz? Ja po miesiącu praktyki nie chcę tam nigdy wracać XD

0

@Ls0811 No to jak już rozmawiamy o przypadkach, które znamy z autopsji, to z grona mojej rodziny i znajomych, nikt nie przeszedł ciężko Covid. I to zarówno ci zaszczepieni jak i nie. Także kierując się tylko Twoimi kryteriami, ochronę jaką uzyskali zaszczepieni i niezaszczepieni, oceniam na 100% .
A jeśli chodzi o skuteczną walkę z pandemią, to jesteśmy obecnie w tym miejscu
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/ajgAN8p_700b.jpg

Ps. Żeby nie było gówno burzy, to uprzedzam, że post ten ma charakter sarkastyczny i odnosi do wpisu oznaczonego kolegi.

0

@Ls0811 poprawka. Na oddziale covidovym w Chodzieży. Teraz to już dokładnie i prawdziwe:)

0

@Ls0811 "kolejny .. znajoma , podobno. rozmawiajmy o przypadkach które znamy z autopsji"
Sugerujesz że to nie jego znajoma albo że koleżanka żony zapłaciła obcej kobiecie żeby udawała pielęgniarkę? No i obcemu mężczyźnie by grał jej męża:)

0

@masq 17 osób w 1 aptece?? Toś wymyślił... Może to mięsny?

2

@Recha_0684 tak zmyśliłem xD zapraszam do Jeleniej Góry xD co się kompromitujesz to nie mam pytań xD

@Commandement jedna zmiana (pierwsza). Ciągle podwyżki. Umowa na czas nieokreślony. Nie ma biedy.

1

@masq No niby tak, ale kurde praca strasznie monotonna mi się wydawała, inna sprawa że był to mały szpital z kilkoma pracownikami.

0

@masq Ty się kompromitujesz. Post z d.. y wyjęty.W dodatku nie umiesz porządnie wymyślić.Jak to chłopie brzmi?? 17 osób pracuje w aptece?? Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.Naprawdę potrzebujesz pomocy.

4

@Recha_0684 Co jest nie tak z 17 osobami w aptece?

2

@masq Dla mnie zagadką jest to, co robi 17 osób zatrudnionych w jednej aptece? :D

0

@Commandement Siedemanstu pracowników apteki??Toż to chyba jakaś fabryka leków...Można pracować na zmiany i może być kilka osób zatrudnionych.Ale 17 osób w aptece??Inna rzecz, to co kogo obchodzi kto ma objawy i pisze post, po to żeby wywołać g...o burze??

2

@Recha_0684 Oczywiście doczytałeś, że tutaj chodzi o aptekę szpitalną, prawda?
W tym momencie już nie spodziewam się odpowiedzi XD

2

@Recha_0684 hahahaha co za chłop xD

@Dejwol wydaje leki na szpital, który przyjmuje pacjentów z całego województwa poza Wrocławiem? :D

0

@Commandement Co z tego, że apteka szpitalna??Pisząc XD już wiem z jakim rocznikiem mam do czynienia...

2

@Recha_0684 kolega chyba w szoku, ze apteka szpitalna w tym przypadku to nie jego apteka obok zabki gdzie pracuja dwie starsze panie.

3

@Recha_0684 Widziałeś kiedykolwiek aptekę w większym szpitalu?
Zarzucasz mu wymyślanie historii, a popisujesz się ignorancją, jak inaczej mam to skomentować niż używając "XD"?

1

@masq "zapraszam do Jeleniej Góry"
Z Jeleniej to nie, ale niedaleko masz Szklarską Porębę, czyli miejscowość z której lubię startować idąc na Snieżkę. Dłuższa, fajna trasa. A w Jeleniej kiedyś na dworcu, jak z Karpacza dostaliśmy się właśnie do miejscowości, gdzie pracujesz, a nie było już połączenia do Szklarskiej, gdzie mieliśmy pokój. :D

Mieszkając w tych rejonach śmigasz po Karkonoszach?

0

@Commandement W szpitalu to chyba jest jakiś magazyn na leki czy coś w tym rodzaju. Abstrahując od tego wszystkiego, to jego post jest z du.y wyjęty.2 osoby które nie są po szczepionce, mają objawy i poszły do domu.Są przeziębione na przykład.Te szczepione mogą być zakażone Koroną i nieświadomie transmitują wirusa.

0

@masq jedna zaszczepiona jedna nie?

0

@dasouzar11 zaszczepionych jest wiecej

0

@marcin62 W poście nie pisze o żadnej aptece szpitalnej.Gość pisze o aptece tylko.

0

@masq Ale od początku było mówione, że niezaszczepienie nie daje ochrony przed zachorowaniem na koronawirusa. Po co to wałkować w kółko?

0

@Recha_0684 jest niżej napisane: apteka wewnayrzszpitalna wydająca na oddziały. Ale abstrahując od tego jak można się z kimś kłócić ile osób u niego w pracy jest przecież to jest 6 gęstość xD rozbawiłeś mnie do łez xD

2

@Ojciec5tkidzieci śmigałem. Uwierz dawno mi się znudziły. W kółko te same trasy i widoki. Tak jak ludziom nad morzem pewnie morze obrzydło.

0

@Jakchcesz Czyli jednak szczepienie chroni przed zarażeniem?

0

@masq Chłopie nie czytam wszystkich Twoich komentarzy.Odniosłem się do postu głównego, w którym to nie pisze o jaką aptekę chodzi.W dodatku za zamieszczanie takiego posta, powinna być nagroda w postaci bana.Śmiech na sali.

0

@Recha_0684 tak czy siak nieważne mógłby być nawet spożywczak czy myjnia samochodowa. Grunt, że wiesz LEPIEJ ODE MNIE ile ludzi pracuje u mnie w robocie xDDDDDDDD

1

@masq Co za gość...Jakbyś pracował w fabryce czekolady, to mogłoby być na zmianie i 200 ludzi,ale w aptece 17 ludzie nie pracuje, na co dzień...Przynajmniej w normalnej, a nie szpitalnej.Na przyszłość pisz składnie, bo chyba tego nie rozumiesz.Ja mam to w pompie z iloma ludźmi pracujesz. Mam w pompie czy ktoś się szczepił czy nie.Ja patrzę na siebie, resztę mam gdzieś.Nie interesuje mnie kto, jakie robi sobie zabiegi medyczne.Wrzuciłeś post dla fejmu i to jest słabe , bo tutaj zawsze kwestie szczepień, polityki, LGBT czy kościoła, przynoszą gorące, sztuczne gówno burze.

2

@Recha_0684 "17 osób w 1 aptece?? Toś wymyślił... Może to mięsny? "

"Siedemanstu pracowników apteki??Toż to chyba jakaś fabryka leków...Można pracować na zmiany i może być kilka osób zatrudnionych.Ale 17 osób w aptece??"

"Co z tego, że apteka szpitalna??"

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

4

@Recha_0684 Jak masz cytując "w pompie" to po kiego grzyba piszesz pare komenatrzy o tym, że to niemożliwe?

0

@Nieznajomy Doczytaj Chłopie, a później komentuj.W jakim momencie napisałem, że to niemożliwe??W żadnym...

0

@masq Chyba było coś pite u Ciebie...

0

@masq Sąsiad mojego kolegi od razu po drugiej dwace stracił sluch w jednym uchu. Zajebisty interes zrobił.

1

@masq to jest porażaja nie dostrzegli, że to wszystko to wałek, oczywiście korona istnieje,ale jest to laboratoryjny twór wykorzystywany do przyspieszenia celów elity,dla której politycy to jedynie pionki. Nie zauważyliście, że atak na przedsiębiorców trwał od lat? To tylko przyspieszyło ich działania. Ale teraz nikt,nie połączy tego z działaniami odgórnymi, tyłko winny jest koronswirus i przeciwnicy szczepień. Klasyczny przykład numeru o nazwie" problem-reakcja-rozswiazanie.Szczepionki? Nie działają,to tylko biznes,ale żeby nikt na tym sie nie skupiał, używa się klasycznego numeru"dziel i rządź" . Wy naprawdę wierzycie, że szczepionki zadziałają jak każdy się zaszczepi? Przecież to niemożliwe,za nim każdy się zaszczepi wyjdzie nowa mutacja, znaleźli idealne wytłumaczenie, którego nigdy się nie obali,bo nigdy nie zdarzy się, całe społeczeństwo zaszczepić, naprawdę nie jesteście w stanie tak prostej rzeczy zobaczyć?. Śmiejecie się z upadku pieniądza? Naprawdę myślicie, że hasło" Polska bezgotkowka" , to przypadek?. 3 wojna światowa trwa, tylko ludzie nie rozumieją, że każda wojną jest inna, i ta w niczym nie będzie przypominać 2 . Jest znaczenie niebezpieczniejsza,bo nie ma oficjalnego wroga, i ludzie zamiast buntować się przeciwko zagrożeniu kłócą się między sobą,tyn samym agresor robi co chce. Ale jak ludzie mają myśleć,skoro ciągle żyją w starchu od rana do wieczora. Gdzie są terroryści? znikli? Na chwilę ucichło z Korona nagle co? Białoruś? Wraca korona,to i problemy nq granicy znikną. Człowiek w strachu nje myśli, człowiek skłócony, jest niegroźny.

0

@masq lol, u mnie zaszczepione były 2 tygodnie out z pozytywnym wynikiem i z objawami, i co z tego?

0

@Recha_0684 było pite, bo zacytowałem Twoje komentarze? Nawet po tym jak wiedziałeś, że to apteka szpitalna napisałeś co z tego i dalej szedłeś w zaparte ^^^^^^

"Co z tego, że apteka szpitalna??"

0

@masq Jesteś rzadszy niż woda, naprawdę.

konto usunięte

0

@masq odpowiedź: zaszczepieni zarazili niezaszczepionych i spowodowali ich chorobę?

« Powrót do wszystkich komentarzy