La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

9

najlepsze są te porównania statystyk Depaya i Viniciusa

Memphis w tym sezonie 8 bramek 2 asysty.
Vinicius Jr w tym sezonie 11 bramek 7 asyst.

Jednak celowo wyłączamy rozgrywki LM w których Memphis ma potężne statystki
0 goli 0 asyst. Aby Depay wyglądał lepiej podaje się
Memphis 8 bramek 2 asysty
Vinicius Jr 9 bramek 3 asysty.

Dj pozdro 600 :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10994338#comment-10994338

0

@AmigoBlancos Potężne staty na potężny sheriff i szachtar :D

12

@taris
To co ma grac z Bayernem jak tak wylosował? Vini tupnij noga i nie strzelaj, nie nabijają statystyk na słabych drużynach. Co to jest za argument?

8

@taris Depay z potężnym Dynamem i Benficą jakoś liczb nie zrobił

0

@AmigoBlancos Depay i Vinicius grają w innych rzeczywistościach

0

@AmigoBlancos Porównywanie tych statystyk jest bez sensu. Vini gra kolejny sezon w stabilnym zespole. Ma partnerów na wysokim poziomie. Długo trwało zanim wszedł na taki poziom skuteczności. Już nawet w poprzednim był dużo słabszy w tym aspekcie. Depay gra pierwszy sezon w najsłabszej Barcelonie od lat. W lidze mistrzów większość czasów nawet nie ma skrzydłowych na boisku. W lidze jest radość, jak na skrzydle gra nieznany grajek z Barcy B. W pomocy podstawowymi graczami da Gavi czy Nico. Co to porównywać. Do tego Holender nawet nie ma kiedy odpocząć - gra od deski do deski.

0

@AmigoBlancos dla mnie obaj Ci piłkarze są przeciętni

0

@Bogan
Nie przekonuje mnie Twoja argumentacja. Ciągle czytam co sezon, że piłkarz X gra w najsłabszej Barcy od lat. Vini też nie ma czasu na odpoczynek, bo gra praktycznie od deski do deski. Poza 1-2 meczami gdzie wchodził z ławki.

0

@AmigoBlancos jak długo Depay jest w lidze Hiszpańskiej a jak długo Vini? To chyba ma znaczenie? Trzeba porównywać pierwszy sezon Brazola to będzie miało sens;)

0

@Bocheno1
Porównujemy obecny sezon. Nie twierdzę, że Depay ma ''slabe'' liczby, tylko, że kolega tutaj celowo pomija rozgrywki LM w których Memphis tych liczb nie ma. Poza tym jeśli wybiórczo porównujemy statystyki, aby dopasować je pod Holendra. To coś tu jest nie halo.

1

@AmigoBlancos Ja tam nie kwestionuje, że Vini ma lepsze liczby. W LM też nie ma w ogóle porównania. Chciałem tylko podkreślić, że jednak Vinicius w Realu bardzo długo pracował na takie liczby - faktem jest, że przed.tym sezonem miał bardzo duże problemy z wykończeniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy